





- 5доброчинців
- 0 залишилось год.
- зібрано (з 23 100 грн)
- Завершено
Головне
Екологічний щоденник "21 екозвичка, яка допомагає планеті" - практичний посібник життя у стилі Zero Waste (Нуль відходів).
Блоги
Відомості про здійснення проекту
Історія
ІСТОРІЯ
Рух у стилі Zero Waste започаткувала француженка за походженням Беа Джонсон, що живе у Сполучених Штатах Америки. Її спосіб життя сприяє вирішенню багаьох питань у сфері поводження з відходами та веде до їх скорочення. Наразі цей рух шириться усім світом.
Головна ідея - це спрощення завдяки 5 правилам:
- Скажи "Ні!" зайвому
- Скорочуй кількість потрібного
- Скористайся повторно
- Сортуй та утилізуй
- Сумлінно компостуй
Аби розвіяти стереотипи, що впроваджувати стиль життя Zero Waste в Україні складно, дорого, нецікаво було написано екологічний щоденни "21 екозвичка, яка допомагає планеті".
Амбітна мета автора щоденнику - формування екологічної особистості, що неменуче поширюється на усі життєві сфери.
Щоденник із 125 сторінок містить:
- опис 21 звички та приклади власного досвіду;
- цікаві факти;
- перелік вигод та загроз для людини;
- перелік вигод та загроз для Довкілля;
- питання для роздумів;
- місце для власних нотатків та роздумів.
Відповідно до бачення автора щоденник має бути виданий із переробленого паперу.
ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО?
- Написано матеріал щоденнику
- Знайдено ілюстратора
- Визначено формат та об'єм щоденнику
- За мотивами щоденнику триває інформаційна кампанія #21екозвичка в мережі Facebook, на сайті партнерів Білозерка.Інфо та у районній газеті "Придніпровська зірка".
Прочитати уривок щоденнику можна за посиланням: фрагмент щоденнику
Якщо вас хвилюють питання екології, сталого розвитку, розумного споживання - допоможіть. Аби більше людей прочитавши прості кроки зрозуміли, що жити екологічно легко, цікаво та фінансово вигідно.
ПРО АВТОРА.
Мене звати Раїса Сонько. Я звичайна дівчина, яка не любить захаращення та прагне жити у чистому довкіллі. Раніше я долучалася до толок та прибирань, саджала деревця у скверику неподалік мого дому, сортувала відходи вдома та здавала їх на переробку. Працюючи в органах місцевого самоврядування, реалізувала інфраструктурний екологічний проект «Будуймо охайну громаду разом». Автор проекту «Громада без сміття», випускниця Zero waste Academy, засновниця ініціативи Громада - НУЛЬ відходів. Замість чекати, маленькими кроками прагну змінити світ на краще, починаючи з себе).
Та згодом зрозуміла, що прибирати після когось, створювати інфраструктуру – то мало. Це не дає того результату, якого я прагну. Треба доторкнутися серця людини, щоб вона сама захотіла жити інакше. Оскільки дорослих вчити марна справа, я вирішила на власному прикладі продемонструвати свій стиль життя Zero waste та запропонувати випробувати змінити ваші звички на ЕКОзвички.
У ПРОЦЕСІ:
1. Збір коштів для друку видання.
2. Друк видання.
Видання екологічнного щоденника є першим кроком на шляху до мети.
З вашою допомогою заплановано розпочати його друк і розповсюдження у липні-грудні 2021 року.
Далі – пропонувати його як інструмент вчителям, батькам, проведення екологічних клубів.
Партнер проекту
Kotex
Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.
Подарунки
Підтримайте проект та оберіть подарунок
Спільнокошт
Внески доброчинців у втілення проекту
Команда
Автор(-ка) проекту
Раиса
СонькоРаиса Сонько
ЦІКАВО ТАКОЖ
14 проектів зараз чекають твоєї підтримки
-
DONBAS FRONTLINER - репортерське інтерактивне медіа
Збираємо кошти на польову роботу та розвиток незалежного репортерського інтерактивного медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України.
-
37
-
-
-
-
Культурно-освітні простори села Кваси. Музична студія
Ми збагачуємо культурне життя села Кваси шляхом створення відкритих культурно-освітніх просторів і цікавих подій, що спонукають до творчого розвитку усіх членів громади і гостей краю.
-
64
-
-
-