12 %
 • 8 550зібрано (з 73 700 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Навчання дітей правил безпеки на воді і популяризація здорового способу життя серед дітей без батьківської опіки.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 10

Історія

Як усе починалося?

Дві тисячі сімнадцятого року громадська організація «Координаційний Центр Допомоги» розробила проект «Дитинство без кордонів», який дав можливість розпочати надання всебічного сприяння та підтримки Вишгородському районному дитячому будинку «Любисток», що у с. Нові Петрівці на Київщині.

Проект є вельми різноплановим, і перелік допомоги, що надається закладові, — також: від ремонту самої будівлі сиротинця й до проведення розмаїтих культурних, оздоровчих, освітніх та інших заходів, майстер-класів, тренінґів, занять, екскурсій тощо.

За минулий рік ГО «Координаційний Центр Допомоги» залучила низку організацій, установ, приватних фірм і більших корпорацій, які активно брали участь у допомозі «Любистку». Із їх переліком ви можете ознайомитися на офіційному сайті Координаційного Центру Допомоги.


Завдяки реалізації «Дитинства без кордонів» упродовж 2017-го року було проведено втеплення 510 м² фасаду будівлі (будівельними матеріалами на загальну суму близько 120000₴), відбулося близько 20 різних заходів, спрямованих на соціальну адаптацію та розвиток вихованців закладу.

У межах проекту, зокрема, проводилися і проводяться розмаїті культурні й спортивні заходи, одним із яких є заняття з плавання та вітрильникового спорту, що їх ГО «Координаційний Центр Допомоги» проводить спільно з залученими тренерами ГО «Клуб виховання традицією "Краплинка"». Такий спосіб цікаво та з користю проводити дозвілля неабияк припав до смаку вихованцям дитячого закладу.

Саме завдяки великій зацікавленості дітей ми вирішили виокремити спортивні заходи в окремий, дотичний до попереднього проект, щоби розширити його.

Більше, ніж спорт

Наш проект спрямований на те, щоби влаштувати дітям із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» цікавий і пізнавальний відпочинок із навчанням життєво важливих навичок поводження на воді та роботи в команді. Це дозволить дітям без батьківської опіки не тільки осягнути вміння, котрі неодноразово знадобляться у дорослому житті, а й ефективно соціалізуватися, почуватися впевнено у співдії з колективом.


Усе це відбуватиметься на базі відпочинку «Green Forest» у с. Кремінна Луганської області. Загалом туди планується відправити всіх двадцятьох шістьох дітей віком од 6 до 17 років та трьох дорослих (супровід) у серпні цього року на один календарний тиждень (попередньо — з 1 по 7 серпня, але дати можуть варіюватися відповідно до результатів кампанії збирання коштів).

Діти отримають більше, ніж просто навички володіння байдаркою та катання на велосипедах.

По-перше, це сприятиме формуванню у дітей зацікавленості у здоровому способі життя.

По-друге, реалізація «Летючих байдарок» пропонує вихованцям «Любистку» нові знання та навички, що подаватимуться у захопливій ігровій формі.

По-третє, діти дізнаються, як надавати першу допомогу на воді, якими є найзначніші досягнення люства у підкоренні водної стихії. Більше того, вихованці дитячого будинку познайомляться з географією водних ресурсів України, а також здійснять подорожі на велосипедах ландшафтами недоторканої природи.


Що вже зроблено?

У 2017 році для дітей із дитячого будинку «Любисток», а також для дітей родин вимушених переселенців із зони російсько-української війни були проведені навчання з плавання та азів вітрильного спорту в Межигір'ї. Присутні осягнули принципи керування вітрильним судном і, що найголовніше, навчилися не боятися води.

Окрім того, у лютому 2018-го відбувся тренінґ із питань безпеки поведінки на воді. Цей захід призначався для того, щоб у подальшому ефективніше навчати дітей плавання, азів вітрильникового спорту, керування байдарками.

Усе, що ми робили та робимо, є безкоштовним завдяки допомозі благодійників, ентузіастів, а також узаємодії з місцевою громадою Вишгородського району.

Організатовами всіх цих програм виступає ГО «Координаційний Центр Допомоги» у тісній співпраці з ГО «Клуб виховання традицією "Краплинка"».

Чому це актуально?

