Дар'я Сєдих, Дмиторо Олареско, Ірина Соловей - про власний досвід формування команди

Продовжуємо мандрівку  життєвим циклом команд в рамках події з фокусом на обговоренні теми “Збалансовані команди і як їх зростити” в рамках Клубу бізнес-участі “Go BiGGGA! club for talents relations” від NGO Garage Gang.

Спікери Ірина Соловей, Дмитро Олареско, Оксана ОлійникДарь'я СєдихІван Голяков у другому відео серії найцікавішої добірки з дискусії підсвітять тему: “Як побудувати команду?”:

 🗝З чого все починається?

🗝Які два запитання слід поставити перш ніж створити команду?

🗝Командна стратегія та культура.

🗝Чи має культура команди бути односторонньою?

 

💬Запрошуємо до спільного обговорення теми в коментарях телеграм-каналу “Go BiGGGA!"

 

Garage Gang реалізує діяльність бізнес-клубу участі Club GoBiGGGA! for talents relations за підтримки партнерів як переможець конкурсу «Інновації в залученні місцевих ресурсів», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Автор
Громадська організація «Ґараж Ґенґ»

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Важно ребенку дать возможность оказаться в роли эксперта – это станет самым верным лечением от огорчения не быть выбранным.