120 %
 • 60 156зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

MakeMeBetter — це програма наставництва, що допомагає реалізувати своє професійне покликання. Наша команда знаходить менторів тим, хто починає кар’єру або вирішив змінити сферу діяльності.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 12

Історія

“Одна розмова через стіл з мудрою людиною корисніша за десять років вивчення питання за книжками”.

Генрі ЛонгфеллоСьогодні розрив між знаннями і навичками випускників та вимогами ринку праці щодо професіоналів надзвичайно великий. Ми створили платформу, де досвідчені професіонали надають практичні поради починаючим спеціалістам, та де у кожного є можливість знайти правильну відповідь на складне кар’єрне питання, щоб прискорити свій професійний розвиток.Наша команда допомагає тим, хто починає кар’єру або вирішив змінити сферу діяльності. Часто людям на цьому етапі не вистачає сміливості запитати поради, а кількість наявної інформації та ресурсів ставить їх у глухий кут і не дозволяє прокласти шлях до мети.Нас вже підтримали 80 наставників: менеджери видатних міжнародних компаній​ (​Google, MasterCard, IBM, JACOBS DOUWE EGBERTS, Ciklum, ​Blablacar), представники національних лідерів ринку (​Citrus, ​Netpeak, ​Startup Ukraine, ​LaBoutique, ​Pucelik Consulting Group), українські підприємці (Анна Петрова, Саша Дергаусова, Ксенія Фурсова, Олександр Гудков)
Хочемо, щоб у кожного з нас була улюблена робота саме ​в ​тій​ сфер​і професійної реалізації, що буде сповна відображати ​власні ​таланти та здібност​і людини. Віримо, що ефективні професіонали в усіх сферах життя зроблять нашу країну успішною та щасливою для її громадян.
Міжнародний досвідМи надаємо поради за допомогою наставництва (або менторства) більш досвідчених професіоналів для тих, хто розпочинає кар’єру. Це дуже поширений метод розвитку професійних навичок у Європі та Америці. У вищих навчальних закладах менторські програми допомагають студентам визначити свої сильні та слабкі сторони, скласти резюме та підготуватися до співбесіди. У великих міжнародних компаніях кожен новачок має ментора.


Чим допомагає наставник?


   1. дає поради щодо твоєї професійної діяльності;
   2. ділиться досвідом;
   3. рекомендує навчальні матеріали (книги, статті, записи виступів та ін.);
   4. допомагає в розробці кар’єрного  плану;
   5. відстежує прогрес твого професійного розвитку;
   6. мотивує та надихає.  Як ми це робимо?  Ми зібрали наставників, які готові інвестувати свій час та енергію, ділитися своїми знаннями й таємницями професії. Це люди, які вкладають свій досвід у розвиток молодих спеціалістів. Основний принцип проекту — взаємна допомога та бажання розвивати професійний ринок праці, що відповідає реальним запитам бізнес-середовища.

  Ми підбираємо наставників індивідуально під кожного учасника на основі сфери діяльності, конкретних очікувать і побажань. Робота в проекті побудована на основі плану персонального розвитку, в якому учасник разом із наставником визначає професійну мету, навички, ресурси та дії, що необхідні для досягнення мети, а також регулярно фіксує прогрес у власному розвитку. Зустрічі з наставником відбуваються один раз на два тижні онлайн або персонально. На зустрічах наставник відповідає на питання учасника щодо професії, ресурсів для розвитку, необхідних кроків для досягнення мети, а також контролює та фіксує прогрес учасника.  Тривалість участі в проекті — 3 місяці, але часто спілкування між наставником та учасником виходить за рамки цього формату та переростає в тривалу дружбу й підтримку, формуючи сильну мережу професіоналів із різних сфер.

  Що вже зроблено?  Перший пілотний набір до проекту стартував у лютому 2015 року. Із більш ніж 30 заявок ми відібрали 17 учасників, з якими протягом 3 місяців працювали наставники. ​Після отримання перш​их​  відгук​ів​  від учасників та наставників ​ проекту​ ми впровадили додаткові етапи відбору, розробили власний деталізований формат роботи між наставником та учасником. Станом на сьогодні в проекті вже взяли участь 120 людей. Серед них — студенти, починаючі спеціалісти, досвідчені професіонали, які вирішили змінити сферу діяльності. Ми також працюємо з переселенцями, які вимушені починати все спочатку в інших містах та в нових сферах і які більше інших потребують підтримки та допомоги з боку наставників.  Наставниками стали професіонали та експерти з різних сфер: дизайн, HR, IT, продажі, підприємництво, організація подій, робота в міжнародних організаціях. На конкрені запити учасників проекту ми шукали і знаходили кастинг-директорів, фахівців у геоінформаційних технологіях і багатьох інших.

  Ми бачимо результат роботи з першої зустрічі — віра в людину, щира зацікавленість в її успіху та грамотна професійна порада творять чудеса, повірте. Саме тому ми хочемо розвивати наш проект і познайомити з практикою наставництва якомога більше людей.  Відгуки учасників:


  Я очень рада, что приняла участие в программе, потому что она действительно дала мне очень многое! На тот момент, когда я подавала заявку на проект, все было достаточно запутано, так как я не совсем понимала, куда двигаться дальше. Благодаря этому проекту я получила огромное вдохновение, пересмотрела свои взгляды на многие вещи и увидела, что все намного проще чем мне кажется. Мой наставник помог мне с ответами на кучу вопросов и прояснил все что, что меня волновало, не говоря уже о множестве профессиональных моментов, которые мне всегда были интересны и которые я обязательно применю в будущем. Спасибо вам огромное! Я получила даже намного больше, чем ожидала, постараюсь теперь дорасти до того, чтобы когда-нибудь тоже стать для кого-то наставником :)  


  Программа MakeMeBetter была для меня неожиданностью, и результаты тоже неожиданно хороши! Знакомство с настоящими профессионалами на свадебном рынке, практика, обучение, новые взгляды на многие вещи... В общем, за все, что со мной произошло за эти три месяца, я хочу сказать огромное спасибо! Моя цель в процессе немного трансформировалась, но результатом я довольна!  Организаторам респект за такой проект! Он мега-актуальный и будет иметь спрос. Мне с наставником повезло, я довольна:) на мои вопросы отвечают по мере возможности письменно или устно, меня очень смотивировали на свое мини-дело, которым я пока только начала заниматься. После встреч с наставником прихожу домой окрыленной, вдохновленной, с хорошим настроением) Буду рекомендовать этот курс и уже рекомендую другим, чтоб они о нем узнали тоже. Надеюсь, в будущем у Вас будет еще больше разных специализаций, направлений для изучения/обучения :)

  Отличный проект! Посоветовал многим знакомым! Нашел то, что искал, и получилось, что нашел не наставника, а коуча, близкого по духу. Организационные моменты, предложенная таблица - 5/5. Коротко, удобно, информативно. Поиск специалистов - 5/5! Конкретный результат сказать сложно, но значительный прогресс в работе, много разрешенных вопросов и новые начинания - это точно! Спасибо за такую возможность!  Наші плани:


  Ми хочемо дати можливість взяти участь в програмі якомога більшій кількості людей. Ми віримо, що в той час, коли вищої освіти зовсім недостатньо для професійного успіху, наставництво може стати необхідним містком між невідповідним рівнем знань фахівців-початківців та вимогами ринку праці.  Що ми хочемо зробити найближчим часом:


  1) Залучити до проекту більше наставників, розширити власні можливості для того, щоб у проекті могло брати участь більше людей. Зараз ми отримуємо велику кількість заявок, але, на жаль, не володіємо достатніми ресурсами, щоб запропонувати свою допомогу всім бажаючим. Ми хочемо підключити до проекту професійні асоціації та спільноти, запросити до партнерства бізнес і професійні організації.


