Поїздка

 Поїздка

9%

69 доброчинців

4 733зібрано (з 50 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Створення мобільного інструменту вирішення незручних та конфліктних ситуацій під час планування подорожей та безпосередньо в потязі.

Проект ПОЇЗДка – це сучасний сервіс правової підтримки пасажирів залізниці в дорозі. Під час поїздки потягом трапляються різні ситуації, коли порушуються права пасажирів. У більшості випадків пасажири не мають швидкого доступу до потрібних статтей законодавства, знання яких дозволило б позбутися незручностей. Наш особистий досвід показує, що обізнаність дає можливість вирішувати такі ситуації швидко та успішно.

Роботи з розробки ресурсу ми поділили на три етапи, які пов’язані із трьома сферами обслуговування пасажирів Укрзалізниці. Ці етапи формувалися відповідно до максимально можливої кількості ситуацій, в яких пасажири відчувають незручності. Поділивши «ситуації дискомфорту» на категорії, ми визначили, що їх можна віднести до таких сфер, як 1) обслуговування у вагонах, 2) купівля квитків та 3) сервіси на вокзалах.

 Що вже зроблено?

Протягом півроку ми працювали над першим етапом проекту ПОЇЗДка і 14 березня 2013 року за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні сайт проекту - poizdka.org офіційно стартував. На даний момент розділ, який присвячений вирішенню незручностей у вагонах, уже функціонує. Хоча зараз є можливість доступитися до сервісу лише онлайн, проте ми працюємо над тим, щоб ресурс став доступним в якості мобільного додатку.

На що потрібні кошти зараз?

Проаналізувавши перші відгуки та побажання користувачів ресурсу на сторінці проекту в Фейсбуці, ми вирішили перейти до моделювання матриці вирішення недоліків та незручностей, пов'язаних із покупкою, обміном та поверненням квитків. Дуже часто виникають ситуації, коли квитки при пошуку в системі онлайн ще наявні, а у касах вокзалу стверджують, що їх вже немає. Існують і інші проблеми щодо купівлі квитків за допомогою мережі Інтернет.

Також свідченням проблемності став момент, коли у зв'язку із березневими снігопадами почали масово скасовувати потяги, а на київському вокзалі працювало лише дві каси повернення платежів – і люди стояли по 3 години в черзі, аби здати квитки

Завдяки підтримці через Спільнокошт ми плануємо розвинути для вас базу знань з вирішення некомфортних ситуацій. Також ми хочемо розширити ваші можливості з інформування інспекції з контролю обслуговування пасажирів Укрзалізниці, якщо ваші права будуть порушуватися – зокрема і під час усіх ситуацій, пов'язаних із купівлею, обміном та поверненням квитків.

Які роботи ми плануємо виконати на другому етапі і ваша підтримка дасть можливість пришвидшити цей процес:

 1. Додати до системи матрицю некомфортних та неправомірних ситуацій, пов'язаних із квитками.
 2. Забезпечити системну актуалізацію законодавства для формування переліку ефективних рішень.
 3. Створити програмні продукти для смартфонів.
 4. Інтегрувати ресурс із соціальними мережами для доопрацювання ситуацій через юридичні форми подачі, а також створення модулю для генерації паперових скарг.

Проект створено групою громадських діячів-ентузіастів - Олександром Бондаренком, Олександром Латинцевим, Сергієм Павловим.

Якщо у вас виникнуть запитання, наша команда готова надати більш детальну інформацію про проект.

З повагою,
Команда проекту ПОЇЗДка
facebook.com/poizdka

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Ваші ім’я та прізвище з’являться на сайті poizdka.org у розділі «Доброчинці проекту»

  22 доброчинці

  278 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Вирішимо одну з Ваших неприємних ситуацій, яка сталася під час пересування поїздом. Не будемо доводити справу до суду, бо інколи ситуацію можна вирішити в досудовому порядку.

  3 доброчинці

  72 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ексклюзивно консультуйтеся з нами за телефоном протягом року – як захистити Ваші права при користуванні послугами Укрзалізниці.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Станьте експертом проекту, щоб спільно з нами удосконалювати обслуговування пасажирів Укрзалізниці. Долучіться до розвитку сайту poizdka.org! Зустрінемось з цього приводу?

  0 доброчинців

  10 залишилось

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту