Ахметов рятує український музей

Ахметов рятує український музей

15 1 хвилина хв. читання
15.03.2012

Фонд «Розвиток України» для розвитку трьох державних музеїв надасть фінансову підтримку у розмірі 10 млн. і 500 тис. грн.

Кінець історії, а заразом і кінець мистецтва Україні поки що не загрожує. Принаймні, трьом музеям, які принагідно зуміють запропонувати ідеї для модернізації своєї роботи. Цього разу Фонд Ріната Ахметова пропонує безпрецедентну на вітчизняному мистецькому полі акцію капіталовкладення у державний сектор. 

«Динамічний музей» – це новий проект Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» напряму «Культурне надбання», який має на меті підтримку музеїв України. У рамках проекту один із музеїв отримає грант на загальну суму до 10 млн. гривень на період у 3 роки. Впродовж цього терміну установа-переможець співпрацюватиме зі спеціально призначеним експертом, чиїм завданням буде постійне консультування й надання професійної підтримки команді проекту. Ще два музеї отримають гранти на суму до 250 тис. грн. кожен на реалізацію окремих ідей. 

Грант призначатиметься на оновлення підходу до ролі музеїв у суспільстві. Спробувати сили у «гонитві інновацій» зможуть музеї, колекції яких належать до державної частини музейного фонду України, а загальний річний бюджет перевищує або дорівнює 1 млн. грн.

Претенденти на отримання гранту мають представити ідеї для розробки і запровадження нових форм та методів роботи з відвідувачами, нових принципів формування та презентації музейних колекцій, підвищення кваліфікації музейного персоналу. Цей перелік напрямів не є вичерпним і може розвиватися відповідно до конкретних потреб музею. У перспективі музей, що підкорить серце і розум експертної ради та отримає таку небанальну суму, зможе розвинути власні ресурси відповідно до міжнародних музейних стандартів, а також реалізувати проекти, котрі матимуть експериментальний характер.

Заповнити заявку на участь можна отримати як на сайті фонду www.fdu.org.ua, так і безпосередньо у працівників напряму «Культурне надбання» за адресою Київ, 04070, вул. Іллінська, 8, тел. (044) 502 52 30. Проектні пропозиції необхідно подати до 18:00 31 липня 2012 р.

Офіційний сайт проекту http://museums.org.ua/

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Роберт Халф дослідив відмінності роботи представників різних поколінь на робочому місці. Директорів компаній запитували: «У якій із наведених сфер ви бачите найбільші відмінності серед співробітників вашої компанії різних поколінь?» 30% відповіли, що в навичках спілкування, 26% — адаптації до змін, 23% відповіли, що в технічних навичках. Тільки 7% відповіли, що люди різних поколінь не відрізняються в роботі.