102 %
 • 51 041зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

We.City — онлайн-платформа для створення ініціатив і спільного розвитку міського середовища.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

We.City для тих, хто хотів би бачити позитивні зміни навколо себе, але не має часу, сил та знань на те, щоб втілювати їх власноруч. Це онлайн платформа для громадського мережування навколо спільних міських проблем, визначення шляхів для їх вирішення, пошуку виконавців та колективного збору ресурсів.ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ ДОДАТОК?

Чому в наших містах досі так багато проблемних точок? Адміністративного ресурсу не вистачає, щоб фіксувати всі міські проблеми, а фінансування з міського бюджету недостатньо для задоволення всіх потреб мешканців. Тому важливо пам'ятати, що всі ми несемо відповідальність за розвиток свого міського простору. Але будь-яка ініціатива вимагає значних ресурсів, часу та управління, що просто унеможливлює її втілення однією людиною, і через це виникає потреба в спільноті.

Наразі, в нашому інформаційному просторі відсутні канали комунікації з людьми, яких об’єднує локація. Ми віримо, що мешканці міста можуть стати ініціаторами змін навколо, тому створюємо платформу We.City для встановлення ефективної комунікації та співпраці між незнайомими людьми, пов'язаними спільним місцем та проблематикою.


ЧИМ МИ ВІДРІЗНЯЄМОСЬ ВІД ІНШИХ?

— Користувач платформи в першу чергу бачить ініціативи, що поруч з його геолокацією. Таким чином спільнота ініціативи формується територіально.

— Будь-хто, в кого є ідея або пропозиція, незалежно від наявності плану її реалізації, може опублікувати її в якості ініціативи. Професійний досвід, експертиза та наявні матеріальні ресурси ініціаторів не мають жодного значення.

— Ініціатива існує допоки існує її аудиторія, тобто люди, що активно зацікавлені в її реалізації, незалежно від людини, що створила ініціативу.

— Ініціатива існує незалежно від її виконавців. Виконавець може бути обраний або переобраний через голосування безпосередніх учасників ініціативи. Для прийняття будь-яких рішень в ініціативі є колективне голосування учасників ініціативи.

Платформа We.City знаходиться за посиланням: https://weee.city/
ЯК МОЖНА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВТІЛЕННІ ІНІЦІАТИВИ ЧЕРЕЗ ДОДАТОК?

— Зробити фінансовий внесок;

— Провести експертну консультацію;

— Надати матеріали та ресурси;

— Запропонувати проєктне рішення;

— Реалізувати проєкт на волонтерських засадах

— Виконати проєктні роботи на замовлення

— Взяти участь в обговоренні, прийнятті рішень та реалізації.

Широка команда учасників дає можливість реалізувати ініціативу більш якісно та легко. Всі рішення приймаються колективно за допомогою голосування, а консенсус знаходиться на перехресті різних точок зору та інтересів.


МЕТА ПРОЄКТУ:

Місія платформи — боротися з міською апатією, виробляти почуття сили та можливостей змін у людей.

У психології сучасних громадян є багато причин для апатії. Наприклад, нестача грошей часто використовується як привід нічого не робити , а пошуки інших шляхів отримання ресурсів здаються надто складними. Апатія може випливати з питань легітимності ініціативи, привласнення простору або взяття на себе інституційних компетенцій. Тому важливо пам’ятати про цінність громадського простору для місцевих мешканців в першу чергу. We.city покликаний залучити їх до пошуку рішень та втілення їх у життя — за допомогою матчмейкингу (системи пошуку партнерів та виконавців), краудсорсингу (колективного прийняття рішень, пошуку можливостей та фінансування проєктів), підтримки місцевого бізнесу, експертної допомоги та волонтерської праці.
КОМАНДА WE.CITY:

Над проєктом працює поки що невелика команда, але кожен з нас має свою особисту історію, яка стала поштовхом до створення та розвитку платформи We.City. Ми хочемо довести, що змінювати світ — легко, якщо робити це разом, а зі своєї сторони створити зручний інструмент для цього.


Проєкт розробляється та тестується за підтримки Європейської Архітектурної Студентської Асамблеї (EASA), що об'єднує молодих архітекторів з 50 країн Європи. Команда We.City є активними членами цієї спільноти (та представниками національної спільноти EASA Ukraine), і вже два рази проводила з її учасниками воркшопи, спрямовані на прототипування та тестування додатку. В подальшому ми ще неодноразово будемо проводити такі події, та хочемо, щоб можливість знаходити однодумців та натхнення від реалізованих проєктів була не тільки в мешканців міст України, але й в громадян інших міст світу.

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОЛУЧИТИСЬ ДО РОЗВИТКУ ПЛАТФОРМИ?

— Зробити внесок на Спільнокошті;

— Стати користувачем We.City, створити власну ініціативу або приєднатися до існуючої і брати участь в її розвитку;

— Поширити інформацію про додаток і Спільнокошт-кампанію у соціальних мережах. 

Для всіх бажаючих долучитися до розробки, чи подивитися наші напрацювання та найближчі плани, тут посилання на Gitlab: https://gitlab.com/wecity/wecity 
З питаннями пишіть нам в приватні повідомлення. НАВІЩО НАМ ПОТРІБЕН СПІЛЬНОКОШТ?

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на розвиток проєкту: розширення функціоналу додатку, покриття витрат на технічне забезпечення, вдосконалення UX/UI дизайну, консультації фахівців та тестування, проведення рекламної кампанії для залучення нових користувачів, створення єдиного візуального бренду.

Якщо ми зберемо 50 000 грн під час Спільнокошт-кампанії, фонд Відродження подвоїть зібрані кошти на вдосконалення платформи We.City.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Подяка у соц. мережах We.City та титул спонсора проєкту.

  10 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Листівка “Apathy”, формат А6 (доставка відбувається за рахунок доброчинця/нниці)

  3 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Стікерпак “We are home today”, формат А5 (доставка відбувається за рахунок доброчинця/нниці)

  11 доброчинців

 • Внесок від 300 грн

  Постер “Apathy”, формат А3 (доставка відбувається за рахунок доброчинця/нниці)

  8 доброчинців

 • Внесок від 600 грн

  Футболка “We are home today” (доставка відбувається за рахунок доброчинця/нниці)

  9 доброчинців

 • Внесок від 800 грн

  Одна година консультації від Марини Оснач на тему графічного дизайну бренду.

  1 доброчинець

 • Внесок від 800 грн

  Векторний портрет від Марії Коломійцевої.

  4 доброчинці

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Буковина: різні обличчя спільної історії

  Наш проект створить сайт «живої історії» громад Буковини. Ми пропонуємо цікаво вивчати історію Чернівецької області через історії звичайних людей і родин.

  Левко
  Довган
  • 3
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Фрагменти. Інсталяції в просторах біля навчальних закладів

  Львів — місто креативного розвитку, який стримує споживацьке мислення. Фрагменти прагнуть мотивувати мешканців до саморозвитку. Зробити це ми збираємося в просторах біля навчальних закладів, де і має формуватися наше сприйняття

  Mykhailo
  Budurovych
  • 23
  • 60
   днів
  • 0
   грн