103 %
 • 85 000зібрано (з 82 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Створімо відео-посібник, який навчить вчителів запобігати та зупиняти цькування у школі. Модуль з протидії цькуванню буде включено у онлайн-курс "Недискримінаційний підхід у навчанні".

Історія

Зробімо школу територією, де поважають гідність кожної людини!
У партнерстві з освітньою платформою EdEra та провідними фахівцями у своїй галузі, команда ГО "Студени" створює онлайн-курс «Недискримінаційний підхід в навчанні», безкоштовний та доступний для усіх освітян. Цей проект створюється у рамках Нової Української Школи, і він спрямований на протидію дискримінації на підставі інакшості. 
Онлайн відео-курс пройдуть близько 22 000 вчителів початкової школи вже влітку 2018!

Ось хто його робить:Наш освітній курс для вчителів та батьків стартує вже влітку цього року, і зараз ведуться зйомки.

Під час роботи над структурою проекту ми провели опитування серед вчителів і виявили нагальну проблему: вчителі та батьки часто не знають як протидіяти знущанню та цькуванню у школі.Тоді ми почали шукати статистичні дані і виявили, що питання цькування в школі для України дуже-дуже актуальне.Шукаючи відповіді на питання, за що цькують дітей в школі, ми звернулися до вчителів і опитали понад 300 осіб.Початково наш курс включав невеличкий окремий блок, який навчав протидіяти цькуванню. Але, зібравши всі дані, ми зрозуміли, що маємо розширити курс на додатковий поглиблений тижневий модуль, який говорив би про практичні кроки подолання цькування в школі. Це відкритий відеокурс для батьків та вчителів, до перегляду якого можна буде долучитись у будь який час!

Лекції будуть доступні з липня 2018 року на освітній платформі https://www.ed-era.com/

Освітня платформа ЕдЕра, розуміючи важливість проблеми, взялася випустити модуль за свій кошт, тож зараз для здійснення нашої мрії лишилося зібрати коштів зовсім небагато!

ХТО МИ?
Команда «Студени» з 2015 року працює над налагодженням діалогу між різними групами людьми, сприяючи взаєморозумінню між ними та прийняттю інакшості.Ми втілили низку проектів, які допомагали ветеранам повертатися до мирного життя. Ми спрямовували зусилля на зняття стигматизації щодо вимушених переселенців. З 2016 року ми взяли у розробку тему протидії насильству над жінками та дітьми.Розуміючи, що причиною насильства часто стає нетерпимість, ми розробили курс, який навчатиме вчителів недискримінаційному підходу у навчанні. Проект онлайн-модуля «Протидія цькуванню на підставі інакшості» - пряме продовження курсу.

Окрім відеоуроків, ми хочемо забезпечити психологічну та кваліфікаційну підтримку вчителям та дітям, що стикаються з цькуванням. Саме для цього, в межах проекту, ми запускаємо платформу для збору анонімних історій дітей і вчителів, що зазнають цькування. Це буде можливість для задіяних у буллінгу отримати кваліфіковану онлайн-допомогу від психологів та корекційних педагогів. Крім того, під час проходження модулю, вчителі матимуть змогу в онлайн-режимі отримувати консультації та рекомендації щодо впорання із ситуацією цькування у своїй щоденній практиці. Саме для цього нам необхідна ваша підтримка і допомога!

Ми свято переконані, що жодна «особливість» не має ставати підставою для цькування, фізичного і емоційного насильства. Ми щиро вболіваємо за дитинство без насильства і переслідувань. Вплив цькування у дитячому віці на доросле життя був доведений неодноразово. Наприклад, дослідник Вільям Коупленд, клінічний психолог Медичного центру Університету Дьюка, показав, що існує зв'язок між буллінгом у дитячому віці і тривожністю, депресіями, і навіть схильністю до самогуюбств у віці дорослому. 

 Тож запрошуємо вас долучитися до маленької справи, яка, між тим, зробить життя кращим!


Допоможіть діючому проекту стати ще ліпшим! 

Сам проект «Недискримінаційний підхід в навчанні» ГО «Студена» втілює в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст проекту є винятковою відповідальністю ГО «Студена» i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Для втілення задуму нам необхідно зібрати 81 180 грн.
На малюнку розписано витрати проекту без адміністративних витрат, які сягають 10%.

+ 7380 грн на адміністративні витрати.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 100 грн

  Наліпка "Я запобігаю насильству в школі!"

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Наліпка "Я підтримую школу без цькувань!"

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ми надішлемо вам пакет книжечок з серії "Книжечки з історії для дітей з сіл", де у простий спосіб розказано про різні віхи історії України.

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Надішлемо вам виконані авторами проекту давні колядки і щедрівки (ви таких точно не знаєте!) з текстами, аби до наступних "Святок" ви були готові!

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Тренерка Галина Корнієнко проведе восьмигодинну стратегічну сесію для вашої організації. Неймовірно, але так і є)

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Вокс Україна: Зробимо державне управління кращим

  Краще державне управління - це вищий добробут кожного. Ми створюємо запит на якісне держуправління, допомагаємо розробляти рішення в інтересах суспільства та оцінюємо прогрес реформ.

  Максим
  Скубенко
  • 157
  • 183
   днів
  • 0
   грн
 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

  Iryna
  Solovey
  • 96
  • 300
   днів
  • 0
   грн