Можливості. Грудень 2011

Можливості. Грудень 2011

85 19 хвилин хв. читання
16.12.2011

$4 млн. на ідеї для молодих науковців від Intel, cтажування журналістів у Гарварді, тренінги з фандрейзингу, європейська відзнака за міський простір, стипендія від фонду ім. Джона Сміта, кіно-грант від «Розвитку України» та ін.

 

ГРАНТИ / СТИПЕНДІЇ / РЕЗИДЕНЦІЇ

СТИПЕНДІЯ ВІД JACOBS UNIVERSITY (НІМЕЧЧИНА). Університет повністю або частково покриває навчання для мотивованих, соціально ініціативних студентів зі значними академічними здобутками. Найбільш талановиті стипендіати забезпечуються також місцем проживання і харчуванням. Університет пропонує повний перелік програм – від бакалаврських до докторату, а також широкий спектр спеціальностей. Згідно зі статистичними даними, приблизно 40% пошукачів мають шанс отримати стипендію. Деталі аплікаційного процесу та перелік документів знаходяться тут.  Дедлайн – 15 лютого 2012. 

КІНО-ГРАНТ ВІД ФОНДУ «РОЗВИТОК УКРАЇНИ». З грудня 2011 року фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» починає приймати заявки у сфері кіно. Це передбачає широкий спектр напрямів: тренінги та фестивалі, які стосуються кіно, компоненти документального чи ігрового кіно, малобюджетних фільмів тощо. Найближчий розгляд проектних пропозицій відбудеться на початку березня 2012 року. Для отримання гранту у сфері кіно, необхідно подати проектну заявку.Заявка подається в електронній та друкованій версії із відповідними підписами та печатками (для організацій). Додатковою умовою для отримання гранту на зйомки фільму є синопсис фільму у додатках та два рекомендаційні листи від загальновизнаних фахівців кіномистецтва. Більше інформації та умови участі можна знайти на сайті.

ПРОГРАМА LIVE-WORK-SEE У СТАМБУЛІ запрошує творчих людей на проживання протягом 1-3 місяців. Вона створена, щоб забезпечити митців творчим простором: комфортним приміщенням з кухнею, загальною студією для індивідуальних проектів, а також доступом до широкої мережі ресурсів та творчих людей Стамбула. Вік учасників має бути більше 26 років. Резиденти самі відповідають за матеріальне забезпечення поїздки, у тому числі плату за проживання, їжу, витрати на переїзд. Пропозиція може бути цікавою для митців у сферах візуального мистецтва, перфомансу, дослідників, творців та інших.  Термін перебування – березень-червень 2012 року. Пропонуємо вам дізнатися більше та ознайомитися з аплікаційною формою. Дедлайн – 31 грудня.

СТИПЕНДІЇ НА 2012 Р. ВІД ФОНДУ ІМ. ДЖОНА СМІТА. Мета трьохтижневої програми - зміцнення і розширення розуміння демократичного процесу та ефективного держуправління шляхом навчальних програм і стажувань у Великобританії, які демонструють функціонування та роль громадських організацій в демократичному суспільстві. Кандидат повинен бути молодим керівником віком 25-40 років, який працює в громадській сфері або місцевих органах влади з успішним досвідом вирішення соціальних проблем. Бажаний рівень володіння англійською мовою - 6.0 балів за шкалою IELTS і вище. Більш детальна інформація тут. Податися на програму можна до 31 грудня.

ПРОГРАМА ФОНДУ СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ. Фонд спрямований на підтримку перспективних проектів, призначених сприяти демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Гранти надаються виключно українським організаціям, що мають статус недержавних та неприбуткових, також благодійним фондам та аналітичним центрам. Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади. Максимальна сума фінансування одного проекту складає $24000, середні суми грантів становлять від $5000 до &15000. Грантові заявки необхідно подавати англійською та українською мовами. Тривалість проекту не має перевищувати одного року. Тематичні пріоритети Фонду сприяння демократії: права людини, верховенство права та реформа в галузі права, юридична просвіта громадян, судова підтримка, підтримка проектів правозахисних груп та діяльність після завершення проекту, економічні реформи, підтримка громадських ініціатив, розвиток виборчої системи, антикорупційна діяльність та прозорість уряду. Про порядок подачі заявок можна дізнатися тут.

