86 %
 • 43 200зібрано (з 50 000 грн)

Головне

Ми створимо унікальний хоровий перформанс і виступимо для аудиторії у місті Покровськ.

Історія

ІДЕЯ:

 "Оживлення" персонажів/сюжетів відомих шедеврів світового живопису через перформативні або діджиталізовані техніки є доволі популярним напрямком сучасного мистецтва.

Ідея нашого проєкту полягає в звуковій анімації (звуковому «оживленні») історичних та сучасних сюжетів/персонажів/просторів, які вже є (або можуть стати) новими символами українського Сходу.

«Мергелева гряда» (або луганський Стоунхендж), «Кам’яні баби» та «Араукарії» (закам’янілі дерева) - містичні артефакти, які прийшли до нас з бронзової епохи та часів скіфів; унікальний пісенний фольклор (особливо календарно-обрядові та весільні пісні); поезії репресованих М. Чернявського та В. Стуса, «Портрет вчительки української мови» (відомий мурал авдіївської багатоповерхівки), «Адажіо поля Рутченкового» (поле на якому розстрілювали репресованих у ХХ столітті), «Міф про «Міф» (історія загибелі відомого оперного співака-воїна) – про ці та інші сюжети варто розповідати сучасними живими звуками, адже в часовому та просторовому вимірі ці історії пройшли катарсичне "осяяння" чорним сонцем Донбасу.


ХТО МИ:
Унікальна колаборація фахових митців, метою яких є створення та презентація унікального музичного твору, що стане музичним символом Донбасу. 


Автор: Євген Петриченко

Магістр мистецтвознавства, керівник проектів ( досвід більше 10 років), композитор, учасник міжнародних фестивалів "Київ Музик Фест", "Контрасти", "Два дні, дві ночі нової музики", композитор та аранжувальник проєктів "Івасюк Триб'ют", "Під Покровом української пісні" (Кропивницький, 2019), "Територія Різдва" (Київ, 2020), має авторські компакт-диски "in D..." (симфонічна музика, 2006) та "Requiem" (камерно-інструментальна та камерно-вокальна музика 2009), режисер-постановник фестивалів "Київські музичні прем'єри" (2019), проекту "Крилатий КропФест: Вище Неба" в рамках Національного мистецького фестивалю "Кропивницький" (2019), головний адміністратор проекту "Ярмарок крафтових виробів" (с. Войнівка, 2019), член Національної спілки композиторів України, лауреат численних мистецьких премій, старший викладач кафедри композиції Національної музичної академії України.


Режисер: Юлія Алєксєєва

У 2009 році закінчила Хмельницьке музичне училище, у 2020-Київський національний університет театру , кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого (режисер драматичного театру). З 1998 року працює в Хмельницькому академічному муніципальному камерному хорі. Під час роботи в хорі запалилась ідеєю створення хорового театру та поступово почали йти до її втілення, так почали створюватись хорові постановки, де хор вже перестав стояти статично, та почав бути рухомим. Поступово до цієї рухомості почали додаватись режисерські замальовки та народжуватись незвичні для хору режисерські рішення. ПОСТАНОВКИ ОСТАННІХ РОКІВ: • 2018 рік, поставлена сучасна музична видовищно-фольклоризовина різдвяна ораторія "Буковинське Різдво" Г. Гаврилець.


Диригент: Олексій Шамрицький

Диригент-хормейстер, лауреат більш як 10 міжнародних конкурсів, фахівець з сучасної хорової музики. Директор та художній керівник хору "Софія". Має більш як десятирічний досвід роботи з різноманітними хорами ("Хрещатик", Ансамбль класичної музики ім. Б.Лятошинського, Камерний хор "Софія", Академічний хор "Чернівці", Чернігівський академічний хор ім.Бортнянського) . У 2011 році став лауреатом 1 премії П'ятого Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів У 2010 році очолив Камерний хор "Софія", з яким організував більш як 12 гастрольних турів такими країнами, як Польща, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Угорщина, Білорусь. У 2018 році став отримувачем Ґранту Президента України для реалізаціЇ проекту "Під осінніми зорями"-антологія хорової творчості Бориса Лятошинського. У 2019 році досяг визначного успіху на найпрестижнішому у світі хоровому конкурсі у м.Торревьеха Іспанія (2 місце у номінації "Polyphony" та 3 місце у номінації "Habanera".


Камерний хор Софія

Камерний хор "Софія" є одним з найяскравіших представників хорового руху України та Європи. За дванадцять років існування хор став постійним учасником найважливіших фестивалів та творчих України ( "Kyiv music fest", "Прем'єри сезону", "Пасхальна асамблея"). Хор став лауреатом міжнародних конкурсів:

- Перші премії на 33 та 37 міжнародних конкурсах у м.Білосток -Гран-прі на 56 та 58 міжнародних конкурсах" Seghizzi"

- Перша премія на 27 міжнародному конкурсі ім. Б. Бартока (2016)

- Перша премія на 8 міжнародному конкурсі ви.Лівіу Борлана ( Байа-Маре, Румунія, 2018 р) та інші.

ХТО НАША АУДИТОРІЯ:

- працівники будинку культури м.Покровськ, на сцені якого відбудеться дебютна презентації. 

- члени регіональний громадських (творчих) організацій та інституції мистецького та патріотичного напрямку діяльності

- поціновувачі сучасного мистецтва, інтелігенція міста, працівники відділу культури Покровської районної державної адміністрації.

ЧОМУ НАМ ПОТРІБНА ВАША ПІДТРИМКА:
Ми створимо унікальний хоровий перформанс, що збирає історії реального життя та анімізує символи Донбасу. Тим самим ми хочемо віднайти місце Донбасу у культурному просторі України , спонукати мешканців громади до відчуття ідентичності з іншими регіонами.
Ми залучаємо кошти для проведення концерту у місті Покровськ , проведення майстер-класів з хорового диригування та сучасних композиційних технік та панелі дискусійної . Хочемо здійснити зйомку і монтаж відеоверсії перформанса для розміщення на сучасних онлайн фестивалях та промоції наступних презентацій.

За рахунок спільнокошту ми плануємо профінансувати:

- оренду готелю для творчої групи - 13250 гривень

- відеозапис та монтаж концерту-презентації - 14850 гривень

- таргетована реклама в соціальних мережах - 6000 гривень

- харчування творчої та адміністративної групи -13500 гривень

- проведення фотосесії учасників перформансу - 2400 гривень

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 200 грн

  Наш хор привітає Вас або Ваших близьких з Днем народження!

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ім'я доброчинця буде відображено в усіх концертних брошурах протягом 2021 року.

  0 доброчинців

  250 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Надішлемо Вам фірмову еко-сумку з логотипом нашого хору.

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ми надішлемо Вам іменне запрошення, з заброньованим на Ваше ім'я місцем у концертному залі.

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви отримаєте набір CD-компакт дисків камерного хору "Софія" з автографами учасників проєкту.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Для Вас: фірмова пляшка вина (лімітована колекція) з логотипом нашого хору.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки