Її стіни очищають повітря від викидів майже 9000 автомобілів 

У мексиканській столиці «легені міста» вмонтували у міську лікарню.

Справа у тому, що в конструкції будівлі використали будівельні матеріали, хімічні властивості яких вбирають та нейтралізують токсичні речовини з повітря. 

Розроблена берлінськими архітекторами будівля зовні має вишуканий і оригінальній вигляд. На її фасад немов би одягнуто білий кам'яний фартух довжиною сто метрів. Саме в його конструкції використано новий тип матеріалів з діоксину титану з антитоксичним покриттям.

Хімічні реакції на поверхні будівлі відбуваються внаслідок дії ультрафіолетового випромінювання. Особливу роль в ефективному рівномірному розсіюванні ультрафіолету грає форма фартуха. Внаслідок хімічних реакцій міський смог розпадається на більш безпечні групи елементів.

Будівля здатна очищати забруднене повітря, еквівалентне щоденним викидам майже 9000 автомобілів.

Фото — fastcoexist.com

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Що є правдою найближчого можливого майбутнього? Чи розпізнають сучасники цей час як епоху Взаємостановлення? Люди усвідомили вразливість моделей, які організовує унормованість уявного ідеального? Чи справді конкуренція між ідеальними концепціями породжує насильство і звужує простір зарадності? Як змінюються ланцюги зворотного зв’язку в світі? Війна гасне і забирає з собою нерівність? Люди відкрили собі себе?