4 %
 • 10 480зібрано (з 220 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Проект тизеру короткометражного фільму містичної драми "Неофіт" полягає в забезпеченні підготовчого, знімального та пост-продакшн періоду для презентації на пітчингах та форумах України та світу.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Синопсис

Це історія про хлопчика Юрка з бідної сім'ї, яка живе в глибинці Карпат. Юрко відчуває в собі покликання мольфара і мріє ним стати. Реальність, яка оточує Юрка, пригнічує його: батьки хлопця не сприймають його мрію, вважаючи, що це фантазії, які потрібно відкинути та жити реальним життям. Єдине місце, де він готується до свого покликання і відчуває себе вільним, - це ліс. В покликання Юрка вірять, його молодша сестра, яка народилась з інвалідністю та бабуся-мольфарка. Відчуваючи свою смерть, вона хоче передати свої знання внукові та провести обряд освячення, через який Юрко знайде духа-провідника і стане на шлях мольфарства.


Чому наш проект важливий

В рамках нашого часу мистецтво розкриває українські культурно-традиційні елементи досить односторонньо та узагальнено. Тобто використовує певну спрощену форму, не заглиблюючись в саму суть традицій, в яких збережена велика кількість інформації про походження нації. Кожен процес закономірний і, якщо нам здається, що зараз необхідно повернути давні традиції, то це ілюзія. Ми ніколи не зможемо повернутися. Ми можемо дати їм нове життя, нове існування. Через певні культурно-традиційні елементи можна наблизитись до самоідентифікації та свого буття. Опираючись на традиційні елементи та ритуали, спробувати створити самобутню кіномову, яка буде розкривати ці елементи не тільки для нашого глядача, а й дасть можливість поговорити зі світом.

Проблематика українського села чи регіону, яке наповнене різними традиційними та ритуальними елементами, виноситься із побутового існування в магічну, візуальну художню форму, яка несе в собі певну інтерпретацію елементів традицій та фольклору. Тому проtкт не є інноваційним за своїм змістом, але є новаторським за потенціалом.


Основна мета проекту

В рамках нашого часу мистецтво розкриває українські культурно-традиційні елементи досить односторонньо та узагальнено. Тобто використовує певну спрощену форму, не заглиблюючись в саму суть традицій, в яких збережена велика кількість інформації про походження нації. Кожен процес закономірний і, якщо нам здається, що зараз необхідно повернути давні традиції, то це ілюзія. Ми ніколи не зможемо повернутися. Ми можемо дати їм нове життя, нове існування. Через певні культурно-традиційні елементи можна наблизитись до самоідентифікації та свого буття. Опираючись на традиційні елементи та ритуали, спробувати створити самобутню кіномову, яка буде розкривати ці елементи не тільки для нашого глядача, а й дасть можливість поговорити зі світом.Хто ми

Ми, команда молодих та амбіційних кінодіячів, що прагнуть створити цікавий та унікальний фільм, що буде представлений на українських та міжнародних кінофестивалях.

У головній ролі: Іван Довженко (Юрко)                         

(виконавці інших ролей будуть представлені на офіційній сторінці у фейсбуці, наразі це таємниця:)

Режисер-постановник та автор сценарію: Іван Шаран

Оператор-постановник: Андрій Котляр

Художниця-поставновниця: Васса Багаліка

Другий режисер: Людмила Русланова

Художник по костюмах: Катерина Маркуш

Художник по гриму: Ксенія Гальченко

Звукорежисер: Андрій Нідзельський

Лінійний продюсер: Ліна Підцерковна

Адміністратор: Микола Стефаник

PR та SMM: Лілія Кривець

Продюсер: Злата Єфіменко

Виробництво: ZET PICTURES


Статті бюджету вигляають наступним чином:

Послуги з оренди знімальної, освітлювальної та звукозаписуючої техніки.  Кількість знімальних днів - 2. Для проведення знімального періоду = 67 500,00 грн.

Послуги технічного персоналу з забезпечення знімальної та освітлювальної техніки = 17 000, 00 грн.

Проведення експедиції для освоєння локацій (2 дні, група з 8 осіб). Включають в себе витрати на проїзд Київ-Трускавець, Трускавець-Київ. Оренда машини та переїзд Трускавець - Борислав, Борислав - село Комарники, село Комарники - Борислав, Борислав - Трускавець. Харчування на 8 осіб (сніданок, обід, вечеря)  = 11 070, 00 грн.

Послуги з виробництва то оренди реквізиту та декорацій (включаючи роботу та матеріали) = 47 390, 00 грн

Послуги з забезпечення проїзду, проживання та харчування під час знімального періоду. Проїзд Київ-Трускавець, Трускавець-Київ. Оренда 2 машин (спринтери) для перевезення групи Трускавець-село Комарники, село Комарники-Трускавець. Харчування (сніданок, обід, вечеря) та проживання групи на 2 дні. Кількість днів - 2. Кількість осіб - 25. = 35 000, 00 грн.

Послуги з забезпечення знімального майданчику. Адміністративні послуги = 22 040,00 грн.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Набір карпатських гуцульських трав

  2 доброчинці

  498 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Гіпсова маска ручної роботи.

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Набір Мольфара (трави, карпатський чай, свічка та секретний компонент)

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Контакти справжніх Мольфарів

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Зустріч зі знімальною групою фільму "Неофіт".

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Запрошення на знімальний майданчик фільму "Неофіт".

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

  Iryna
  Solovey
  • 105
  • 480
   днів
  • 0
   грн
 • DONBAS FRONTLINER - репортерське інтерактивне медіа

  Збираємо кошти на польову роботу та розвиток незалежного репортерського інтерактивного медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України.

  Андрій
  Дубчак
  • 29
  • 180
   днів
  • 0
   грн