103 доброчинці
51 041₴зібрано (з 50 000 грн)
0 год. залишилось
ЗАВЕРШЕНО
100%
103 доброчинці
51 041₴зібрано (з 50 000 грн)
0 год. залишилось
ЗАВЕРШЕНО
Відомості про здійснення проєкту
We.City для тих, хто хотів би бачити позитивні зміни навколо себе, але не має часу, сил та знань на те, щоб втілювати їх власноруч. Це онлайн платформа для громадського мережування навколо спільних міських проблем, визначення шляхів для їх вирішення, пошуку виконавців та колективного збору ресурсів.
ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ ДОДАТОК?
Чому в наших містах досі так багато проблемних точок? Адміністративного ресурсу не вистачає, щоб фіксувати всі міські проблеми, а фінансування з міського бюджету недостатньо для задоволення всіх потреб мешканців. Тому важливо пам'ятати, що всі ми несемо відповідальність за розвиток свого міського простору. Але будь-яка ініціатива вимагає значних ресурсів, часу та управління, що просто унеможливлює її втілення однією людиною, і через це виникає потреба в спільноті.
Наразі, в нашому інформаційному просторі відсутні канали комунікації з людьми, яких об’єднує локація. Ми віримо, що мешканці міста можуть стати ініціаторами змін навколо, тому створюємо платформу We.City для встановлення ефективної комунікації та співпраці між незнайомими людьми, пов'язаними спільним місцем та проблематикою.
ЧИМ МИ ВІДРІЗНЯЄМОСЬ ВІД ІНШИХ?
— Користувач платформи в першу чергу бачить ініціативи, що поруч з його геолокацією. Таким чином спільнота ініціативи формується територіально.
— Будь-хто, в кого є ідея або пропозиція, незалежно від наявності плану її реалізації, може опублікувати її в якості ініціативи. Професійний досвід, експертиза та наявні матеріальні ресурси ініціаторів не мають жодного значення.
— Ініціатива існує допоки існує її аудиторія, тобто люди, що активно зацікавлені в її реалізації, незалежно від людини, що створила ініціативу.
— Ініціатива існує незалежно від її виконавців. Виконавець може бути обраний або переобраний через голосування безпосередніх учасників ініціативи. Для прийняття будь-яких рішень в ініціативі є колективне голосування учасників ініціативи.
Платформа We.City знаходиться за посиланням: https://weee.city/
ЯК МОЖНА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВТІЛЕННІ ІНІЦІАТИВИ ЧЕРЕЗ ДОДАТОК?
— Зробити фінансовий внесок;
— Провести експертну консультацію;
— Надати матеріали та ресурси;
— Запропонувати проєктне рішення;
— Реалізувати проєкт на волонтерських засадах
— Виконати проєктні роботи на замовлення
— Взяти участь в обговоренні, прийнятті рішень та реалізації.
Широка команда учасників дає можливість реалізувати ініціативу більш якісно та легко. Всі рішення приймаються колективно за допомогою голосування, а консенсус знаходиться на перехресті різних точок зору та інтересів.
МЕТА ПРОЄКТУ:
Місія платформи — боротися з міською апатією, виробляти почуття сили та можливостей змін у людей.
У психології сучасних громадян є багато причин для апатії. Наприклад, нестача грошей часто використовується як привід нічого не робити , а пошуки інших шляхів отримання ресурсів здаються надто складними. Апатія може випливати з питань легітимності ініціативи, привласнення простору або взяття на себе інституційних компетенцій. Тому важливо пам’ятати про цінність громадського простору для місцевих мешканців в першу чергу. We.city покликаний залучити їх до пошуку рішень та втілення їх у життя — за допомогою матчмейкингу (системи пошуку партнерів та виконавців), краудсорсингу (колективного прийняття рішень, пошуку можливостей та фінансування проєктів), підтримки місцевого бізнесу, експертної допомоги та волонтерської праці.
КОМАНДА WE.CITY:
Над проєктом працює поки що невелика команда, але кожен з нас має свою особисту історію, яка стала поштовхом до створення та розвитку платформи We.City. Ми хочемо довести, що змінювати світ — легко, якщо робити це разом, а зі своєї сторони створити зручний інструмент для цього.
Проєкт розробляється та тестується за підтримки Європейської Архітектурної Студентської Асамблеї (EASA), що об'єднує молодих архітекторів з 50 країн Європи. Команда We.City є активними членами цієї спільноти (та представниками національної спільноти EASA Ukraine), і вже два рази проводила з її учасниками воркшопи, спрямовані на прототипування та тестування додатку. В подальшому ми ще неодноразово будемо проводити такі події, та хочемо, щоб можливість знаходити однодумців та натхнення від реалізованих проєктів була не тільки в мешканців міст України, але й в громадян інших міст світу.
ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОЛУЧИТИСЬ ДО РОЗВИТКУ ПЛАТФОРМИ?
— Зробити внесок на Спільнокошті;
— Стати користувачем We.City, створити власну ініціативу або приєднатися до існуючої і брати участь в її розвитку;
— Поширити інформацію про додаток і Спільнокошт-кампанію у соціальних мережах.
Для всіх бажаючих долучитися до розробки, чи подивитися наші напрацювання та найближчі плани, тут посилання на Gitlab: https://gitlab.com/wecity/wecity
З питаннями пишіть нам в приватні повідомлення.
НАВІЩО НАМ ПОТРІБЕН СПІЛЬНОКОШТ?
Усі зібрані кошти будуть спрямовані на розвиток проєкту: розширення функціоналу додатку, покриття витрат на технічне забезпечення, вдосконалення UX/UI дизайну, консультації фахівців та тестування, проведення рекламної кампанії для залучення нових користувачів, створення єдиного візуального бренду.
Якщо ми зберемо 50 000 грн під час Спільнокошт-кампанії, фонд Відродження подвоїть зібрані кошти на вдосконалення платформи We.City.
Міжнародний Фонд "Відродження"
Kotex
Підтримайте проєкт та оберіть винагороду
Соціальні мережі та інші посилання проєкту
Внески доброчинців у проєкт
10 проєктів зараз чекають на твою підтримку
Будь ласка, авторизуйтесь!
Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.
Реєстрація
Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.
We.City Platform
Відновлення паролю
Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.
Новий пароль
Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.