Її стіни очищають повітря від викидів майже 9000 автомобілів 

У мексиканській столиці «легені міста» вмонтували у міську лікарню.

Справа у тому, що в конструкції будівлі використали будівельні матеріали, хімічні властивості яких вбирають та нейтралізують токсичні речовини з повітря. 

Розроблена берлінськими архітекторами будівля зовні має вишуканий і оригінальній вигляд. На її фасад немов би одягнуто білий кам'яний фартух довжиною сто метрів. Саме в його конструкції використано новий тип матеріалів з діоксину титану з антитоксичним покриттям.

Хімічні реакції на поверхні будівлі відбуваються внаслідок дії ультрафіолетового випромінювання. Особливу роль в ефективному рівномірному розсіюванні ультрафіолету грає форма фартуха. Внаслідок хімічних реакцій міський смог розпадається на більш безпечні групи елементів.

Будівля здатна очищати забруднене повітря, еквівалентне щоденним викидам майже 9000 автомобілів.

Фото — fastcoexist.com

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Молодь, яка має ментора на 130% частіше посідає керівні посади, та на 55% менше пропускають уроки, ніж їх однолітки, згідно з даними однієї з найбільших менторських організацій для молоді в США MENTOR