У дитячому будинку «Любисток» Вишгородського району Київщини перебувають на постійному утриманні станом на кінець травня 2018-го року 26 виховаців, позбавлених батьківської опіки, віком від 6 до 18 років. Чимало з них мають затримки розвитку, спричинені психологічними травмами минулого. Їм тяжко соціалізуватися, вони знехотя долучаються до нових колективів, тоді як наша мета — позбутися цих негативних факторів і забезпечити дітям гідне майбуття.

Державне фінансування, спрямоване на допомогу вихованцям «Любистку», є недостатнім для організації яскравого, сповненого подій і позакласних заходів побуту. Матеріальна допомога надається винятково за сприяння благодійників. Тому потрібно забезпечити дітям інтерес до здорового способу життя, до нових знань і конче потрібних у дорослому житті знань, що навадатимуться у захопливій формі.

Завдяки байдарковому спорту та пізнавальним заходам діти отримають розуміння, що ці навички є складовою частиною різних культурних і спортивних видів діяльності. Нові враження та корисні вміння, отримані в літньому таборі «Green Forest» (с. Кремінна, Луганська область), радість від застосування своїх здібностей та від навчання в ігровій формі — це те, про що мріє кожна дитина.

Тому наш проект сприятиме різнобічному розвиткові дітей, даючи можливість зміцнити моральний дух вихованців, а також ефективно адаптуватися в суспільстві.


Найближчі плани

Фахівцями проекту будуть розроблені та окреслені маршрути прийденього відпочинку. Він включатиме не тільки байдарковий спорт і плавання, але й велоподорожі, піші прогулянки заповідниками і заказниками. Буде проведено інструктаж із правил безпеки на воді, організований трансфер дітей до місця перебування, забезпечено дозвілля.

Наша команда

ГО «Координаційний Центр Допомоги» була створена наприкінці 2016-го року і наразі нараховує понад 50 членів і 200 активних прихильників-волонтерів.


Голова ГО «Координаційний Центр Допомоги» — Ольга Миколаївна Мотінова, колишня підприємиця із міста Хрустальний (кол. Красний Луч) на Луганщині. Вимушена переселенка. По переїзді до Києва зробилася активною учасницею волонтерського руху й надає посильну допомогу воякам АТО та ООС, вимушеним переселенцям, родинам загиблих бійців, а останній рік — дітям-сиротам, зокрема і з дитячого будинку «Любисток».

PR-менеджером ГО «Координаційний Центр Допомоги» є Богдан Олександрович Ковальчук — колишній журналіст, а нині — письменник-прозаїк, поет, громадський і політичний діяч Києва.

Партнером проекту є ГО «Клуб виховання традицією "Краплинка"», яка працює з дітьми із уразливих прошарків населення з 2014-го року. Вона проводить розвивальні та спортивні заняття, організовує екскурсії та майстер-класи. В 2016-му році заняття «Краплинки» проходили в 6 центрах: в Межигір'ї, Димарі, Вишгороді, Києві, Бородянці та Миколаєві. За рік було проведено 249 занять, 7 екскурсій, 6 майстер-класів та 5 дитячих свят.

Інформаційно-туристичний центр «Зелена Кремінна» та Комунальне підприємство «Оздоровчо-туристичний центр "Лісова казка"» створені спільно з ГО «Кремінська бізнес-асоціація» та Корпусом Миру США в Україні за фінансової підтримки Програми технічної допомоги уряду США (USAID). Центром розроблені маршрути для піших, велосипедних прогулянок Кремінськими лісами з відвідуванням заповідників і заказників, водних походів на байдарках по річках Сіверський Донець, Червона. ІТЦ «Зелена Кремінна» бере активу участь у роботі літнього дитячого табору «Green Forest», в ході якого діти займаються велопрогулянками, навчаються правил байдаркового спорту. Проводяться квести, пейнтбол та інші види активного дозвілля.

Також у проекті візьмуть участь:

• інструкторка з вітрильного спорту Маріанна Варшавська — чемпіонка України, викладач фізичної культури за фахом;
Євгенія Пущинська — тренер, викладач;
Андрій Сімонов — тренер, інструктор із байдаркового спорту.