CТИПЕНДІЙНА ПРОГРАМА CHEVENING 2012\2013 В УКРАЇНІ. Стипендія Чівнінг Британського уряду є однією з найпрестижніших можливостей для іноземних студентів навчатися у Великій Британії. Для вченого вона не лише означає вивчення обраного предмету, а й зустрічі та спілкування зі своїми однолітками в неповторній атмосфері. Стипендії призначені для обдарованих лідерів, які мають потенціал, щоб формувати громадську думку. Більшість програм триває до 12 місяців, але можна скоротити цей термін до 3 місяців чи більше. Стипендія повністю покриває переліт, навчання та проживання. Критерії участі: вік кандидатів має бути до 35 років, кожен має бути громадянином України і постійно проживати в Україні на момент подачі заяви, мати диплом про вищу освіту (ступінь бакалавра), добре володіти письмовою та розмовною англійською (IELTS від 6,5), мати не менше трьох років відповідного досвіду роботи в науковій сфері. Учасники оцінюватимуться відповідно до минулих досягнень, кваліфікації (академічної і професійної), володіння англійською мовою, а також за наявністю амбіцій та лідерського потенціалу. Пріоритет надається дослідженням інтеграції в ЄС, міжнародних відносин та енергетичної безпеки. Деталі аплікаційного процесу можна дізнатися на сайтіДедлайн — 16 грудня 2011. 

СТИПЕНДІЯ НА НАВЧАННЯ В УГОРЩИНІ. Центральноєвропейський університет пропонує стипендію для обдарованих студентів IV – V курсів на отримання ступеня магістра або аспіранта. Основними умовами є значні академічні досягнення та відмінне знання англійської мови, якою ведеться навчання. Університет пропонує такі спеціальності як економіка, когнітивні науки, науки про навколишнє середовище, гендерні студії, історія, міжнародні відносини та європейські студії, юриспруденція, математика, середньовічні студії, націологія, філософія, політичні науки, соціологія. Переможці отримають стипендію, що покриває кошти на проживання, харчування, медичне стажування та навчання в університеті. З умовами участі можна ознайомитися на сайті університетуДедлайн – 25 січня 2012р.

МІЖНАРОДНА СТИПЕНДІЯ ВІД NEW EUROPE COLLEGE (РУМУНІЯ). Інститут перспективних досліджень у Бухаресті оголошує конкурс на здобуття стипендії за навчальний 2012-2013 рр, протягом якого стипендіати працюватимуть над своїми проектами та братимуть участь у наукових заходах. Програма орієнтована на молодих міжнародних дослідників/учених, що працюють в галузі гуманітарних, суспільних наук і економіки. До участі запрошуються магістри, докторанти та кандидати політичних наук до 40 років, що займаються науковими дослідженнями та добре володіють англійською, французькою або німецькою мовами. Тривалість стипендії може бути як повний навчальний рік, так і один семестр. Стипендія становить 600 євро в місяць, також додатково забезпечується переїзд, розміщення, міжнародні перевезення на сезон відпусток. Для участі потрібно надіслати заявку з поміткою ”NEC International Fellowship” за адресою[email protected]Крайній термін подачі заявок 12 грудня 2011.

