23 %
 • 28 151зібрано (з 120 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Команда КримSOS та Лабораторія журналістики суспільного інтересу знімають фільм про особисту історію Нарімана Джеляла, одного з найгучніших "голосів Криму"

Історія

Наріман Джелял – громадянин України, один з лідерів кримськотатарського національного руху, історик, політолог та журналіст.
З перших днів окупації Наріман став “голосом з Криму”. Саме завдяки йому світ дізнавався про реальні події в окупованому Криму: про залякування, переслідування, політично вмотивовані арешти, тортури та інші незаконні дії окупаційної влади.

У 2016 році, коли верховний суд Росії визнав представницький орган кримських татар Меджліс екстремістською організацією та заборонив його діяльність, він чи не єдиний з керівників, хто залишився в Криму і продовжував боротись та захищати свій народ попри заборону та численні загрози з боку окупаційної влади.


У вересні 2021 року після саміту “Кримської платформи” Нарімана затримала ФСБ РФ – він став одним з понад 100 кримських політв’язнів. Але, навіть в неволі, в той час, коли сам потребує нашої допомоги, Наріман Джелял знаходить спосіб підтримувати та надихати інших. 
Особиста історія Нарімана Джеляла – це історія боротьби за свободу. Завдяки магії кіно ви познайомитесь з неймовірною багатогранною особистістю: з громадянином своєї країни, лідером, другом, люблячим батьком чотирьох діток та просто людиною.

За даними українських правозахисних організацій, станом на грудень 2021 року у в’язницях Росії та тимчасово окупованого Криму незаконно утримують щонайменше 140 людей. За цим довгим списком призвіщ та приблизних цифр заховані страшні історії заарештованих кримських татар та їхніх сімей, які залишаються в окупації та потребують нашої уваги та підтримки. Команда проєкту вірить, що історія кожного “бранця Кремля” має бути почута, навіть, якщо вони самі не можуть її розказати, та наблизаить час його визволення.

Зібрані кошти будуть використані на зйомки відео-інтерв’ю для фільму, роботу з архівними матеріалами, монтаж та дизайн. Таким чином, більшість витрат підуть на оплату роботи знімальної команди, постпродакшн фільму, оплату прав на використання архівних матеріалів та на промоцію фільму «Голос з Криму. Наріман Джелял»

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 150 грн

  набір зі стікерів та поштової листівки «Чекаємо вдома»

  3 доброчинці

 • Внесок від 400 грн

  екоторба «Чекаємо вдома» та запрошення на відкритий показ фільму

  2 доброчинці

 • Внесок від 600 грн

  книга Наталі Гуменюк «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» з підписом авторки та запрошення на перший відкритий показ фільму

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  футболка «Free Nariman Dzhelal», екоторба «Чекаємо вдома» та запрошення на перший відкритий показ фільму

  1 доброчинець

  24 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  запрошення на закритий допрем’єрний показ фільму, футболка «Free Nariman Dzhelal» та книга Наталі Гуменюк «Загублений острів Книга репортажів з окупованого Криму» з підписом авторки

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  ми обов’язково згадаємо ваше ім’я у фільмі серед благодійників та благодійниць, які підтримали проєкт (за бажанням), запрошення на закритий допрем’єрний показ фільму, футболка «Free Nariman Dzhelal»

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  майстер-клас, де ви дізнаєтесь таємниці приготування смачної кримськотатарскьої страви та запрошення на закритий допрем’єрний показ фільму

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Донька військових збирає кошти на 10 пікапів для ЗСУ

  Привіт! Я Настя. Від імені “Благодійного Фонду “Громадяни” я прошу вашої підтримки по збору коштів на 10 пікапів для своїх батьків та для інших захисників України.

  Anastasiia
  Karpenko
  • 153
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5767
  • 1513
   днів
  • 0
   грн