Молодіжний табір "EduChance. Розвиток навичок та характеру"

 Молодіжний табір "EduChance. Розвиток навичок та характеру"

100%

59 доброчинців

20 150зібрано (з 20 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Молодіжний табір «EduCHANCE. Розвиток характеру та навичок» - це 8-денна програма з самоосвіти та особистісного розвитку для студентів та випускників.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

ХТО МИ

Є у Львові (а від травня 2016р. і в м.Хмельницькому) Соціальна ініціатива "Хтось не зробить!" - молодий проект з громадської активності, учасники якого популяризують ідею особистої відповідальності молоді 18-35р. в 4 напрямках: освіта, стосунки, довкілля та безпека на дорогах.

Мета наших заходів - привернути увагу до того що і як молодь може самостійно змінити у свому житті та стосунках, маючи конкретні цілі і здобуваючи якісні знання про свої права і можливості.

Зокрема, у напрямку «Якісна освіта» ми розвиваємо знання студентів та молодих працівників з управління особистими коштами, можливостей самоосвіти, здобуття практичних навичок.

У липні 2015р. організували  простір із самоосвіти під час молодіжного фестивалю «Вітер На Дії», під час якого молоді підприємці, учасники громадських організацій та міжнародних освітніх програм ділилися з учасниками можливостями самостійного навчання та здобуття практик. А з жовтня до травня 2016р. ми провели 9 тренінгів та 10 ігор із фінансової грамотності, участь в яких взяли близько 300 осіб (студенти, підлітки, молоді працівники, вчителі та викладачі) і ще 14 представників громадських організацій поділилися отриманими знаннями у середовищі своїх друзів та співробітників.    

 ЯК З'ЯВИЛАСЯ ІДЕЯ ТАБОРУ

Під час тренінгів з фінансової грамотності та освітніх зустрічей ми виявили, що багато молодих людей не звикли формувати свої цілі, визначати пріоритети в особистому та професійному житті й мають труднощі із вмінням себе організувати. Як наслідок, освітній процес для багатьох зводиться до здачі іспитів, отримання оцінок та диплому.

Відсутність практичного досвіду, страх помилитися та особиста пасивність призводить до того, що молодь почувається розгубленою і має низьку самооцінку. А проте, якщо припустити, що кожен вступник вчиться 5 навчальних років по 250 днів у кожному і безпосердньо приділяє навчанню хочаб по 6 годин, отримуємо 7500 годин, яких достатньо, щоб стати професіоналом у певній галузі. Звісно, за умови самодисципліни, мотивації та допомоги досвічених колег.

Вміння навчатися значною мірою залежить від вміння себе організувати, а це потребує щоденних звичок, які людина формує у собі свідомо чи несвідомо і які врешті стають основою характеру. Впевненість у своїх силах приходить із практичним досвідом, який варто здобувати зі студентського віку через стажування, волонтерство та участь у соціальних проектах.  

Саме на розвиток самодисципліни, навичок, характеру та на застовування знань через створення і розвиток соціальних проектів спрямована програма, яку ми створили командою партнерів Соціальної ініціативи - тренерів з особистого розвитку, фінансової грамотності та командної взаємодії. Ми обрали формат табору, оскільки він дозволяє створити унікальне «тренувальне» середовище для учасників, в якому вони здобудуть нові вміння, які зможуть застосувати в навчанні та праці, попрацюють у команді, а також натхненно проведуть останні дні перед навчальним роком.

 МЕТА ТА ПРОГРАМА ТАБОРУ

Ціль табору “EduChance. Розвиток навичок та характеру”  – надихнути студентів та випускників віком 19-25 років з різних міст України до самоосвіти, цілісного розвитку особистості (як інтелектуального, так і фізичного) та щоденного вправляння у кожній з навичок успішної людини.

Програма складається із двох частин: формування корисних звичок та практичного застосування їх через командну роботу над соціальними проектами. 

УНІКАЛЬНІСТЬ ТАБОРУ

Кожен день табору – це тренування однієї із 7 навичок реалізованої особистості (за книгою С.Кові «7 навичок надзвичайно ефективних людей»): проактивність, кінцева ціль, визначення пріоритетів, стратегія «виграш-виграш», активне слухання, синергія співпраці та постійний саморозвиток.

Ми підготували індивідуальні та командні завдання на розвиток кмітливості, творчості та нестандартного мислення, мотузкові тренінги, похід у гори, гру з управління коштами Cash Flow, перегляд та обговорення тематичних відео TEDx, розмов та дебатів на актуальні для молодої людини теми.

Важливим практичним інструментом застосування звичок учасниками буде їхня командна робота над створенням ідей соціальних проектів. Разом із тренером учасники дізнаються як створити та реалізувати проект, а від наставників – активних учасників молодіжних та громадських організацій - отримають поради як вдосконалити придумані ідеї. Найкращі проекти отримають фінансування для їх реалізації від Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!».

Програма з розвитку навичок та характеру проводиться вперше і має в центрі уваги молодь студентського віку. Ми переконані, що участь у натхненному середовищі для особистого розвитку перед новим навчальним роком, особливо вплине на впевненість молоді у власних силах та заохотить до пошуків реалізації своїх можливостей. 

КОМАНДА ОРГАНІЗАТОРІВ ТАБОРУ

     

Дана Кушплер - керівник соціальної ініціативи "Хтось не зробить!", координатор напрямку "Якісна освіта" та організатор табору EduChance.

Олександра Грудзевич - співорганізатор проекту, бізнес-тренер з фінансової грамотності.

Богдан Желобчук – співорганізатор проекту, тренер з особистісного розвитку, співзасновник дизайн-бюро "Miff".

 

Табір відбудеться 22-29 серпня у Брюховичах біля Львова, а також запланований одноденний похід у Карпати.

 

 

Організатори табору: Соціальна ініціатива "Хтось не зробить!" (проект Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ), Global Shapers Lviv HUB (міжнародна молодіжна ініціатива Економічного форуму у Давосі)

   

 

Повна вартість проведення табору складає 45000 грн. Частину коштів ми залучаємо від Соціальної ініціативи "Хтось не зробить" та наших партнерів для покриття витрат на канцтовари, одноденний виїзд у Карпати, частково для оплати праці тренерів. 

Оскільки проект є соціальним і ми хочемо, щоб вартість була доступною для молоді, учасники оплачують лише частину витрат на проживання та харчування (700 грн. для студентів, 800 грн. для випускників). Внесками учасників ми покриваємо близько 25% всіх витрат організації табору. 

Залучене через Спільнокошт фінансування дозволить оплатити працю 4 тренерів, покрити решту витрат на проживання, харчування учасників та купівлю канцтоварів.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 50 грн

    Наклейка на ноутбук від Соціальної ініціативи "Хтось не зробить"

    7 доброчинців

    93 залишилось

  • Внесок від 70 грн

    Тепла брошка-пташка, виготовлена з душею

    3 доброчинці

    7 залишилось

  • Внесок від 100 грн

    Книга Б.Шефера "Пес на ім'я Мані"

    6 доброчинців

    14 залишилось

  • Внесок від 120 грн

    Кольоровий авторський блокнот від Miff

    0 доброчинців

    10 залишилось

  • Внесок від 150 грн

    Книга С.Кові "7 звичок надзвичайно ефективних людей"

    7 доброчинців

    13 залишилось

  • Внесок від 200 грн

    Еко-торбинка з веселим і фінансово грамотним написом :)

    1 доброчинець

    9 залишилось

  • Внесок від 300 грн

    Фірмова футболка від Соціальної ініціативи "Хтось не зробить"

    1 доброчинець

    9 залишилось

  • Внесок від 350 грн

    Фірмова футболка-поло від Соціально ініціативи "Хтось не зробить!"

    0 доброчинців

    10 залишилось

  • Внесок від 3000 грн

    Можливість безкоштовно взяти участь у виїзному дні (похід на гору в Карпатах) разом із учасниками табору або бути членом журі 29 серпня під час презентації учасниками ідей соціальних проектів.

    0 доброчинців

    4 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

15 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту