Черемош-фест — новий опен-ейр в Карпатах

Черемош-фест — новий опен-ейр в Карпатах

292 2 хвилини хв. читання
11.04.2013

В Україні з’явився етно-фестиваль, де можна буде слухати музику, спускаючись по гірській річці на катамарані.

11-12 травня в селі Криворівня Івано-франківської області пройде перший фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». 

«Черемош-фест» популяризуватиме екологічний туризм в Карпатах та поєднає в собі музичну та туристичну концепції. В музичній частині дійства візьмуть участь відомі гурти Перкалаба, КораЛЛі, Гич-Оркестр, Бурдон, Фолькнери, Zapaska. Усі бажаючі зможуть спуститися по гірській річці Чорний Черемош. Також можна буде здійснювати піші, кінні та вело прогулянки горами. 

Планується показ природоохоронних фільмів, лекції про Чорний Черемош та Білий Черемош. Символом «Черемош-фесту» буде гуцульський музичний інструмент дримба. Організатори запланували встановлення рекорду по одночасній грі на дримбі.

Участь у фестивалі безкоштовна. Проте за проживання та окремі активності доведеться платити. Проживати під час фестивалю можна буде в зелених садибах або в наметовому містечку.

 

 

Андрій Мельничук

співорганізатор «Черемош-фесту» 

У мене складається враження, що ідея фестивалю вже висіла в просторі, і була вигадана запитами людей побачити весною в Карпатах етно-фестиваль. Поєднання двох простих і зрозумілих ідей здатне утворювати непередбачувані ракурси. У кожному туризмі є трохи музики, і в кожній музиці – туризм.

Дримба – це один із найцікавіших символів Гуцульщини, із одвертим акцентом на жіночій основі. До речі, піддається він далеко не всім.

Не можна відштовхуватися від особистих смаків організатора, але як на мене, якщо б спрацював принцип – ліпше хай менше, але нехай кожен буде людиною, – я б ходив від радості на голові. Якщо ж таких людей буде півтисячі кожного вечора, було б файно.

Ми постійно працюємо над створенням позитивного образу фестивалю у мешканців Криворівні – хоча вони й так позитивно налаштовані. Ми в даному випадку виступаємо просто як мембрана між цими двома сторонами – автентичними Карпатами і гостями фестивалю.

 

  

Юрко Досяк

співорганізатор «Черемош-фесту» 

Ідея, напевне, бере свій початок з «Арт-Поля», де був сплав з «Гич-Оркестром», які грали з катамарану. І оскільки такого ще ніколи не було, виникла ідея поєднати туризм і музику, умовно кажучи, зробивши з катамарану плавучу сцену. Черемош – цікава ріка для сплаву і там можуть сплавлятися люди, які не мають підготовки. Це буде оптимальний час для сплавів, у травні Чорний Черемош найбільш повноводний.

Я би обов’язково рекомендував сплавитися Черемошем. Люди мають думку, що це дуже екстремально. Насправді, якщо мати бажання, то нічого небезпечного там немає і навіть уміння плавати не є конче обов’язковим. 

Ми запросили музикантів, які в своїй творчості використовують карпатський мелос. Крім того, відбиралися музиканти, які готові підтримати фестиваль ідейно. Фестиваль є безкоштовний і музиканти також гратимуть не за гроші.

Окрім того, у нас будуть цікаві розповіді відомих мандрівників, будемо спілкуватися з екологами, які будуть розказувати про збереження Карпат. 

Ми очікуємо від тисячі до півтори тисячі відвідувачів.

 

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Упражнение по технике коллажа может быть вводным для разговора об эпохе постмодернизма, которая начинается в начале XX века и по мнению экспертов, продолжается до сегодня.