Бабусині зайці

 Бабусині зайці

4%

35 доброчинців

19 564зібрано (з 400 000 грн)

254 дні залишилось

Цей проєкт про відродження зв’язку між поколіннями. Бабусі шиють іграшкових зайчиків. Діти, які потрапили в травмуючу ситуацію, отримують через цю іграшку обійми турботи та підтримки на відстані.

Хто ми

Ми - команда благодійного фонду "Наша перемога", створеного в 2013 році, щоб допомогати одиноким людям похилого віку та особам з інвалідністю заради їх гідності буття та радості життя. А також сприяти своїми благодійними діями відновленню зв’язку між поколіннями задля перемоги мудрості, доброти та любові в нашому суспільстві.

Нашим першим проектом стала організація опіки для 50 людей похилого віку та з інвалідністю, які проживають в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання в селі Перемога, Баришівського району, Київської області. Ми створюємо можливості регулярного спілкування, організації дозвілля, розваг, а також забезпечення необхідними речами бабусь та дідусів, які там проживають.

Зараз наш фонд постійно реалізує 7 проектів та різних короткострокових ініціатив для людей похилого віку та людей з інвалідністю в чотирьох областях України. Серед них і проєкт “Бабусині зайці”.Про проєкт

Проєкт “Бабусині зайці” ми розпочали в березні 2021-го. Нашими майстринями є студентки Інститутів третього віку з різних регіонів України, які виготовляють мʼякі іграшки зі шкарпеток за визначеною схемою. Згодом готових мʼяких зайців ми передаємо працівникам нацполіції, які дарують їх дітям, які опинились в стресових ситуаціях, постраждали від насильства, стали свідками травматичної події та потребують особливої підтримки та захисту дорослих. В такий спосіб люди поважного віку передають малечі свої обійми, частку любові, захист та підтримку.

 Проєкт реалізується завдяки благодійним внескам доброчинців, а також завдяки українським виробникам, в яких ми закуповуємо шкарпетки за спеціальними цінами. Зараз ми виготовляємо мʼяких зайців і забезпечуємо іграшками працівників ювенальної поліції в 17-ти регіонах України, які вже подарували більше 700 мʼяких іграшок дітям, які постраждали або стали свідками травмуючих подій, в тому числі пов'язаних з війною.


Отримані від поліцейських відгуки свідчать про те, що на практиці мʼякі іграшки допомагають налагодити контакт з дитиною, котра демонструє таку поведінку та емоційні стани як недовіра, тривога, відсторонення, регрес поведінки, страх, безпорадність, неконтрольований плач, злість, апатія. Таким чином, ефективність мʼяких іграшок перевірена і доведена на практиці.

 Більше того, від управління ювенальної превенції зростають запити на більшу кількість мʼяких іграшок особливо в умовах війни, коли серед інших травмуючих ситуацій, сотні тисяч дітей мають емоційний досвід, пов'язаний з воєнними діями.

Співпраця із підрозділами Національної поліції “Білий янгол”

Ми особливо пишаємось нашою співпрацею з поліцейськими підрозділами “Білий янгол”, які займаються евакуацією людей з прифронтових населених пунктів, в першу чергу евакуюючи дітей. У кожному випадку “Бабусині зайці” ставали друзями для дітей, які залишали свою домівку і переїжджали до більш безпечного місця під звуки війни.

“Білі янголи” високо оцінили ефективність мʼяких іграшок в роботі з дітьми під час їх евакуації, а відтак - залишають запити на велику кількість вухастиків для роботи з іншими групами.

Наші цілі і завдання

Нашим пріоритетом сьогодні є забезпечити Білих янголів, ювенальних поліцейських, які працюють з дітьми в кризових ситуаціях, мʼякими зайцями, виготовленими нашими бабусями та дідусями. Для того, щоб це стало можливим, наша команда ставить перед собою наступні завдання

 1. Розвинути мережу партнерств з осередками Інститутів третього віку та організацій у різних регіонах України, які створюють можливості для підтримки людей похилого віку.
 2. Провести серію навчальних воркшопів для бабусь та дідусів з виготовлення мʼяких зайців.
 3. Виготовити чергову партію з 1000 мʼяких іграшок для груп підрозділів “Білий янгол” та ювенальної превенції.
 4. Провести інформаційну кампанію для популяризації проєкту та залучення ширшої аудиторії організацій та служб, які працюють з дітьми в кризових ситуаціях.

Підтримайте нашу ініціативу та допоможіть нам зробити більше іграшкових зайців для дітей, які пережили травматичний досвід. Підтримайте нас, щоб спільно створити безпечне та заспокійливе середовище для маленьких сердець. Ваша допомога - це внесок у життя дітей, які потребують підтримки, а також можливість для людей поважного віку дарувати свою любов та обійми малечі. Разом ми можемо зробити більше! Приєднуйтесь до нас та змінюймо світ разом!


Бюджет

Зібраний Спільнокоштом бюджет буде використано для проведення майстер-класів з виготовлення мʼяких зайців людьми похилого віку у наших нових партнерських організаціях у різних регіонах України, на закупівлю матеріалів для виготовлення іграшок, а також на часткове забезпечення нашої команди.

Ми також хочемо популяризувати використання мʼяких іграшок в роботі з дітьми, які опинились у травмуючих ситуаціях. А тому частина коштів буде витрачена також на інформаційні кампанії у соціальних мережах. 

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 250 грн

  Горнятко із фірмовим логотипом Благодійного фонду "Наша перемога"

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  За вашу особливо щедру пожертву ми хочемо вам віддячити, подарувавши головний символ нашого проєкту - Бабусин заєць.

  1 доброчинець

  9 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту