Пункти екологічної допомоги

Пункти екологічної допомоги

73 1 хвилина хв. читання
15.05.2012

У столиці відкрився пункт здачі відпрацьованих батарейок.

Існують красномовні статистичні дані, згідно з якими одна пальчикова батарейка здатна забруднити до 20 кв.м. або 400 л води. Отруєння цих природних сфер стосується і флори й фауни. Один маленький неутилізований елемент живлення може зашкодити 1 їжаку, 2 кротам, 2 деревам, декільком тисячам дощових черв’яків.

Важкі метали (кадмій, свинець, ртуть), що знаходяться в акумуляторах також шкідливі для здоров’я людини, оскільки вони можуть потрапляти в їстівні рослини, воду, раціон тварин та навіть повітря через спалювання сміття. Таку потенційну загрозу несе кожна батарейка, викинута в звичайний смітник. Адже способи утилізації звичайного сміття у випадку з елементами живлення виявляються недієвими.

В багатьох країнах вже почали усвідомлювати проблему утилізації батарейок. Так, наприклад, в Японії батарейки збирають і зберігають, очікуючи, що в майбутньому будуть винайдені ефективні технології їх убезпечення. А в Європі в супермаркетах встановлюють спеціальні контейнери для відпрацьованих елементів живлення. Варто зазначити, що на весь європейський континент існує лише 3 заводи з утилізації акумуляторних елементів. Один з них знаходиться в Україні, це Львівське державне підприємство «Аргентум». Однак ефективна система збору батарейок в Україні не налагоджена. 

Відпрацьовані елементи живлення в Києві можна здати, наприклад, по вул. Кіквдзе, 26 в будь-який день з 9-00 до 19-00 (номер телефону пункту: 095-885-36-73).

Фото: tomblois (СС)

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Три основні елементи для впливової стратегій дистрибуції фільмів: Охоплення – хто має подивитись ваш фільм, до кого ви хочете достукатись. Реакція – відгук на ваш фільм, виражений у певній активності або зміні поведінці. Прибутки – чи потрібні вам гроші, які у вас цільові показники по доходам.