CANactions 2013: Місто чекає простих ідей

CANactions 2013: Місто чекає простих ідей

169 1 хвилина хв. читання
15.04.2013

У Києві пройде архітектурний фестиваль, спрямований проти псевдожиття, псевдокультури та псевдодекору.

З 15 по 20 квітня вшосте проходитиме архітектурний фестиваль CANactions. Захід буде відбуватися в київському Будинку архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. 

CANactions – одна з найбільш помітних подій в архітектурному житті України. Тема цьогорічного фестивалю – «Прості ідеї для міста». В рамках фестивалю відбудуться лекції, виставка архітектурних проектів, воркшоп та міжнародний конкурс ідей на тему «Прості ідеї міста Києва».

У рамках воркшопу «Прості ідеї міста Києва» три команди, куди увійшли 12 українських та 6 іноземних архітекторів, тиждень працюватимуть над проектом для Києва. Результати воркшопу будуть продемонстровані 20 квітня зі сцени актового залу Будинку архітекторів.

Також 20 квітня відбудеться нагородження переможців конкурсу проектів молодих архітекторів. Цей конкурс проводиться вже вп’яте. Цього разу на нього було подано 128 проектів з 13 ВНЗ України. Переможці конкурсу матимуть можливість пройти навчання в Німеччині та взяти участь у воркшопах в Австрії.

19-20 квітня на фестивалі проходитимуть лекції відомих світових архітекторів, зокрема Євгенія Асса, Еріка де Брош де Комба, Ніколя Делона, Ектора Ардеріуса та інших. 20 квітня французький архітектор Ніколя Делон також проведе майстер-клас – колективну творчу гру, яка вперше була представлена на Венеційській бієнале 2006. 

Міжнародний молодіжний архітектурний фестиваль CANactions вперше був проведений у 2008 році. Його засновник – головний архітектор бюро Zotov&Co Віктор Зотов. Традиційна мета фестивалю – створення майданчика комунікації між молодими архітекторами, а також архітектурний рух у простір світової сучасної архітектури.

Одне з кредо CANactions нагадує, що «архітектура не про будинки, а про те, що в них та поміж ними, не про форму, а про зміст».

Організатори очікують на CANactions-2013 понад 6 тис. гостей.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Замість того, щоби пробувати захищатися від системи, руйнувати її, протестувати проти неї, давайте спробуємо будувати систему, інституції, довіряти, створювати стандарти, професіоналізуватися і обертати ці стандарти системи в бік людини, її гідності і прав.