ВЕЛИКА ІДЕЯ оголошує про старт нової ініціативи Спільнокошт з думкою, що найкраща система підтримки наших ідей – це ми самі.

 

ВЕЛИКА ІДЕЯ пропонує нову програму під назвою Спільнокошт. Спільнокошт – це взірець економіки майбутнього, це міст між вигадкою і практикою, це виклик до стратегів інновацій. Ідея Спільнокошту в тому, щоб створити новий зручний механізм колекціонування і втілення ідей. Новинка в незвичному способі співучасті в ідеях, коли будь-хто може долучитися до здійснення найцікавіших колективних ідей. Віднині сам користувач вигадує ідеї та інвестує у ті проекти, які, на його думку, є вартими втілення.

Спільнокошт – це вітчизняний варіант відомої ідеї краундфаундінгу, вже втіленої за кордоном. Зміст ідеї полягає у мікрокредитуванні від спільноти. Коли вигаднику (автору проекту чи ідеї) не вистачає грошей на костюми для своєї вистави, на відкриття власного зеленого кафе чи створення соціальної мережі орендарів житла, він може описати свій задум, назначити суму коштів, необхідну для втілення чи старту, вказати строки здійснення. Далі - все залежить від довіри спільноти. І, як здається, дуже важливо, аби спільнота виявилася готовою до подібної гри.

Для учасників Спільнокошту може виявитися азартним змаганням з часом на втілення дрібних, але амбітних творчих, соціальних та бізнес бізнес ідей. Згідно задуму кожна ідея, заявлена в Спільнокошті, матиме свій бюджет і свої автономні канали збору інвестицій.

Більше того, сама ідея Спільнокошту також нині існує як конкретна експериментальна ідея, і вже сьогодні кожен може бути союзником її втілення. Бюджет запуску Спільнокошту вирахувано в розмірі 35 тис. грн. і, як очікується, наступний хід за спільнотою, тобто за нами…

Як звучить гасло Спільнокошту: найкраща система підтримки наших ідей – це ми самі.

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

СПІЛЬНОКОШТ як форма нової економіки: переконати десятьох пожертвувати десятку “для діла” легше, ніж переконати одного пожертувати сотню.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Упражнение по технике коллажа может быть вводным для разговора об эпохе постмодернизма, которая начинается в начале XX века и по мнению экспертов, продолжается до сегодня.