Вкладати кошти в конкретних людей виявляється безпечніше, ніж в ідеї чи стартапи.

Проект Upstart запрошує інвесторів вкладати гроші в людей, а не в компанії. Ідея в тому, щоб інвестори фінансували кар’єру перспективних студентів та пізніше отримували відсоток з їхнього доходу. 

Для пошуку покровителя студенту потрібно зареєструвати свою анкету на сайті Upstart. Сервісом може скористатися будь-який студент – громадянин Америки, випускник 2008-2014 років. 

За правилами співпраці, між студентом та інвестором укладається контракт на 10-15 років. Інвестор зможе отримувати до 7% майбутніх прибутків молодого професіонала. Фінансувати студента можна на суму від 100 доларів, але студенту потрібно зібрати не менше 10 тис. дол. інвестицій, щоб отримати гроші. Витрачати кошти можна на відкриття свого бізнесу, художні проекти, здобуття нових навиків.

За словами співзасновника Upstart Пола Гу, за такої схеми для студентів не існує жодних ризиків. Вони можуть отримати інвестицію, однак якщо їхній майбутній заробіток не перевищуватиме 30 тис. дол. на рік, вони не матимуть жодних зобов'язань перед інвесторами.

Вкладати кошти в конкретних людей також виявляється безпечніше, ніж в ідеї чи стартапи, впевнені в Upstart. Адже інвестиція в невдалий бізнес згорає повністю, тоді як окремо взята людина навіть після невдачі в одних проектах може знайти нову роботу та почати приносити інвесторам прибуток.

У розвиток Upstart вклали майже 6 млн. дол. Прибуток Upstart отримує завдяки відсотку від народних інвестицій.

За рік існування платформи у людей на Upstart було вкладено трохи більше 1 млн. дол. 

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Переконуйте інших у життєзарадності свого бачення, і не забувайте вислухати їх, задля спільного виваженого результату.