Нам потрібно:

Саме тепер нам треба зібрати кошти на проїзд дітей до потягу на спортивний табір, на квитки, на проживання у цьому таборі впродовж семи днів, а також, відповідно, проїзд назад. Загалом — 66320₴

Ми знаємо, що це не даремно, і впевнені у тому, що робимо. Зараз ми потребуємо вашої допомоги. Крок за кроком виховуймо нове покоління здорових українців! Уже зараз ви можете долучитися до важливої справи та змінити на краще життя вихованців дитячого будинку «Любисток»!

Нас підтримують:

• викладачі та члени ГО «Клуб виховання традицією "Краплинка"»;
• громада с. Нові Петрівці;
• Комунальне підприємство «Оздоровчо-туристичний центр "Лісова казка"»;
• викладачі та члени ГО «Координаційний Центр Допомоги»;
• ГО «Ukrainian Liberation».

Нам потрібно залучити кошти під такі потреби:

• проїзд дітей і дорослих від дитячого будинку «Любисток» (с. Нові Петрівці Вишгородського району Київщини) до залізничної станції «Київ-Пасажирський» на потяг «Київ — Лисичанськ», який забере їх до станції «Кремінна». Для цього плануємо орендувати автобус вартістю 1500 гривень;

• проїзд учасників проекту (26 дітей + 3 дорослих-супровідників) потягом зі станції «Київ-Пасажирський» до станції «Кремінна». Загальна вартість квитків станом на кінець травня 2018-го року складає 165 гривень на людину. Відповідно, для цього нам потрібно 4785 гривень;

• проїзд дітей та дорослих від станції «Кремінна» до бази «Green Forest». Для цього, знову ж, винайматиметься автобус, і вартість перевезення становитиме 1500 гривень;

• проживання та харчування у літньому таборі «Green Forest» для 26 дітей та 3 дорослих. Вартість проживання однієї людини з урахуванням харчування складає 250 гривень на добу. Оскільки планований термін перебування дітей із дорослими-супровідниками — один тиждень, то загальна вартість складатиме 50750 гривень;

• оренда байдарок, велосипедів та іншого спортивного спорядження на території бази відпочинку «Green Forest». Ці витрати ГО «Координаційний Центр Допомоги» (їх загальна вартість — 35000 гривень) бере на себе, тому під цю статтю гроші не збиратимуться;

• проїзд дітей і дорослих у зворотньому керунку — від табору до станції «Кремінна». Вартість орендованого автобуса складе 1500 гривень;

• проїзд дітей і дорослих потягом від станції «Кремінна» до станції «Київ-Пасажирський». Вартість квитків — 165 гривень на людину. Відповідно, повний бюджет на цю статтю складатиме 4785 гривень;

• проїзд дітей і дорослих автобусом від станції «Київ-Пасажирський» до дитячого будинку «Любисток» у с. Нові Петрівці, що у Вишгородському районі Київщини. Оренда автобуса складатиме 1500 гривень.

• 10% від загального фінансування, очікуваного від «Спільнокошту» (66320 грн.), відповідно до Правил роботи сервісу «Спільнокошт» — 6632 гривні.

Отже, очікуване фінансування від «Спільнокошту» складає загалом 72952 гривні, а загальний бюджет із урахуванням власного внеску організації-автора — 107952 гривні.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  Офіційна подяка від ГО «Координаційний Центр Допомоги»

  2 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Офіційна грамота від ГО «Координаційний Центр Допомоги» із супровідним листом.

  0 доброчинців

 • Внесок від 300 грн

  Сувенір або малюнок, зроблений руками вихованців дитячого будинку «Любисток», а також подяка від ГО «Координаційний Центр Допомоги»

  0 доброчинців

 • Внесок від 400 грн

  Настінний календар на 2019-й рік від Координаційного Центру Допомоги (дизайн може відрізнятись од супровідної світлини).

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  М'яка іграшка та подяка від ГО «Координаційний Центр Допомоги»

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Прапор України, розписаний дітьми із дитячого будинку «Любисток», а також офіційна іменні грамоти від ГО «Координаційний Центр Допомоги» та від дитячого будинку «Любисток».

  0 доброчинців

 • Внесок від 1500 грн

  Іменний Орден Народної Пошани від ГО «Координаційний Центр Допомоги»

  0 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Включення до списків меценатів Координаційного Центру Допомоги з наступним наданням відповідних привілеїв і поїздка до дитячого будинку «Любисток» та вручення офіційних подяк на офіційному заході.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

10 проектів зараз чекають твоєї підтримки