101 %
 • 131 100зібрано (з 128 900 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Створюємо простір, де молодь з інвалідністю вчиться новим навичкам, займається виготовленням виробів домашнього декору та готується до майбутнього працевлаштування.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Діти з інвалідністю зростають і стають дорослими людьми з інвалідністю. Молоді з інвалідністю досить складно комунікувати зі світом, знайти друзів та роботу.

Але вони мають право на гідне життя, повагу, працевлаштування.

"Творча Майстерня ТАК"- проєкт ГО "Бачити Серцем", де молодь з інвалідністю віком від 18 років займається виготовленням виробів домашнього декору та готується до майбутнього працевлаштування.Наразі у Майстерні  проходять навчання 15 студентів з комплексними порушеннями розвитку (коли у однієї людини є порушення аутичного спектру, порушення зору та слуху)

Студенти вчаться користуватися транспортом, заробляти власні кошти, планувати бюджет, спілкуватися, дружити та поводитись у робочому колективі.

Хтось мріє танцювати, хтось створити власну родину, хтось співати на великій сцені, хтось мати роботу, а хтось збирає кошти на омріяну автівку.

У нас немає місця жалості, драмі, маніпулюванню інвалідністю або образу герою від того, що людина має інвалідність та щосили долає перешкоди в житті. Ні. Ми на рівних.

Віримо у можливості кожної людини. Та допоможемо реалізувати сильні сторони. 


Бюджет буде використаний на:

1) оплату консультаційних послуг спеціалістів за фахом: куратори напрямків мануфактура та платформа підготовки до працевлаштування, психолог, арт-терапевтка, йогиня, корекційний педагог та спеціаліст з індивдуального супроводу

2) на оплату матеріалів для проведення занять: канцелярія, матеріали для творчості, тощо

3) спеціальні ножиці та насадки для студентів з ДЦП

4) сировину для напрямку мануфактура та домашній декор (тканина, шерсть для валяння, наповнювачі для м'яких іграшок, фурнітуру

4) господарчі товари (памперси, серветки, вода, гумові рукавички, засоби для дезинфекції та одноразові маски)

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  згадування з тегом в інстаграмі та вдячність всім, хто підтримає проєкт

  12 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Браслет з написом "Бачити серцем" та "No drama"

  4 доброчинці

  16 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Подарункова листівка, надіслана поштою з вдячністю, особисто підписана нашими студентами і запрошення стати волонтером у Майстерні на одинь день та відчути проєкт зсередини

  8 доброчинців

  42 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на 2-х годинний сімейний майстер-клас по виготволенню м'яких новорічних іграшок на ялинку ближче до нового року.

  0 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Невеличкий сюрприз від студентів "Творчої Майстерні "ТАК" та їх кураторів

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Міні -Обнімун - м'яка іграшка, яку виготовляють студенти "Творчої Майстерні "Так" з допомогою кураторів.

  6 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Наволонтерили. Серія подкастів про волонтерство "зсередини"

  Наволонтерили – це серія подкастів на гострі актуальні теми навколо волонтерських рухів, майданчик для комунікації та спроба розвінчати стереотипи, що склались у суспільстві навколо теми волонтерства

  Олексій
  Лавриненко
  • 209
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Міста дітей

  Створення дитячих туристичних онлайн путівників містами України на основі дитячих малюнків. Діти малюватимуть ті місця та об'єкти, які люблять відвідувати самі та хотіли б показати друзям.

  Natalia
  Sklyarska
  • 32
  • 100
   днів
  • 0
   грн