22 %
 • 2 225зібрано (з 10 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

«Голоси» розповідають 12 історій жінок, у яких склалися непрості стосунки з власним тілом, їжею та емоціями. До проекту війдуть фото та тексти, написані на основі інтерв'ю.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Непрості стосунки з їжею та власним тілом знайомі багатьом жінкам. Говорити про це незручно і соромно. Аудіо-візуальний проект “Голоси” звертається до досвіду дванадцяти жінок, які пережили розлад харчової поведінки. Це документальні тексти, написані на основі розмов з ними та фото, які відображають лейтмотив кожної з історій, а також звукова інсталяція.

 Проникаючи у сферу невідомого і замовчуваного, “Голоси”показують те, що  ми не завжди помічаємо, не надаємо ваги чи засуджуємо у поведінці близьких нам жінок. Обмеження в їжі та переїдання, дієти, контроль і його втрата, емоції, що їх переповнювали, – це часто сприймається як жіночі примхи або рідкісні психіатричні діагнози. Дванадцять жінок, які поділилися своїм досвідом, створили для нас можливість переосмислити поняття анорексії, булемії та переїдання.

 

Проект “Голоси” – це особисті історії, які закликають не ховатися із своїми переживаннями та проблемами, а говорити про них та шукати вихід. 

 

Авторами проекту є Галина Курило, президент та співзасновник ГО “Твій Вимір”  та Наталка Довга, фотограф та незалежний журналіст. Вперше виставку представили 4-17 липня в Галереї РА в Києві. Зараз виставку можна подивитися у сімейному вегетаріанському ресторані Tri: за адресою вул. Гончара 15/3 до кінця вересня.

На гроші, зібрані через Спільнокошт, ми плануємо привезти виставку в інші міста, зокрема Львів, Луцьк, Тернопіль та Ужгород. У просторі виставки ми проводимо різноманітні безкоштовні заходи: лекції, майстер-класи, покази фільмів, дискусії та ін. Крім коштів на дорогу та організацію заходів нам потрібно буде ще надрукувати додаткові каталоги та листівки.

 

Ми хочемо, щоб “Голоси…” зазвучали у кожному місті України.

Більше інформації про проект можете знайти на нашому сайті http://www.strikingly.com/golosy, або в соціальних мережах https://www.facebook.com/golosy2013 чи http://vk.com/club54076126

 

ЗМІ про “ГОЛОСИ”:

http://n-europe.eu/article/2013/08/15/anoreksiya_i_bulimiya_mezhdu_soprotivleniem_i_podchineniem

http://life.pravda.com.ua/society/2013/07/31/134887/

http://www.svidomo.org/defend_article/16365

http://www.youtube.com/watch?v=R8wgxGtPrzI&feature=c4-overview-vl&list=PLMJopaRTTQYebu0N7WDQxkjrTQRWqgMjy

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте одну із серії авторських фотографій 20х20, що увійшли до виставки.

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте пакунок запашних кексів від Фанні Джулі

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте індивідуальне заняття з пілатесу з Галиною Курило (автором проекту)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте індивідуальну консультацію Ольги Сушко - спеціаліста по роботі з булімією, компульсивним переїданням та зайвою вагою.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте індивідуальну консультацію Надії Рехтіної - спеціаліста по роботі з образом тіла і психосоматичними проявами, спеціалізазується на порушеннях харчової поведінки.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте фотосесію від фотографа проекту Наталки Довгої

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

30 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Настільна гра «Бюджетні баталії»

  Як швидко та цікаво отримати знання і розібратися з бюджетним процесом України? Настільна гра "Бюджетні баталії" розкриє всі таємниці цього процесу.

  Юлія
  Негода
  • 18
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 3238
  • 540
   днів
  • 0
   грн