Завдяки громадському конкурсу безіменні вулиці і квартали отримали свої назви.

Жителі Південної Африки самі вигадують назви своїм вулицям і районам. Активісти Кейптауна запустили проект Name Your Hood, завдяки якому кожен бажаючий може запропонувати або проголосувати за назву районів чи вулиць.

Зокрема, у березні відбулась інтерактивна кампанія з вибору назв районів містечка Гугулету, що знаходиться за 7 км від Кейптауна. Назви районам могли запропонувати всі бажаючі прямо на сайті проекту. Після чого група міських знаменитостей – архітектори, історики, журналісти, чиновники, дизайнери – обирали шорт-ліст, по якому проводилось остаточне голосування за нові назви. Голосування відбувалося не лише через інтернет, до якого в Південній Африці мають доступ не всі жителі, але й за допомогою смс.

Кампанія пошуку назв для безіменних районів Гугулету завершилась у березні 2013 року. Також для кожного району міста на платформі Name Your Hood було створено свій сайт. 

Проект Name Your Hood реагує на сучасну практику стихійного розростання міст, внаслідок чого виникають цілі квартали, позбавлені будь-якої ідентичності. Прикладом такої ситуації може бути центральний діловий район Кейптауна, який називають просто «Місто», або вулиці в Гугулету, побудовані під час апартеїду, які замість імен просто позначені номерами.

Таким чином, задум Name Your Hood спрямований не так на демократизацію вибору міських позначень, як на активізацію творчого потенціалу громад та пошук нових міських ідентичностей.

Ідею Name Your Hood вигадав Брюс Гуд у 2008 році. Він живе у Нью-Йорку, де кожен район має свою унікальну історію та культурні особливості. Подібно до Гугулету, планується «ребрендинг» інших поселень Південної Африки. 

Подібний приклад може бути корисний і для України, де також іде поступовий процес заміни назв колишнього режиму. Однак, на відміну від Південної Африки, рішення про нові назви вулиць та міст в Україні є політичним питанням, на якому спекулюють. Це нерідко зумовлює шквал протестів і нерозуміння жителів перейменованих вулиць. Можна згадати, наприклад, протести проти перейменування вулиці Мазепи в Києві, вулиці Вінниці у Львові, вулиці Енгельса в Черкасах.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Гра «Місто Синергія» сприяє розвитку спільної мови для команди, що підвищує їх адаптивність та винахідливість у спільних діях.