103 %
 • 40 140зібрано (з 38 889 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Мобільна техностудія для навчання дітей у регіонах (невеличкі міста, селища) сучасним технологіям (робототехніка, програмування на Scratch, управління квадрокоптерами) тощо

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 17

Історія

Вітання всім!

Мене звати Владислав Кушніров. На сьогоднішній день - я один з тих, кого називають «освітніми волонтерами». Я довго працював у міжнародних великих компаніях, а з липня 2015 року почав навчати дітей основам робототехніки у м. Полтава.

За ці декілька місяців на безкоштовних майстер-класах побувало близько 50 дітей. Почалося співробітництво із БО «Світло надії». 17 дітей почали регулярно відвідувати заняття із «Основ робототехніки»

Полтава - місто із досить відомою у світі історією виноходів та винахідників. Із ним пов'язані імена Ю. Кондратюка, В. Челомея, Г. Котельникова та ін.

Але зараз Полтава менше відома як колиска інженерної та винахідницької думки, хоча і продовжує йти цією стежкою (наприклад, шов-блискавка В. Запеки). І майже не популяризуються сучасні технічні дисципліни для дітей молодшого та середньго шкільного віку. Що вже тоді казати про невеличкі міста та селища.

Тому й виникла ідея - створити мобільну технічну студію для проведення безкоштовних майстер-класів із робототехніки, комп'ютерних дисциплін, пілотування дронів у невеликих містах, селищах тощо.

Юні конструктори

Головне

Суть проекту - це «мобільний клас», оснащений для сучасних занять з технічних дисциплін: набори робототехніки Lego, сучасні ноутбуки, 3D-принтер. Даний клас можна буде розгорнути на будь-якому майданчику: школа, дитячий садок, сільський клуб, та проводити заняття із роботехніки, програмування, 3D-моделювання тощо.

Метою проекту є залучення максимально можливої кількості дітей у сучасні технології.

Зараз ведуться перемовини із органами влади про надання проекту статусу пілотного та залучення у проект волонтерів Полтавщини.

Як це працюватиме

Мінімум 2 рази на місяць на основі попереднього конкурсного відбору (творче завдання «Чому ми хочемо навчитись сучасним технологіям») студія віїжджатиме у певний населений пункт Полтавщини (містечко, село) та проводитиме безкоштовні майстер-класи із роботехніки, програмування Scratch, 3D-моделювання. По закінченні занять плануються онлайн консультації із учасниками та спілкування у спільнотах соцмереж.

До кінця року планується провести не менше 20 виїздних майстер-класів да залучити близько 500 дітей до новітніх технологій (із невеликих міст та містечок, де подібні заняття є недоступними)

Нам не вистачає

Власним коштом студія вже закупила набори Lego Education WeDo. Планується використовувати власний автомобіль. Підбирається базовий набір дронів.

Кошти, зібрані за рахунок «Спільнокошту», будуть направлені виключно на придбання необхідного обладнання - а саме наборів Lego Education Mindstorms EV3, ноутбуків, 3D-принтеру. 

Після старту проекту планується навчання волонтерів, що залучаться у відвідуваних містах та селищах.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 5 грн

  Персональна подяка від на сторінках проекту у FB та ВК

  5 доброчинців

 • Внесок від 50 грн

  Авторська листівка із видами Полтави із автографом дітей-учасників проекту

  7 доброчинців

 • Внесок від 75 грн

  Набір наліпок із видами Полтави

  13 доброчинців

 • Внесок від 150 грн

  Альбом із набором листівок про Полтаву із афтографами дітей-учасників майстер-класів

  2 доброчинці

 • Внесок від 250 грн

  Футболка із символікою студії та «Спільнокошту»

  9 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Спеціально виготовлена авторська листівка із афтографами дітей-учасників майстер-класів (штучний екземпляр на замовлення)

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Майстер-клас із робототехніки для дітей школи чи спільноти, погодженої із доброчинцем із персональним запрошенням

  2 доброчинці

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Go Friends IT Academy

  IT ACADEMY – навчальна академія, де діти-сироти, випускники інтернатів вивчають сучасні професії у сфері IT. Найстаранніші з них отримують стажування у великих компаніях.

  Ольга
  Олексюк
  • 5
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • SPHERE LIFE

  Збір коштів для виготовлення та передачі лікувальних пристроїв нашим Воїнам ЗСУ! SPHERE LIFE :"Здоровим бути легко!"

  Олексій
  Чернишов
  • 0
  • 184
   днів
  • 0
   грн