Популярність краудсорсінгу дозволяє бути незалежними від комерційного інтересу бізнесу, а людей гуртує бажання віддавати.

Минулого року на своє існування Вікіпедія зібрала 8 мільйонів. Щоб і надалі інтернет-енциклопедія залишалась незалежною і росла, цього року вкотре скористалися практикою краудсорсінгу: кожен міг допомогти ресурсу, перерахувавши гроші на рахунок компанії. Сума була зібрана у відносно рекордний термін – за 3 місяці. В середньому користувачі пересилали по 22 долари. Всього було здіснено 500000 пожертвувань.

Засновник проекту Джиммі Уейлс дивується, що Вікіпедія - п'ята за популярностю у світі, а грошей і працівників має набагато менше, ніж у сайтах першої десятки. Уейлс каже, що цей збір пожертвувань має всі складові, що ціняться у проектах Вікімедіа: люди згуртувались, віддали скільки могли, і разом зробили неймовірне. Отримані гроші сформують бюджет компанії та дозволять почати Вікіпедії друге десятиріччя незалежного існування.

Фото-заставка - roberthuffstutter, CC


 
Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Роберт Халф дослідив відмінності роботи представників різних поколінь на робочому місці. Директорів компаній запитували: «У якій із наведених сфер ви бачите найбільші відмінності серед співробітників вашої компанії різних поколінь?» 30% відповіли, що в навичках спілкування, 26% — адаптації до змін, 23% відповіли, що в технічних навичках. Тільки 7% відповіли, що люди різних поколінь не відрізняються в роботі.