Дмитро Олареско, Іван Голяков, Дар'я Сєдих, Ірина Соловей про ширший погляд на команду

Запрошуємо вас у коротку змістовну подорож ▫️циклом зародження-становлення-розквіту-трансформації-смерті команд в форматі 6 відео-добірок другої клубної зустрічі Go Biggga Club! “Збалансовані команди і як їх вирощувати”.

До вашої уваги перше відео циклу “Що таке команда?”

💬Після перегляду пропонуємо приєднатися до спільноти клубу, учасники якої в своїх командах створюють шляхи до нового можливого в екосистемі талантів і спільно обговорити тему:

Чекаємо на вас в телеграм-каналі “Go BiGGGA!" за лінком 

 

Garage Gang реалізує діяльність бізнес-клубу участі Club GoBiGGGA! for talents relations за підтримки партнерів як переможець конкурсу «Інновації в залученні місцевих ресурсів», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Автор
Громадська організація «Ґараж Ґенґ»

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ксенія Семенова: «Ми надзвичайно вдячні нашим донорам, партнерам, волонтерам іншим волонтерським організаціям і фондам, які вже 8 років працюють та об’єднують спільноти, щоб Україна перемагала. Саме оця об’єднаність українців та жага до життя допомагає нам також ставити все амбітніші цілі.»