119 %
 • 13 250зібрано (з 11 100 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Участь Спільного резидента у програмі the Expended Muzychi History (Розширена Історія Музичів) відбудеться, якщо фінансування буде зібрано колективно

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 21

Історія

У 2009 році ми з чоловіком ініціювали приватну резиденцію для іноземних художників і кураторів у Музичах. Наша ініціатива не є великою – приймає лише двох митців на рік – але, все ж таки, лишається однією з небагатьох художніх резиденцій, що нині існують в Україні. У нас немає сумнівів, що резиденція – один із важливих та найцікавіших форматів мистецького процесу. Нам подобається займатися резиденцією, ми не збираємося зупиняти діяльність програми, ми хочемо експерименту та нового досвіду.

За п’ять років існування резиденції ми усвідомили, що її характер має прямий зв’язок із тим фактом, що наша програма – це приватна ініціатива. Ми надто незалежні: можемо дозволити собі не перейматися звітуванням нашої діяльності, можемо аж так не замислюватися про її ефективність. Ми надто авторитарні: тільки вдвох вирішуємо, хто із митців до нас їде і на яких умовах. Саме тому цього року ми запропонували керувати процесами нашої приватної резиденції спільноті! Третій резидент в Музичах цього року може стати резидентом від спільноти – «Спільним» резидентом.

Спочатку з’явилося питання: хто саме має стати тим самим Спільним резидентом? Мистецькі інституції, художники та поціновувачі  запропонували вісім кандидатів. Хтось пропонував мега-зірок мистецтва, хтось – своїх друзів, хтось – того, кого вважав дуже важливим для України. Зрештою, «Спільного резидента» обрали шляхом голосування. Участь у процедурі взяли близько 100 осіб. Була навіть створена наглядова комісія, яка спостерігала за процесом. Цікаво, що в результаті голосування найбільше прихильників здобув не художник, а куратор мистецьких заходів.

Наразі, коли ім’я Спільного резидента відомо – це кураторка Ніні Палавандішвілі з Грузії – вирішено, що її участь у програмі відбудеться, якщо фінансування буде зібрано колективно, використовуючи механізм Спільнокошт.

Бюджет двотижневого перебування Ніні Палавандішвілі в резиденції складає 16 000 грн., включаючи проїзд кураторки з Грузії до Музичів і в зворотній бік, організацію публічних заходів за участю резидентки, вечірки та адміністративні витрати програми.

Інвестиція з боку організаторів резиденції у приїзд Спільного резидента становить 5 000 грн. Плюс – готовність нести відповідальність та опікуватися Спільним резидентом. 

Отже, щоб Ніні Палавандішвілі приїхала до Музичів, необхідно зібрати 11 100 грн.

Важливо зазначити, що ми передали Ніні Палавандішвілі весь список побажань і очікувань щодо її перебування в Музичах від людей, котрі голосували за її кандидатуру. Це публічна лекція, відвідування майстерень художників та інституцій, індивідуальні зустрічі щодо обміну інформації про грузинський контекст та власний досвід реалізації проектів, можливість співпраці, сувеніри з Грузії.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 18
 • Внесок від 15 грн

  Cappuccino/The Best in Muzychi! Винагорода виконується в Музичах.

  3 доброчинці

  12 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Подарунки для винагород від CSM! Публікація "У пошуку просторів взаємодії", 2012, CSM мова: українська, англійська

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Подарунки для винагород від GeoAIR! Публикація про діяльність GeoAIR (http://geoair.blogspot.com) з 2008ого по 2013-й рік.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Авторська екскурсія Алевтини Кахідзе проектом «Розширена Історія Музичів»: тур селом Музичі, місцями, де були реалізовані проекти резидентів 2009-2013, що їх дивувало, що захоплювало + обід від організаторів.

  4 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Подарунки для винагород від Надії Парфан! Урбаністична екскурсія "В пошуках соціалістичної утопії: зразково-показовий мікрорайон Оболонь".

  2 доброчинці

  4 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Авторське меню від Володимира Бабюка, здобрене історіями, почутими від резидентів 2009-2013.

