174 %
 • 17 481зібрано (з 10 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Щорічний захід Київського ліцею №145 в форматі школи-заміського табору, що проводиться з метою освіти, оздоровлення та гуртування учнів

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

В першій половині червня діти беруть усе необхідне спорядження та виїжджають за місто в табір. Тут відбувається імітація реального дорослого життя. ЛПНШ за два тижні дає змогу учням знайти справу життя (на науковому проекті) та хобі (на гуртках). Також діти обирають найрізноманітніші варіанти дозвілля, знаходять нових друзів. Учасники школи вчаться досягати мети і отримувати від цього задоволення.

Функціонують проекти з фізики, математики, біології, хімії, астрономії, робототехніки, флеш-анімації, веб-журналістики тощо. Кожного року цей перелік варіюється. Учні використовують експериментальну базу, яку їм надає саме довкілля.

Ніщо не стає на заваді реалізації креативного потенціалу. Плоди наукової творчості, здобуті в літній школі, згодом активно застосовуються у роботах конкурсу Малої Академії Наук. Нерідко отримані результати дивують не тільки учнів, але і їх керівників.

На роботу до літньої школи постійно запрошуються співробітники НАН України. Але більшість польових командирів Літньої школи – це звичайні вчителі ліцею №145. На чолі з ними учні вирушають в ліс за натуральними барвниками чи екстрактами, проводять фізичні досліди, малюють мультфільми та винаходять математичні теореми. Працюють викладачі ЛПНШ на волонтерській основі, себто добровільно й безоплатно.

Проводяться різноманітні заходи: квести, тематичні вечірки, математичні бої, «Що? Де? Коли?», науково-популярні кінозали та спортивні змагання.

До речі, спортом в літній школі займаються щодня: окрім ранкової зарядки, учні грають у футбол та волейбол, бадмінтон, регбі та фрісбі. Особливою популярністю користується настільний теніс.

Гуртки та тренінги, що займають помітну частину у програмі школи, є найрізноманітнішими: писанкарство, спортивний туризм, гра на барабанах, психологія, орігамі, англійська з носіями мови, – і це не повний список.

Проекти «Веб-редакція» та «Флеш-анімація» дозволяють учням самостійно наповнювати сайт Літньої школи, що містить всю необхідну інформацію про життя табору.

Літня школа вже стала улюбленим заходом для учнів та викладачів ліцею №145. Вона пов’язує всіх учасників табору, незалежно від віку і досвіду, єдиною аутентичною атмосферою, встановлює неформальний контакт між молодшим та старшим поколінням, дає молоді реальне підґрунтя для подальшої наукової діяльності. Годі описати словами вагу, яку в житті учнів займає літня школа.

Попри все ми сподіваємось провести школу і цього року. Випускники 145-го ліцею – першокласні науковці та програмісти, що працюють в Україні та поза її межами – неодноразово підтримували ЛПНШ матеріально. Не залишались осторонь благодійні фонди та навіть, здавалося б, сторонні люди. Сума, що виглядає недосяжною для декількох, виявляється цілком реальною, коли тих, хто хоче зробити світ краще, багато. Якщо ви бажаєте зробити внесок в інтелектуальний розвиток України та людства, приєднуйтесь!

Зібрані кошти підуть на харчування і проживання, медикаменти, послуги зв'язку та аренду учбових приміщень, страхування дітей від нещасних випадків, екскурсії.

За рахунок благодійних фондів, цільової домоги випускників ліцею та мінімальній оплаті участі у таборі їхніх дітей батьками забезпечується проживання учнів, необхідне для проектів обладнання, матеріали для проведення гуртків.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 30 грн

  Дякуємо! Ми висилаємо вам поштову листівку з подякою прямо з табору під Києвом

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте іменну листівку з подякою на e-mail та друкований Сертифікат Благодійника. Ексклюзивний доступ до фото- та відео-матеріалів табору

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дякуємо! Ми даруємо вам іменну писанку або крашанку (на ваш вибір) з гуртка "Писанкарство", з любов'ю та вдячністю створену дітьми спеціально для Вас

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ми вдячні вам за підтримку і запрошуємо на закриття табору Літньої школи та даруємо вам оригінальну футболку

  3 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Ми з радістю презентуємо вам фірмову футболку Літньої школи-2014

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ми дякуємо вам за підтримку особистою відео-подякою від дирекції та учасників ЛПНШ та даруємо оригінальну футболку

  3 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • ТРИБА: шлях промислової спадщини Тернопілля

  ТРИБА - це пошук об'єктів промислової спадщини громад Тернопільської області та створення туристичного путівника на їх основі

  Andriy
  Martyshko
  • 3
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • Район.Культура

  Медіа від мережі Район.in.ua про культурно-мистецький процес у громадах Волинської та Рівненської областей

  Natalia
  Pakhaichuk
  • 36
  • 100
   днів
  • 0
   грн