  2) Донести інформацію про проект більшій кількості учасників і професіоналів. Ми вважаємо, що кожен повинен знати про таку можливість і розуміти практику наставництва. Ми хочемо розробити єдину методику на основі наших напрацювань та поділитися особистим досвідом, щоб кожен міг побудувати свою практику наставництва самостійно.


   3) Створити додаткові освітні ініціативи для наставників і учасників. Ми хочемо зробити наставництво поширеною практикою серед успішних професіоналів і вважаємо, що це одна з важливих навичок подальшого професійного росту та розвитку. Ми плануємо створити навчальні матеріали й посібники, зняти кілька відео-уроків про те, що таке наставництво і як будувати роботу зі своїм «підопічним». Ми також хотіли б винести кілька загальних і важливих тем для учасників проекту про те, як шукати вакансії, складати резюме та проходити співбесіди на основі рекомендацій наших наставників.


   4) Оновити сайт проекту, зробити доступ до наставництва простішим і зменшити адміністративне навантаження на команду за допомогою технічних засобів.


   Ми плануємо зібрати 50 тисяч гривень за 50 днів. Ці кошти підуть на такі витрати:

   • створення відеокурсу та додаткових освітніх матеріалів для наставників та учасників; 
   • технічна підтримка й вдосконалення сайту;
   • оплата праці адміністратору проекта.

   Решту коштів, які необхідні для нормального існування проекту, ми плануємо залучити з інших джерел – від донорів, партнерів, спонсорів.   Як Ви можете допомогти?


   • Розкажіть про проект. Проект існує завдяки участі в ньому професіоналів та готовності безкоштовно приділити свій час розвитку інших.  Розкажіть про нас, допоможіть людям дізнатися про проект і залучити більше людей до спільного розвитку!


   • Станьте нашим наставником. Якщо Ви вже досягли певних професійних успіхів та готові поділитися своїм досвідом з учасниками нашого проекту, ми будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до команди наставників. Просто напишіть нам або заповніть коротку аплікаційну форму тут.


   • Проінвестуйте в проект. Робота над проектом вимагає багато часу та уваги команди та потребує залучення великої кількості професіоналів, створення спільної платформи для комунікації та розвитку. Для такої постійної та серйозної праці над проектом потрібні ресурси: від технічного забезпечення до мінімального заохочення команди проекту. Допоможіть нам досягнути нашої мети.


    Приєднуйтесь до нашої команди! Ми раді кожному, хто не байдужий до розвитку суспільства щасливих професіоналів!

   Подарунки

   Підтримайте проект та оберіть подарунок

   Подарунків 28
   • Внесок від 50 грн

    Особиста подяка на сторінці проекту та лист-подяка від команди проекту.

    6 доброчинців

    94 залишилось

   • Внесок від 100 грн

    Привітальна листівка з особистою подякою від команди проекту, яку ми підпишемо і надішлемо вам справжньою поштою

    6 доброчинців

    94 залишилось

   • Внесок від 100 грн

    Благодійна зустріч з експертом з комунікацій в міжнародних організаціях Анастасією Нуржинською на тему "5 кроків до кар'єри у міжнародних організаціях "

    29 доброчинців

    21 залишилось

   • Внесок від 100 грн

    Відео-запис благодійного вебінару-практикуму від Олени Гоноровської "8 кроків до розуміння власних талантів"

    1 доброчинець

    29 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Антона Шулика, Country Manager Ukraine в CIVITTA — "the UKRAINIANS. Історії успіху"

    0 доброчинців

    1 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Доступ до матеріалів online-конференції ProForum "Do What You Love": записи 4 днів інтенсивного навчання, вправ, кейсів, завдань для пошуку улубленної справи.

    13 доброчинців

    17 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Унікальна підбірка матеріалів, літератури, презентацій та корисних ресурсів з розвитку кар'єри від команди MakeMeBetter, яку ми ретельно збирали протягом років.

    17 доброчинців

    3 залишилось

   • Внесок від 400 грн

    Безкоштовне відвідування будь-якого заходу від MakeMeBetter або Start2Go впродовж року.

    1 доброчинець

    9 залишилось

   • Внесок від 600 грн

    Консультація з будь-якого кар’єрного питання з нашим кар’єрним консультантом Ольгою Юрченко.

    3 доброчинці

    4 залишилось

   • Внесок від 1000 грн

    Зустріч з командою проекту. Будемо раді знайомству, можливості пригостити вас смачною кавою та поділитися думками щодо професійного розвитку.

    4 доброчинці

    1 залишилось

   • Внесок від 100 грн

    Участь у благодійному вебінарі-практикумі від Олени Гоноровської "8 кроків до розуміння власних талантів": https://goo.gl/W3GHyK.

    19 доброчинців

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від дивовижної Марії Насєдкіної, засновниці ГО "Дивовижні" — "Величні за власним вибором" (Джим Коллінз).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Анастасії Клисакової, консультанта зі стратегії та маркетингу — "Психологія впливу" (Роберт Чалдіні).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Ярослава Ажнюка, CEO компанії Petcube — "High output management" (Andy Grove).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Євгена Урсалова, директора та співзасновника CASERS — "Поиск бизнес-модели. Как спасти стартап, вовремя сменив план" (Джон Маллінз, Ренди Комісар).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Анни Мазур, автора програми MakeMeBetter — "Потік. Психологія оптимального досвіду" (Мігай Чиксентмігаї).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Кирила Мазура, керуючого партнера інвестиційного фонду Imperious Group — "Вийди за межі" (Ден Вальдшмідт).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Марини Гриценко, керівника групи з КСВ в 1+1 media — "Оригінали. Як нонконформісти рухають світ" (Адам Ґрант)

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Анни Бондаренко, засновниці Hub Volunteer Service — "Атлант розправив плечі. Непротиріччя" (Айн Ренд).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Ірини Прокоф'євої, автора програми MakeMeBetter — "Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії" (Тоні Шей).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Дмитра Карчука, виконавчого директора CEO Club Ukraine — "Чому нації занепадають" (Дарон Аджемоґлу).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Романа Зінченка, координатора мережі greencubator — "Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі" (Чарлз Дахігг).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Блокнот з авторською ілюстрацією Марини Балжі.

    4 доброчинці

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Артема Корнецького, доктора філософії, запрошенного викладача Українського католицького університету — "Найкоротша історія часу" (Стівен Гокінґ).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Тетяни Волошиної, спеціаліста з розвитку кар'єри та кар'єрного консультанта — "HR менеджмент. Поиск, подбор, тренинг, адаптация, мотивация, дисциплина, этика" (Неларин Корнелиус).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Романа Зінченка, координатора мережі greencubator — "Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі." (Чарлз Дахігг).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Єлизавети Максимець, старшого спеціаліста з рекрутменту та розвитку бренду роботодавця в EY Ukraine — "ZAG: Найкращий посібник з брендингу" (Марті Ньюмеєра).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   • Внесок від 250 грн

    Книга від Єлени Підопригори, Hub Business Coordinator в Impact Hub Odessa — "Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств" (Кейт Феррацци).

    1 доброчинець

    0 залишилось

   Спільнокошт

   Внески доброчинців у втілення проекту

   Loading...

   Команда

   comments powered by Disqus

   ЦІКАВО ТАКОЖ

   51 проект зараз чекає твоєї підтримки

   • Дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко"

    «Борушко кошлатий» – це перша дитяча літературна школа в Чернігові, де під керівництвом відомих письменників діти опанують основи літературної майстерності

    Олена
    Терещенко
    • 6
    • 100
     днів
    • 0
     грн
   • "ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ СРІБНОЇ ЗЕМЛІ"

    ЛЮБІМ СВОЄ І ЗБЕРЕЖІМО ЙОГО ДЛЯ НАЩАДКІВ! Унікальний арт-проєкт професіоналів і талановитих дітей, об'єднаних спільною великою ідеєю заради майбутнього!

    Natalia
    Petiy-Potapchuk
    • 15
    • 90
     днів
    • 0
     грн