 

КОНКУРСИ / ПРОГРАМИ 

KYIV SCULPTURE РROJECT відкриває прийом заявок на участь у першому міжнародному фестивалі сучасної скульптури. Українських та іноземних митців запрошують надсилати проекти на конкурсний відбір фестивалю світового рівня, що пройде в одному з наймальовничіших куточків Києва, Національному ботанічномусаду ім. М. Гришка. До розгляду приймаються готові скульптури або інсталяції і ескізи проектів. У конкурсному відборі можуть брати участь скульптури всіх видів, форм і розмірів, виготовлені з будь-яких матеріалів, а також інсталяції та проекти з використанням нових медіа. Kyiv Sculpture Рroject – перший міжнародний фестиваль сучасної скульптури в Україні, який проводиться у партнерстві із найбільшим європейським парком скульптури Yorkshire Sculpture Park. Додаткова інформація про фестиваль та участь у конкурсі, а також аплікаційна форма знаходяться на офіційному сайті фестивалю. Дедлайн27 січня 2012. 

КОНКУРС ВІД SHOES OF PREY ТА БЛОГУ KYKLAMASHA. Головний приз – ексклюзивні туфлі вашого власного дизайну.  Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися в групах kyklamasha.blog  та SHOES OF PREY Russian & CIS на facebook.com., змоделювати взуття своєї мрії за допомогою спеціального конструктора, розмістити результат на стіні групи kyklamasha.blog і там же відповісти на питання «Чому саме ви маєте стати власницею омріяної пари взуття?». Імена переможниць буде оголошено 30 грудня. Хочете знати більше? Вам сюди.

INTEL ISEF: КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ ДЛЯ МОЛОДІ НА $4 млн. До участі запрошуються юні науковці, які відрізняються від своїх однолітків та відчувають бажання заперечити, що «нове покоління» ні на що не здатне. Мета — знайти людей, які за допомогою свого мозку зможуть подолати тисячі проблем, що стоять сьогодні перед людством: хвороби, безробіття, залежність від енергоносіїв, безпека, дефіцит їжі та чистої питної води. Існують 2 національні конкурси: Intel-ЕкоУкраїна (ботаніка, зоологія, біологія, біохімія, хімія, науки про Землю, науки про людину) та Intel-Техно Україна: інженерні та комп’ютерні науки, математика, фізика, астрономія. Міжнародний фінал відбудеться у Сполучених Штатах у травні 2012 року. Призовий фонд конкурсу складає $4,000,000. З питаннями звертатися за адресою [email protected], за додатковими умовами – сюдиДедлайн – 25 грудня.

ЄВРОПЕЙСЬКА ВІДЗНАКА ЗА МІСЬКИЙ ПУБЛІЧНИЙ ПРОСТІР. На конкурс можна представити роботу, що була спрямована на створення або покращення публічного простору в географічних межах країн Ради Європи протягом 2010-2011 років (подається сам автор або інституція, що спонсорувала проект). Якщо станом на ці роки проект ще не був завершеним, можна також подати заявку на конкурс за тої умови, що значення та вплив проекту на місто можуть бути підтверджені досягнутими результатами. Для участі потрібно подати такі документи: щонайменше 10 фотографій та планів роботи, опис роботи англійською мовою на 4500 знаків (звіт про виконану роботу, її мета, фінальна оцінка проекту), 3 панно формату A3 з графічною та текстовою інформацією про проект. Ознайомившись з умовами участі, аплікаційну форму можна заповнити тут. Дедлайн – 19 грудня.

ФУНДАЦІЯ ЦСМ ПОЧИНАЄ ПОШУК. На підставі художнього експерименту ФЦСМ розпочинає копмлексну програму розвитку та підтримки експериментальних проектів, що складатиметься з лекцій, дискусій, майстер-класів та конкурсів. Цього року Фундація спрямована на пошук незвичних, нетрадиційних мистецьких просторів. Тому митцям пропонується задуматися над новими формами, аудиторіями та іншими елементами взаємодії для художніх проектів, а також над умовами співіснування мистецтва та міста. В рамках програми художникам та художнім групам потрібно обрати певний “немистецький” простір у місті (завод, вокзал, під'їзд, дах будинку) та створити там проект, яким може бути публічна лекція, виставка, презентація тощо. ФЦСМ надаватиме організаційну і фінансову підтримку для реалізації проектів. Детальні умови і аплікаційну форму можна скачати насайті ФЦСМ. З питаннями можна звертатись за адресою [email protected]. Кінцевий  термін участі - 20 січня 2012 року.

ОЗДОБНИК ДУМОК І ДІЙ-2. Garage Gang Kollektiv та платформа ВЕЛИКА ІДЕЯ оголошують відкритий конкурс на колекцію робіт для наступного видання творчого щоденника Оздобник думок і дій, що буде присвячене темі гри та місту. Свої доробки слід надсилати на адресу[email protected] до 15 грудня. До участі у відкритому конкурсі запрошуються дизайнери, письменники, ілюстратори та художники, фотографи, поети, творці слів та візуальних рішень, практики та теоретики, ідейники та гравці, які створять матеріали до наступних тематичних розділів: Культура гри, Правила Гри, Теорія ігор, Гра в бісер, Міські ігри. Більше. 

JOYA: МИСТЕЦТВО+ЕКОЛОГІЯ. До участі у конкурсі запрошуються митці, чиї роботи стосуються кліматичних змін: опустелювання, ескалація наслідків повені або ерозія грунтів. Робота повинна бути заснована на спостереженнях та досвіді. Переможцям запропонують двохтижневе проживання в мистецькій резиденції в Андалусії (Іспанія) включно з витратами на поїздки в межах Європи. Програма покриває проживання, харчування та витрати на транспорт. Участь у конкурсі коштує 15€. Всі бажаючі мають надіслати листа на адресу [email protected] зі своїм ім’ям, зворотною адресою і номером паспорта та ідентифікаційний код, а також завантажити три власних зображення. Більше інформації можна знайти тутДедлайн – 31 грудня.

СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС «ПРОВЕДИ ДЕНЬ В КОМПАНІЇ СВОЄЇ МРІЇ». Якщо ви хочете отримати безцінний досвід та побудувати кар'єру в Україні, то центр «Розвиток КСВ» запрошує до участі у конкурсі есе «Підприємство 2020: яким його бачиш ти?». Конкурс проводиться у рамках ІІІ Національного конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності. Приз за І місце - День в компанії своєї мрії (екскурсія по відділам компанії, знайомство з топ-менеджерами). Автори кращих робіт будуть запрошені на Конференцію «Компанія моєї мрії», яка буде проведена у лютому 2012 року. Інших переможців буде нагороджено заохочувальними призами. Більше інформації та вимоги до есе можна знайти тут. Есе необхідно відправити на електронну адресу [email protected] до 10 грудня.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ КОНКУРС «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ». Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», аналітична агенція «Українська марка» та ГО «Молодь-Резерв ХХІ» запрошують до участі молодих дослідників, підприємливих та соціально активних людей, небайдужих до майбутнього України, віком до 35 років. Конкурс складається з чотирьох номінацій: прикладні дослідження з соціально-економічної тематики (на задані організаторами теми), бізнес-ідеї, соціальні проекти та наукові роботи. Конкурсант має право подавати роботу у декількох конкурсних номінаціях та не обмежується кількістю тем для дослідження. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві. Конкурсна робота та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається в електронній версії (текстовий редактор MS Word 97-2003) на адресу: [email protected]. Додаткову інформацію шукайте на www.novi.org.ua. Останній термін подання конкурсних робіт – 31 грудня.

КОРПОРАТИВНЕ ВОЛОНТЕРСТВО В УКРАЇНІ-2011. Фонд «Східна Європа» у партнерстві з мережею Глобального договору України, програмою «Волонтери ООН», Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Корпусом Миру США та Українським форумом благодійників оголошує національний конкурс програм з корпоративного волонтерства. Мета конкурсу – відзначити компанії, де розроблені та активно впроваджуються волонтерські програми, що покликані вирішити важливі суспільні проблеми. Конкурс також спрямований на поширення практики волонтерського руху серед компаній в Україні. До участі в конкурсі запрошуються українські та міжнародні компанії, представлені в Україні, що реалізують волонтерські програми впродовж як мінімум двох років та відповідають номінаціям конкурсу. Конкурс проходитиме в наступних номінаціях: «Покращення якості життя», «Освіта та культура», «Здоров’я та спорт», «Екологія». Основні категорії: «Велика компанія», «Малий та середній бізнес», «Партнерська програма компанії та громадської організації». Для участі компаніям необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати заявку за адресою [email protected]. Дедлайн – 28 грудня.

Перший український парк сучасної скульптури та інсталяції KIEV FASHION PARK запрошує СКУЛЬПТОРІВ, ХУДОЖНИКІВ, АРХИТЕКТОРІВ, МУРАЛИСТІВ, ДИЗАЙНЕРІВ до співпраці задля реалізації їх творчих ідей у міському просторі Києва та інших міст України. Саме так KIEV FASHION PARK продовжує спільну роботу з митцями  з благоустрою та покращення міського сучасного простору. Для цього ідеї митців, які можна втілити у міському або парковому ландшафті, запрошуються до професійного поетапного відбору. Перший етап - візуалізація авторської ідеї. Ескіз або макет арт-об'єкту в просторі міста потрібно надіслати організаторам, після чого він з'явиться на сайті fashionpark.kiev.ua в розділі БАНК ІДЕЙ для відкритого перегляду усіма меценатами та спонсорами. Другий етап: обраний для фінансування арт-об'єкт узгоджується з Експертною радою і міською владою. Саме таким чином його поява і буде реалізована в Києві або іншому місті України. Третій етап - зведення затверджених і профінансованих арт-об'єктів у місті. Втіленню об'єкта також сприяє захист авторських прав і гучний PR-супровід у засобах масової інформації. Для співпраці митцям потрібно лише переслати інформацію про себе і власний проект (ПІБ, назва проекту, розміри, матеріали, бажана локація) та його візуалізацію (ескізи, макети, графіку) на електронну пошту [email protected] або поштову адресу: Україна 04070, Київ, Набережне шосе 25, Парк Наводницький, корабель «Ковчег», оргкомітет Kiev Fashion Park.

 

ФОРМАЛЬНА ТА НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА ВІД WEIDENFELD SCHOLARSHIPS. Відкрито прийом заявок на навчання в університеті Оксфорду для отримання диплому магістра або в аспірантурі. Стипендіати для Weidenfeld Scholarships обираються згідно з їх інтелектуальними здобутками та винятковим лідерським потенціалом. На завершення конкурсного відбору на учасників чекає інтервю в Оксфорді наприкінці квітня. З умовами подачі заявок можна ознайомитися на сайті. Дедлайн – 6 січня 2012 (медичні науки та філософія), 20 січня – решта спеціальностей. 

ОН-ЛАЙН ЛЕКЦІЇ ВІД СТЕНФОРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ. Один з найкращих навчальних закладів світу пропонує безкоштовні курси з 16 предметів. Відтепер кожен з вас може прослухати один або декілька з десяти он-лайн курсів на тему комп’ютерні науки, інженерія, програмне забезпечення, програмування, теорія ігор, криптографія, дизайн та комп’ютерна безпека. Серед інших – можливість навчатися підприємництву, основам «зеленої архітектури», медицині, розпочати вчити електроніку тощо. Єдиною вимогою є ваше бажання і знання англійської мови. Кожен тиждень по кожному з предметів викладаються нові міні-лекції (5-6 лекцій по 10-15 хвилин), раз на тиждень необхідно проходити тестові питання і робити домашні завдання. Більше деталей – тут. 

СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ЛІКАРІВ-ОНКОЛОГІВ У США. У рамках Глобальної стипендіальної програми, запровадженої Фондом Avon для жінок, українські лікарі мають змогу пройти безкоштовне навчання з лікування раку грудей у провідних наукових центрах США. 50 лікарів навчатимуться у найкращих науковців США та повернуться додому, маючи провідні навички та знання, що допоможуть покращити лікування та реабілітацію жінок хворих на рак грудей в Україні. Більше деталей можна знайти тут. Електронні  заявки від лікарів  приймаються на сайті. Дедлайн – 6 січня 2012

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ З TOEFLIELTS ТА GMAT.Студенти, що бажають пройти один з цих мовних тестів, найближчим часом мають можливість пройти підготовчі курси. Це корисно зокрема і для тих, хто планує навчатися за кордоном. Більше інформації можна дізнатися тут.

ТРЕНІНГ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ З ЛОКАЛЬНОГО ФАНДРЕЙЗИНГУ організовує Фундація імені Острозьких. Вимоги до кандидатів: досвід роботи у громадських, благодійних організаціях чи закладах культури не менше 1,5 року; досвід залучення фінансування для неприбуткової організації або проведення благодійних акцій; професійна придатність до викладання (відсутність мовних дефектів); досвід участі у тренінгах, які проводилися вітчизняними чи іноземними тренерами, щонайменше 3 рекомендації від організації та тренерів; умотивоване бажання вчитися та навчати представників неприбуткових організаціях навичкам залучення ресурсів. Кандидати або їх організації мають бути готовими здійснити організаційний внесок у сумі 2137 грн. Розгляд заявок здійснюється до 29 грудня, проте у разі набору групи учасників до 5 грудня, набір припиняється достроково. Проведення першого ступеня 5 денного тренінгу для тренерів заплановано на другу половину січня 2012 року. Більше інформації – на сайті. З питаннями звертатись за адресою [email protected].

ЖУРНАЛІСТСЬКЕ СТАЖУВАННЯ В ГАРВАРДІ. Журналісти, які цікавляться дослідженням інтернету та його ролі в суспільстві, запрошуються подати заявку на річне стажування в штаті Массачусетс. Центр Беркмана з вивчення інтернету і суспільства при Гарвардському університеті пропонує стажування, яке дає можливість інноваторам брати участь у розвитку проектів Центру або створювати свої власні дослідницькі проекти. Стажери зможуть працювати на кампусі Гарвардського університету, де вони будуть сприяти розвитку та просуванню проектів Центру Беркмана, а також брати участь у форумах, заходах або щотижневих зборах стажерів. Заявники повинні подати резюме, заяву про цілі навчання, опис пропонованого дослідження, зразок нещодавньої роботи, пов'язаної з дослідженням інтернету англійською мовою, а також два рекомендаційних листи. Крайній термін подачі заявок - 18 грудня.

ТРЕНІНГ З ПИТАНЬ КСЕНОФОБІЇ І ПРАВА. 9-10 грудня ABA ROLI проводить тренінг «Попередження та захист прав від ксенофобного поводження». До участі запрошуються правозахисники, представники громадських організацій та етнічних меншин, котрі зацікавлені у поглибленні знань у сфері захисту прав потерпілих від злочинів на ґрунті ненависті із Львівської, Рівненської, Волинської та Хмельницької областей. Семінар проводитиметься у Львівській області. Заявка на участь має складатися з резюме на сторінку із зазначенням детальної контактної інформації (e-mail, поштова адреса, тел., факс, моб. телефон); мотиваційного листа із поясненням того, чому особа хоче взяти участь у семінарі; рекомендаційного листа з місця роботи за підписом відповідальної особи.  ABA ROLI покриває витрати, пов’язані із участю в програмі: проїзд (за умови наявності проїзних документів), проживання, харчування протягом навчання та навчальні матеріали. Питання та заявки з темою «Навчальна програма для НУО з ксенофобії»  надсилайте на [email protected] або [email protected]. Дедлайн -  6 грудня.

 

З питань співпраці та розміщення інформації звертайтеся на адресу [email protected]

Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Наша особиста гідність співзалежна з гідністю нашого оточення. Не можна бути гідним чи гідною окремо від усіх