106 %
 • 17 550зібрано (з 16 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Прагнемо допомогти адаптуватись кримським підліткам, що тимчасово проживають у Львові

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 19

Історія

У зв'язку із складною ситуацією в Україні багато людей, що проживали у Криму, розпочинають переселятись в інші міста України. У Львові на даний момент проживає більше 1500 осіб із АР Крим та східних областей. Переважно це діти або жінки. Дуже часто їхні сім'ї є роз'єднаними, оскільки потрібно доузгоджувати житлові та фінансові питання  у їхніх рідних містах. У цих людей наразі немає офіційного статусу, є лише закон про тимчасово окуповані території. Львів'яни дуже гостинно та з розумінням приймають нових жителів.

Соціальному проекту для підлітків «Квиток до успіху» вдалось познайомитись із кримчанами Львова під час спільного прибирання Шевченківського Гаю у рамках акції «Зробимо Україну чистою!». Надзвичайно приємно усвідомлювати, що ці люди, попри усі їхні проблеми та не вирішені питання, також прагнути бути корисними... тепер уже Львову. Спільна праця об'єднує, тому прагнемо допомогти підліткам-кримчани адаптуватись до нового міста, до нової ментальності, долучивши їх до проекту «Квиток до успіху».

Львів і Крим, Зробимо Україну чистою, толока

«Квиток до успіху» - це соціальний проект, направлений на формування нового покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у розвиткові та лідерські проекти на основі етики особистості та соціальної відповідальності.

Проект реалізовується уже понад 4 місяці. На даний момент участь у проекті бере 34 підлітки віком 14-17 років. Є перші результати розвитку учасників. Діти поступово змінюють себе та своє сприйняття світу. Вони прагнути приносити користь іншим (волонтери акції «Зробимо Україну чистою» та організатори фотовиставки про бездомних тварин «Для дружби не важлива порода») та саме через практику та досвід набиратись нових навик та знань.

навчання підлітків

розвиток молоді

соціальний проект для підлітків, подростки

Підсумки проведених програм на Великій Ідеї «Квиток до успіху» та «Квиток до успіху: Взаємна допомога»

Проект «Квиток до успіху» є індивідуальним для кожного: окрім розвиткових тренінгових занять підлітки додатково відвідують заняття англійської мови, хтось уже познайомився зі своїм наставником – дорослою людиною, у якої уже є особистий досвід та яка може і хоче ним поділитись із молодим поколінням.

Сфоровано образ випускника проекту «Квиток до успіху», коли йому виповниться 23 роки:

Квиток до успіху, проект для підлітків

Зібрані Спільнокоштом гроші підуть на залучення протягом наступних декількох місяців 25 підлітків із Криму, що проживають у Львові, до соціального проекту «Квиток до успіху». Ці діти зможуть взяти участь у річній базовій програмі завдяки Вашому внеску та бажанні підтримати їх.

Давайте разом збудуємо успішну країну своїм невеликим вкладом у розвиток майбутнього покоління лідерів. Переживаючи усі ці події в нашій країні, зміни варто розпочати із себе. Далі - допомагати іншим. Ми вважаємо, що чужих дітей не буває. Саме сьогодні українцям потрібно показати всьому світові, що ми єдина країна та єдина нація.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 1 грн

  Підлітки-кримчани надзвичайно вдячні за Ваш внесок у їх розвиток. Разом ми можемо багато!

  1 доброчинець

 • Внесок від 50 грн

  Одна із аматорських світлин, створених підлітками проекту "Квиток до успіху", які були презентовані на соціальній фотовиставці про бездомних тварин "Для дружби не важлива порода".

  2 доброчинці

  13 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Магнітик, на якому зображена одна із дитячих робіт. Малюнки були створені в рамках соціального АРТ- проекту для Львівської міської клінічної дитячої лікарні на вул. Орлика (неврологічне відділення).

  3 доброчинці

 • Внесок від 250 грн

  Брендована футболка із логотипом проекту "Квиток до успіху".

  1 доброчинець

  3 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Можливість обрати одну дитину-підлітка, для участі котрого будуть перераховані кошти та статус «Меценат проекту». Після завершення програми дитина намалює своєму меценатові картину-подяку

  1 доброчинець

 • Внесок від 500 грн

  Ви можете долучити власну дитину-підлітка до участі у базовій програмі проекту «Квиток до успіху», за умови, що Ви проживаєте у Львові чи у Львівській області

  0 доброчинців

 • Внесок від 600 грн

  Безкоштовний доступ до екскурсійного відео про Львів від першого сервісу відео-екскурсій localvideoguides.com

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Можливість особисто познайомитись із учасниками проекту. Запрошуємо Вас на спільний захід, де будуть меценати та підлітки

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Картина ручної роботи "Miss Rosaline" від інтернет-магазину Mira-shop.com. Розписана аквареллю, рамка - дерево, покрита білою емульсією. Розмір - 22*22 см

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Блокнот ручної роботи від інтернет-магазину Mira-shop.com та студії "HeartLab". 13х18см,120 листів, білий папір, тверда обкладинка, обтянутий бархатною тканиною, металеві кутики.

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Вокс Україна: Зробимо державне управління кращим

  Краще державне управління - це вищий добробут кожного. Ми створюємо запит на якісне держуправління, допомагаємо розробляти рішення в інтересах суспільства та оцінюємо прогрес реформ.

  Максим
  Скубенко
  • 117
  • 183
   днів
  • 0
   грн
 • Створення музею вівчарства

  Екскурсійний об'єкт для школярів та туристів на вівчарській фермі в селі Торське

  Олег
  Шилов
  • 13
  • 45
   днів
  • 0
   грн