Nescafe конвертує ідеї у гроші

Nescafe конвертує ідеї у гроші

35 1 хвилина хв. читання
20.03.2012

По 100 000 гривень пропонують тим, хто має задум творчого, соціального чи бізнесового проектів.

 

Вже четвертий рік поспіль платформа для реалізації проектів «Ідея Х від Nescafe» проводить конкурс стартапів у трьох категоріях: творчій, соціальній та бізнесовій. Три кращі ідеї отримають по 100 000 грн. 

Відсутність коштів на реалізацію — не причина викинути пристойну ідею на смітник. Ідея цінніша за будь-які гроші, переконані організатори, тому заохочують всіх до продукування і оприлюднення мрій, а коштами обіцяють забезпечити.

Для участі потрібно заповнити відповідну форму: стисло викласти зміст ідеї, розказати, що ви вже зробили для досягнення бажаного, що плануєте зробити і як вам допоможуть у цьому сто тисяч гривень. Зареєструватися на сайті можна лише через аккаунт в соцмережі. 

До самих ідей ставляться досить серйозно, незважаючи на те, що інтонація сайту жартівлива, і там - на «ти» з відвідувачами. Ідея проходить схвалення трьох складів журі. Перше — усі небайдужі вболівають та голосують за ідеї платформи. Друге — експертне. Відбираються не просто захоплюючі ідеї, а ті, які можна реалізувати, причому силами саме тих, хто їх вигадав. Експертне журі разом з веб-спільнотою відбиратиме півфіналістів, а потім шановне панство, яке голосує на сайті, вибере фіналістів. Наприкінці до справи долучиться зіркове журі. Хто це буде, стане відомо вже перед фіналом. Минулих років ідеї журили Олег Скрипка, Денис Силантьєв, Олена Шоптенко, Катерина Серебрянська.

Також на сайті ви отримаєте мінімальну швидку онлайн допомогу з розкрутки ідеї і зможете за необхідності скачати кумедний шаблончик листівки, у якій людство запевняють, що ви з вашою ідеєю врятуєте світ. Тож швидше заповнюйте і знайте: весь світ — до самого грудня 2012 року — на вас покладається. Перший етап конкурсу триває до 27 квітня! 

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Треба «пережити» минуле міста по-новому заради його майбутнього