Закінчив свою роботу фестиваль скульптур в Національному ботанічному саду ім. Гришка в Києві.

Переможці фестивалю - українка Жанна Кадирова з роботою «Мушля» та голландка Карін ван дер Молен з роботою «Місячний»

 

Перший Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project, що тривав з 2 червня по 2 липня, визначив своїх переможців. Головну премію – 6 тисяч євро – журі розділило між знаною українською художницею Жанною Кадировою за роботу «Мушля» та голландкою Карін ван дер Молен за роботу «Місячний» – кулю з сіна, підвішену над землею. Спеціальний приз у розмірі 3 тисячі євро отримав Степан Рябченко за роботу «Явлення». Олексій Золотарьов, що представляв роботу «Роза вітрів», переміг у номінації «Найкращий молодий український автор» з правом десятиденного стажування в студіях британських скульпторів. Крім того, один з партнерів цьогорічного Kyiv Sculpture Project, Йоркширський скульптурний парк, що вважається світовим центром сучасної скульптури, обрав Катерину Бучацьку для участі в резиденції у Йоркширі. А найкращим проектом за версією жіночого журналу Marie Claire став «Ґудзик» української групи GREVIS. Ця ж робота отримала приз глядацьких симпатій.

 

Спеціальний приз - «Явлення», Степан Рябченко

Катерина Бучацька потрапить до резиденції у Йоркширі

Приз глядацьких симпатій - «Ґудзик» української групи GREVIS

Найкращий молодий український автор - Олексій Золотарьов, «Роза вітрів»

 

До складу журі фестивалю входили філософи, художники та куратори з Великобританії, Китаю та України. Всього в експозиції Kyiv Sculpture Project було представлено 15 конкурсних проектів з України, Росії, Польщі, Великобританії, Нідерландів, Австралії. Також глядачі фестивалю могли оцінити 5 позаконкурсних скульптур авторства відомих сучасних скульпторів Жуаме Пленси, Єви Ротшильд, Магдалени Абаканович.

За місяць роботи Kyiv Sculpture Project відвідало 600 тис. глядачів, що втричі більше, ніж звичайна сезонна відвідуваність ботанічного саду.

 

Фото: sculptureproject.org.ua

 

Поради з розвитку бізнес-спільнот мікропідприємцям для краудфандингу

Внезапная свобода может убить. Метамодернистка изучает границы ответственности за вмешательство.