5 проектів ЯРМАРКУ ГОЛОС ВУЛИЦЬ, які можна підтримати через купівлю продукту чи напряму, 24 червня у просторі Арки Дружби Народів.

#1. Ukrainian clothes PUBO

Clothes have their own symbolism and meaning, like words and sign language. Clothing charged with aesthetics and style should complement the inner state of a person and help them come to an understanding with the outer world. The authors of the idea want to found a Ukrainian brand of exclusive clothing Pubo that will help people find and express themselves and communicate with the world.

#1. Український одяг Pubo

Зараз у нас період переборення страху. Ми постійно хочемо скоріше встати, зробити кожен день продуктивнішим. Кожну ніч ми аналізуємо, що зробили протягом дня і що зробити завтра. Як не падати духом, коли в тебе щось не виходить, і знаходити в тому якийсь плюс. Успіх це не коли ти подобаєшся 90 відсоткам, а коли ти дуже сильно імпонуєш 20 відсоткам. Український одяг Pubo стиль життя гармонійної людини, котра не боїться досконалості. Результатом проекту стане запуск колекції вбрання та створення нової марки одягу. Для втілення ідеї нам потрібні не лише кошти, але й люди, котрі не бояться вдягатись яскраво кожного дня. 

Проект Pubo нова марка українського одягу з яскравими принтами та лаконічними моделями. Якісна продукція, що дозволяє повноцінно самовиразитись творчим особистостям. 

Мета Pubo стати цікавим і корисним продуктом в Україні, яким можна пишатись і який своїм професіоналізмом задасть рівень візуальної культури в нашій країні. Особистості мають право на вибір та опір монопольним виробникам одягу. Значимість цього проекту полягає не лише в естетиці, але й у підтримці внутрішнього пошуку кожної людини, яка прагне самовираження. Pubo створює власну схему мислення. 

Ми пошили п'ять перших моделей «Пубо», щоб на власному досвіді дізнатись, як це – створювати марку одягу в Україні. Створили візуальний образ, зафіксували концепцію, розробили принти і моделі. Знайшли тканину, створили лекала, перевірили різні види друку на тканині. Знайшли професійне виробництво для виготовлення колекції. Протягом цієї роботи висвітлювали наші дії в інтернеті. В березні цього року ми презентували наші моделі і влаштували для цього концерт. Ми хотіли побачити реакцію людей та перевірити життєспроможність проекту. 

Спільнокошт допоможе проекту стати помітним. Це важливий крок, що вирішуватиме долю «Пубо». На пошиття 30 моделей, фіксацію образів і запуск веб-ресурсу потрібно 12850 гривень. Якщо зберемо більше грошей, надлишок піде на участь у показі мод.

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК від 50 грн.

ВИНАГОРОДА. У відповідь на цей жест на Ярмарку Голос Вулиць ви зможете у співавторстві з модельєром із команди Пубо розробити свою ідею для предмету одягу, що в результаті увійде до колекції, пройде створення візуалізацій і повернеться до вас у власність. 

Контакт: Анфіса Хлєб [email protected]


 

#2. Cappuccino / The Best in Muzychi

Do you believe that a person enriches and expands the history of a place where he or she stays? One of the participants of the Spilnokosht program would answer: certainly, especially if it is a small town or village. After moving from the capital to the village Muzychi in the Kyiv region, Alevtyna Kakhidze and her husband Volodymyr Babyuk decided to bring people from the art world to this place by means of the project Muzychi Expanded History. Specially equipped studio can become the place of art concentration where it will be possible to find inspiration for creativity and communication with oneself for two months during a year.

#2. Cappuccino/The Best in Muzychi 

Покупая Прада или Адидас, мы «платим» за идею об этом продукте, и об этом уже все... или почти все знают. Но тут, на Ярмарке Голос Улиц, вы можете действительно заплатить за идею, а сам продукт имеет символическую связь с ней. Например, покупая на Ярмарке чашку капуччино Cappuccino/The Best in Muzychi, вы платите за чашку капуччино и за идею приглашать в Музычи иностранных художников в самый жаркий период украинского лета июль. 

Проект Расширенная История Музычей – долгосрочная программа частных резиденций, целью которой является развитие и популяризация истории села Музычи. Художница Алевтина Кахидзе и ее муж Владимир Бабюк, веря в идею, что «человек расширяет историю места», решили приглашать людей из мира исскуства в село Музычи. Для этого художница предоставляет свою собственную студию на определенный период времени, работая в это время в соседнем доме. «Мы принимали уже 10 резидентов, также было несколько интервенций: мобильный кинотеатр в Музычах, Рождественская художественная ярмарка “Muzychi Christmas Art Fair”, день открытых дверей в Музычах, также выпуск открыток с видом Музычей, которых не было никогда».

Деньги с каждой чашки Cappuccino/The Best in Muzychi пойдут на кондиционер в частную резиденцию для возможности приглашать иностранных художников, кураторов и теоретиков в село под Киевом в самый жаркий период украинского лета – июль.

БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ВЗНОС от 40 грн. 

ВОЗНАГРАЖДЕНИЕ. Вам с удовольствием приготовят Cappucino/The Best in Muzychi и дополнят кофе стихами или рисунком видов Музычей. Количество чашек для реализации идеи – 112 шт.  

Контактное лицо: Алевтина Кахидзе [email protected]

 

 

#3. Eco-center Yushki

Do you think that we have to do “something” for cities to become less busy and for towns and villages to become more dynamic and active? An option for such “something” was offered by the author of the idea to create an eco-center Yushki designed to structure theoretical knowledge in such fields as eco building, permaculture, eco design, organic farming, and, above all, to hold practical training. In such a way the founded village will combine all the benefits of living in the countryside, the practice of manual work, and modern technologies.

#3. Екоцентр Юшки

Старі погляди відмирають. Життя в будинках із пластику і бетону руйнує свідомість. Освітню діяльність у сфері прикладної екології просто необхідно винести за межі міста для розвитку додаткових можливостей. Через три-чотири роки освітній центр, створений з використанням принципів сталого розвитку, зможе стати ядром для сучасного селища. Таке селище буде поєднувати в собі найкращі досягнення сучасних технологій та переваги життя за містом.

Екоцентр Юшки – постійно діючий навчальний центр з прикладами простих рішень у таких сферах, як екобудівництво, пермакультура, екодизайн, органічне землеробство... Екоцентр Юшки стане аналогом клубу прикладної екології, тільки тут є можливість не тільки навчати теорії, але і проводити практичні заняття. А також показати приклади всіх еко-технологій. Ми зможемо в одному місці об'єднати теорію і практику еко-будівництва, землеробства, ремесел, соціальних технологій. Запрошуємо всіх, хто бажає брати участь у добрій справі, але поки не знає, з чого почати. Запрошуємо всіх, хто хоче жити у своєму будинку на своїй землі. Формуємо ініціативну групу для створення екопоселення на території Україні.

Робота над проектом почалася взимку 2011 року. Пропозиція створити майданчик для демонстрації прикладів екобудівництва вперше була озвучена на одній з конференцій TEDхКиїв. Технологію реалізації прописували більше року на клубних зустрічах та зібраннях об'єднання Хата Бобрів. Хата Бобрів займається пропагандою екологічного будівництва, впровадженням технології з використанням місцевих натуральних матеріалів (глина, дерево, солома, очерет та ін). 

На Спільнокошт заявлено бюджет на перший рік, для забезпечення базових потреб на літній період потрібно 85000 гривень. Ваші кошти дозволять подбати про підведення комунікацій і облаштування кемпінгу, створити технічну базу для проведення навчальних заходів. У першу чергу потрібна допомога у вигляді конкретних речей та дій: інструменти, туристичне обладнання, будівельні матеріали, транспортні послуги, робота дизайнера або просто фізична допомога на будівництві.

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК від 50 грн.

ВИНАГОРОДА. Знаком вдячності за вашу підтримку проекту на Ярмарку Голос Вулиць стане подарунковий трав’яний чай, зібраний в місцях, де організатори проекту ведуть будівництво з використанням екотехнологій. 

Контакт: Андрій Бобровицький [email protected]

 


 

#4. Art fair BuyArt in the Crimea

Activists from Sevastopol want to spread the notion that their city is “not just a railway station but a lively, culturally rich space”. Thus the three-day long BuyArt Fair in the Crimea is going to offer dynamic and vibrant exchange of skills during lectures, workshops and discussions, familiarize city dwellers and guests with the works of talented artists, organize themed film screenings and flavor that with performances of Ukrainian musicians, including the Crimean ones.

#4. Проект Бай Арт в Симферополе

Город создан не просто для людей, а именно для тебя. Ты способен менять его, и ты можешь его изменить. Именно для этого мы и решили сделать ярмарку искусства, где украинские художники новой волны будут продавать свои работы. А потом мы решили, что этого мало, и придумали целый фестиваль – с музыкальными площадками, открытыми лекциями, мастер-классами и выставками. Мы назвали это БАЙ АРТ, где «бай» означает два слова – купи и прощай. Жители и гости Симферополя покупают работы художников, а художники прощаются со своими произведениями, чтобы создавать новые.

Проект Бай Арт – это поддержка творческих инициатив и развитие публичных пространств в Симферополе. Вы можете стать частью этой идеи и внести свой вклад в ярмарку искусства, которая состоится в сентябре 2012 года. Ярмарка искусства – это не просто продажа художественных произведений, а большое культурное событие фестивального типа. Мы планируем связать его с особенностями города, сделать Бай Арт в некотором смысле символом города и доказать тем самым, что Симферополь – это не только вокзал, а живое, культурно насыщенное пространство, к которому стоит прислушаться и которое можно расширять и наполнять.

Инициатор Бай Арт – общественная организация «Коллаборация», участник проекта «Новое дыхание культуры: наследство, наполненное жизнью искусства», финансируемого Евросоюзом. До того, как заняться ярмаркой искусства, мы создали в Крыму Уличный Университет, который в процессе распространился в других городах Украины – Черновцах, Хмельницком, Львове.

В настоящее время мы собираем средства на образовательную программу Бай Арт – лекции и воркшопы важных деятелей искусства и авторов социальных и культурных инноваций Украины, России и зарубежья. Спильнокоштом за лето нужно собрать 30 тысяч гривен. Эти деньги пойдут на оплату дороги, проживания и гонорар лекторам, а также на печать артбука. Все желающие смогут посетить эти мероприятия безвозмездно. 

БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ВЗНОС от 50 грн. 

ВОЗНАГРАЖДЕНИЕ. В качестве взаимной благодарности на Ярмарке Голос Улиц всех добродетелей ждет специальное вознаграждение от организаторов.

Контакт: Екатерина Сергацкова [email protected]


 

#5. Translation of the book by DBC Pierre “Lights out in Wonderland” 

“Destiny exists and has no price”, says DBC Pierre, author of the book “Lights out in Wonderland”. Protagonist of the novel by the Booker Prize winning author can be compared to an ordinary Ukrainian who got trapped in the totalitarian past and is trying to fight for his future in the reality of global political and economic games. This road often makes him feel lonely. “If your ethical model ruins you, change the model”, – this is one more quintessence of DBC. The novel needs a Ukrainian version, that’s why the idea is to translate the book “Lights out in Wonderland” before Lviv Literary Festival that will take place in September and will be visited by the author.

#5. Проект Декаданс Бере Своє

«Для тих, ким опанували будь-якого роду демони, серед реальності, яка може бути явищем хитким і невизначеним, спосіб залишатись на боці демонів раю і оминати інших прийнятною стежкою полягає попросту у щедрості. Платіть податки на вулиці, нехай кожному серцю, яке залишилось позаду, стає краще від того, що ви йому трапились…». "Destiny exists and has no price", стверджує автор роману DBC (Dirty but Clean) Pierre, чий візит у вересні 2012 року на Львівський літературний фестиваль, безумовно, стане точкою біфуркації багатьох літературних і соціальних процесів.

Видання на папері – вініл книжкового світу, артефакт, надто прекрасний, аби зникнути. Людське прагнення володіти бездоганними фізичними об’єктами, які містять на сторінках під обкладинкою втілення наших улюблених історій, – відповідь на запитання, чи трансформуються друковані видання в електронні. Зібравши у команду перекладача, п’ятьох художників і композитора, ми прагнемо втілити проект у життя в такий спосіб, щоб друковане видання стало не просто носієм інформації, а енергетичним згустком.

Український переклад роману Букерівського лауреата DBC Pierre “Lights out in Wonderland” (ДБС П’єр «Світло згасло в Країні Див») із кропіткої роботи перетворився на мандри дорогами Ґебріела, як у сенсі душевному, так і через відвідини багатьох локацій, де відбувалися події. Ґебріел Броквелл – тонка натура, налаштована на емоційний взаємообмін із подібними до себе. Через фарби і ноти герой ставав ще живішим. Для того, щоб спілкування в естетській формі із ширшим загалом стало можливим, групі митців потрібна підтримка Спільнокоштом. 

Візит автора на Львівський літературний фестиваль у вересні 2012 року, виконання перекладу та редагування, підготовку до друку, створення веб-сайту підтримав Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України». Проект здійснюється у партнерстві із ГО «Форум Видавців», видавництвом «ВНТЛ-Класика», журналом «ШО». Спільнокоштом можливо зібрати 20 тисяч гривень, потрібних для оплати авторських прав та гонорарної частини для українських художників і музикантів.

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК від 50 грн.

ВИНАГОРОДА. Ґебріел має чим поділитись навзаєм. Його подарунок за твій внесок на Ярмарку Голос Вулиць «КНИГА ҐЕБРІЕЛА» – рукописний блокнот, який пройшов у кишені Ґеба крізь усі карколомні пригоди, не втонув і не згорів, лиш раз потрапив до рук колишнього агента Штазі, та й навіть у того були найщиріші наміри, як і, безсумнівно, у тебе, наш любий друже.

Контакт: Галина Шиян [email protected]


ЩО ТАКЕ ЯРМАРОК ГОЛОС ВУЛИЦЬ?

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Дослідник довів, що штучний розум не володіє свідомістю, властивою людині, а отже, не зможе замінити його в тих сферах, де потрібно розуміння, а не відтворення алгоритмів, і не озброїться проти своїх творців, як в голлівудських фільмах.