108 %
 • 7 400зібрано (з 6 830 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Підтримайте програму розвитку дітей із малозабезпечених сімей Львова та області. Добрі справи поширюються!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 11

Історія

Вдале проведення розвиткової програми для дітей із малозабезпечених сімей Львова та області «Створи свій фундамент успіху» у січні цього року дає нам натхнення рухатися вперед. Із допомогою доброчинців Клубу Ділових Людей та Великої Ідеївдалось збільшити кількість учасників проекту до 32 дітей-підлітків.

«Квиток до успіху» - це соціальний проект, направлений на розвиток лідерських та підприємницьких навичок у дітей-підлітків віком 14-17 років, які зростають в особливо складних матеріальних умовах та потребують додаткової підтримки. Проект виник з ініціативи громадської організації «Клуб Ділових Людей», що уже понад 4 роки єднає ділових людей у прагненні розвитку та створенні нових можливостей.

На даний момент проведено 2 розвиткові програми: «Мої внутрішні ресурси та цілі» і «Створи свій фундамент успіху». Протягом цих програм складено психологічні портрети для кожного учасника (визначено тип темпераменту та характеру, сильні сторони кожного, сфери діяльності, у яких вони зможуть найкраще проявити себе). Також кожен навчився ставити перед собою вимірні та досяжні цілі, дізнався про складові успіху в усіх сферах життя, разом відвідали одне із підприємств міста Львова. Ці програми є «стартовими» для кожної дитини, необхідними для того, щоб краще вивчити їх, зрозуміти, що на даний момент їм потрібне і як працювати з ними надалі для досягнення найкращого результату.

Підсумки проведених програм на сайті Великої Ідеї.

Проект «Квиток до успіху» є індивідуальним для кожного: окрім розвиткових занять підлітки додатково відвідують заняття англійської мови, хтось уже познайомився зі своїм наставником – дорослою людиною, у якої уже є особистий досвід та яка може і хоче ним поділитись із молодим поколінням.

Організаторів проекту порадувало бажання самих підлітків реалізувати власний міні-проект, який міг би допомагати ще більш потребуючим за них.  Наразі вони хочуть допомогти бездомним тваринам та тваринам, що знаходяться у притулках.

Для нашого суспільства дуже важливо не виховувати «споживачів», а виховувати суспільно-свідомих громадян. Ці підлітки завдяки Вашій допомозі мають можливість отримати нові знання та досвід, відвідати розвиткові тренінги, та натомість вони можуть допомогти й іншим. Це основа успіху нашого майбутнього!

Зібрані Спільнокоштом гроші необхідні для проведення 4 розвиткових тренінгів на тематику Лідерства та Самооцінки, організацію 3-4 зустрічей з управління проектами, а також витрат на реалізацію міні-проекту учасниками.

Наступні кроки соціального проекту «Квиток до успіху»: реалізація та представлення досягнень дітей-учасників їхнього міні-проекту, доповнення програм, побудова цілісного проекту розвитку дітей, а також масштабування та поширення проекту в інші міста України.

Саме сьогодні кожен із нас розуміє наскільки потребує наша Україна лідерів, осіб, що готові брати на себе відповідальність, які готові рухатись вперед, долати труднощі. Давайте разом збудуємо сприятливе середовище для розвитку молодого покоління.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 1 грн

  Діти-підлітки із малозабезпечених сімей надзвичайно вдячні за Ваш внесок у їх розвиток. Разом ми можемо багато!

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Електронна відкритка-подяка від учасників проекту «Квиток до Успіху».

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Магнітик, на якому зображена одна із дитячих робіт. Малюнки були створені в рамках соціального АРТ- проекту для Львівської міської клінічної дитячої лікарні на вул. Орлика (неврологічне відділення).

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Можливість обрати одну дитину-підлітка, для участі котрого будуть перераховані кошти та статус «Меценат проекту». Після завершення програми дитина намалює своєму меценатові картину-подяку.

  1 доброчинець

  31 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Можливість особисто познайомитись із учасниками проекту. Запрошуємо Вас на спільний захід, де будуть меценати та підлітки.

  1 доброчинець

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

48 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • І-X.LIVE

  Підтримка інтернет-радіо І-X.LIVE (Інша Хвиля), мета якого поширення українського андеґраунду в Україні та за кордоном

  I-X
  LIVE
  • 18
  • 181
   днів
  • 0
   грн
 • Sklyanka.lab – міні-лабораторія очищення Землі

  Переробка скляних пляшок у предмети побуту та декору для використання в довгостроковій перспективі.

  sklyanka
  • 43
  • 100
   днів
  • 0
   грн