  5 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 365 грн

  Подарунки для винагород від арт-центру Павла Гудімова "Я Галерея" & Павла Макова! Тижневик / Page-a-Day-Diary Absence of Time in boundless Space more: http://makov.com.ua/en/works/artistsbooks/page_a_day_diary/

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Окрема кімната в домі Володимира і Алевтини (для двох персон + сніданок + напої ввечері). Все буде майже як в готелі, навіть блиск хромованих кранів. За бажанням: екскурсія приватною колекцією Кахідзе-Бабюк, в якій є твори Катерини Свіргуненко, Євгенії Бєлорусець, Романа Мініна, Тіберія Сільваші, Марка Мілова, Олексія Салманова, Олексія Сая, Роланда Русса, Шарлотти Мос (Charlotte Moth), Ліне Маркусен (lene Markusen), Стефані Сейлболд (Stefanie Seibold), Анатолія Бєлова, Нікіти Кравцова, Младана Стеліновича (Mladen Stilinović), Костянтина Стрільця, Зої Орлової, Джозефа Кошута (Joseph Koshut), Юрія Тат'яніна (Юрий Татьянин), Олени Бланк, Володимира Бабюка, Алевтини Кахідзе.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1400 грн

  Подарунки для винагород від Костянтина Стрільця! Із серії "Диптихи" накладом 10. Можна обрати із шести диптихів. А Кахідзе: "У нас есть один, каждый день смотрю, наш о том, что люди могут, и о том, что природа может... Сложно сравнить... И то, и другое - красиво..."

  0 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Подарунок для винагороди від Олександра Михеда! Примірник книги "АмнезіЯ" та набір листівок з роботами Ярослава Солопа, Алєксєя Шинкаренка, Пиміна Давідова, Олексія Сая, Георгі Махарашвілі, Гамлета Зіньківського, Микити Шаленного, Степана Рябченка, Сергія Радкевича, Марка Галаневича. Набір виданий у рамках "АмнезіЯ project"

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Тим’ян (just for one pasta), зібраний в Музичах, та малюнок тим’яна, зроблений в Музичах

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 80 грн

  Майоран, чабер, тим’ян, лаванда, грибна трава, гісоп, липа — на вибір. В банці – 10-40 гр. Зібрані, висушені та упаковані в Музичах.

  6 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Подарунки для винагород від CSM! Публікація "Бескрайня сфера" до виставки "Бескрайня сфера" у ЦСМ при НаУКМА, 2008, Revolver. Мова: українська, англійська, німецька

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 101 грн

  Подарунки для винагород від Гараж Генг! Сумка «ВЕЛИКА ІДЕЯ Fest» УВАГА: Останній раритетний екземпляр сумки, який лишився в офісі Гараж Генг. Сумка була спеціально здизайнована під подію Велика Ідея Fest в 2011 році

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Видання. "Анатомія міста: Київ" Перший розділ «Місто» складається з матеріалів, що з різних позицій описують сучасне місто. Збірку відкриває класика урбаністичних студій — текст Льюїса Мамфорда. Також сюди увійшов уривок з книги угорської соціологині Джудіт Боднар, присвячений постсоціалістичному Будапешту, досвід якого багато в чому перетинається з київським. Текст американського географа Романа Цибрівського описує специфіку модернізації Києва та ризики, пов’язані з нею. Стаття австрійського містопланувальника Йоганнеса Фідлера та його студентки Олесі Гавриш розглядає тему нелегальної забудови у Києві через поняття просторової справедливості. До розділу також увійшли два інтерв’ю: з американським урбаністом Блером Рублом та українськими містопланувальниками Генріхом Фільваровим і Володимиром Нудельманом. Більше информації: http://www.ua.boell.org/web/35-630.html

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 153 грн

  Подарунки для винагород від Гараж Генг! Журнал «IDEА» на англійсько-румунській «The mask is our entryway to collective being» Ovodiu Tichindeleanu, Ph.D. in Philosophy (c) – надихаючий мотив журналу IDEA #33-34, 2009. Архів цього номеру був задуманий, як простір для дослідження та розкриття складних стосунків між мистецтвом та теоретичним запитом, щоб відкрити ширшу поверхню між практикою та теорією мистецтва. Опубліковані тексти охоплюють спектр від Адорно, Кракауера та Гройса до Грінберга та Данто. www.idea.ro

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  У співпраці з сусідом в Музичах! Баня в Музичах. Тільки для спільноти!

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Створення екслібріса Алевтиною Кахідзе. Будуть запропоновані два варіанти.

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки