Підтримай Пласт для розвитку України!

 Підтримай Пласт для розвитку України!

100%

739 доброчинців

1 265 150зібрано (з 1 000 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Прагнемо, щоб більше молодих українців долучилися до Пласту й отримали знання та вміння, що дозволять їм надихати та об’єднувати однодумців в єдину хвилю змін для сталого розвитку України.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

    Україні потрібно перейти від хаотичних змін до сталого розвитку. Пласт вже протягом 106 років є середовищем, де виховується українська молодь, яка брала і бере на себе відповідальність за майбутнє на кожному етапі нашої історії. У той же час, ми розуміємо, що нас не так багато, аби масштабно працювати над розвитком України.

    Сьогодні Пласт є найбільшою скаутською організацією в нашій державі і налічує 8000 пластунів, у 137 осередках по всій Україні. Для того аби надалі зростати і більше впливати на сталий розвиток України, організація потребує якісного управління , налагодження процесів залучення, навчання та розвитку волонтерів; потребує професійного та більш ефективного підходу до роботи з молоддю.

    Стратегічним пріоритетом Пласту є поширення нашої діяльності в тих регіонах, де наша організація є малочисельною або не представлена зовсім. Тому сьогодні ми розпочинаємо збір необхідних коштів щоб підсилити організаційну спроможність, оптимізувати внутрішні процеси, вдосконалити наші методичні проекти і аби в 2025 році досягнути чисельності 20 000 пластунів з рівномірним поширенням по всій території України.    Виховання в Пласті полягає у створені унікального середовища для дітей, що нагадує доросле життя, при цьому навчання і виховання дитини проходить у формі гри. Основними  елементами виховання є життя в природі, діяльність у невеликій команді (8-12 дітей), розвиток лідерських навичок, вміння брати відповідальність тощо. З дитиною завжди перебуває дорослий волонтер-виховник, що навчає, радить, надихає та є прикладом того активного громадянина, яким має стати кожен. У Пласті  діти та молодь мають можливість проявити себе та свої вміння, здобути нові навички та знання і, щонайважливіше, в разі припущення будь-якої помилки спробувати ще раз, адже Пласт - це “Велика гра”.


    Ми усвідомлюємо, що для сталого розвитку України важливе рівномірне поширення громадських ініціатив по всій країні і це тривалий процес, який потребує значних спільних зусиль. Пласт прагне розвиватися та долучатися до розбудови громадянського суспільства в Україні. Саме тому в найближчі роки ми спрямуємо діяльність нашої команди на залучення волонтерів в регіонах країни, де Пласт є менш чисельним - у першу чергу в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Сумській та Кіровоградській областях. Наша діяльність у Донецькій та Луганській областях перш за все спрямована на розвиток громадянського суспільства, реалізацію освітніх і виховних проектів і поширення пластових цінностей для виховання добрих громадян.


Основна діяльність у Пласті (виховання дітей) реалізовується силами волонтерів. Тому робота нашої команди спрямована саме на залучення волонтерів, що працюватимуть з дітьми.

Ми хочемо бути впевнені, що кожна дитина в Пласті - у надійних руках, а тому розуміємо, що навчання “виховників” має бути на найвищому рівні. Навчання волонтерів в Пласті - це постійний процес, що представлений тренінгами з удосконалення навичок, розвитку компетенцій, методичною підтримкою, а також постійною координацією їхньої роботи.

Пріоритети нашої команди на 2018-2019 рр.

ЗБІЛЬШИТИ ПОІНФОРМОВАНІСТЬ МОЛОДІ ПРО МОЖЛИВОСТІ В ПЛАСТІ

 1. Охоплення цільової аудиторії Пласту в 3 млн осіб (17-25 років, 30-35 років) через соціальні мережі, зустрічі лідерів думки з молоддю по усій Україні “PlasTalks”

 ОПТИМІЗУВАТИ ПРОЦЕС ЗАЛУЧЕННЯ, НАВЧАННЯ ТА АДАПТАЦІЇ ВОЛОНТЕРІВ

 1. Досягнути щорічний ріст на рівні 350 волонтерів, які системно працюватимуть з дітьми та втілюватимуть соціальні проекти по всій країні

     2. Запустити мобільний додаток PlastApp для швидкої інтеграції молоді в пластове середовище.

     3. Ремонт пластового тренінгового центру у с. Вишнивчік Львівської області та забезпечення 20 тренінгів для 300 волонтерів на рік

РОЗВИТОК ПЛАСТОВИХ ОСЕРЕДКІВ

 1. Розвинути Пласт в обласних містах та створити щонайменше 5 нових осередків в рік в кожній з них.  В першу чергу:

 • Херсон, Чернігів (з 0 до 150 пластунів)

 • Миколаїв, Суми, Кропивницький, Запоріжжя (з 8 до 200 пластунів)

 • Одеса (з 37 до 300 пластунів)

Донецька та Луганська області:

 • створення нових виховних частин (об’єднання близько 30 дітей): Краматорськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Авдіївка, Бахмут.

    2. Запустити програму “Школа організаційного розвитку” для молоді 16+ років та адміністраторів Пласту, щоб сформувати та підсилити управлінські навички 100 волонтерів щороку

ВДОСКОНАЛЕННЯ ЗНАНЬ ТА НАВИЧОК ВОЛОНТЕРІВ, ЩО ЗАЙМАЮТЬСЯ ВИХОВАННЯМ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

 1. Навчити 400 нових волонтерів займатись з пластовими гуртками дітей (охоплення 1500 дітей на рік)

2. Забезпечити нових виховників методичними матеріалами для якісної роботи з дітьми та молоддю

3. Провести семінари для виховників аби познайомити їх з питаннями інклюзивності, ейдетику, проектної діяльність та практичні заняття з фасилітації

4. Провести 70 таборів різного спрямування для дітей та підлітків від 6 до 18 років, а також сімейні табори (пташат) з дітьми віком 2 - 6 років

Ми прагнемо надати можливість якомога більшій кількості дітей та молоді з різних куточків України долучитись до виховних програм Пласту, отримати ті особливі знання та вміння, які дозволять їм вже завтра активно включитись у процес масштабного перетворення України, надихаючи інших та об’єднуючи однодумців в єдину хвилю змін.

Інвестуй в майбутнє – допоможи  дітям долучитись до Пластової «Великої гри»!Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана художницею Ольгою-Прімович Грабар для Пласту. Листівка має формат поштової.

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана пластункою Дзвінкою Загайською. Листівка має формат поштової.

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана пластункою Анастасією Мельник- Маньковською. Листівка має формат поштової.

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана пластуном Тарасем Зенем. Листівка має формат поштової.

  8 доброчинців

  42 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана художницею Олесею Магеровською для Пласту. Листівка має формат поштової.

  14 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Лист подяки благодійнику

  17 доброчинців

  83 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Олівець з насінням соняшника від БФ “Богдана Гаврилишина”: вирости соняшник унікального сорту як нагадування від друга Богдана, що кожен повинен взяти на себе відповідальність за зміни у країні.

  14 доброчинців

  36 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Розмальовка сумлінних новаків. На сторінках Розмальовки розміщено 12 ілюстрацій, що розкривають ідейні засади виховання діток 6-12 років в Пласті (Новацький закон).

  22 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 220 грн

  "Солов'ї із Шаоліня" - поетична збірка талановитої поетеси-пластунки Таї Наконечної, куди увійшли вірші різних років, які об’єднані ідеєю пошуку себе і свого шляху у світі.

  3 доброчинці

  27 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дерев'яна підставка під чашку (Пластового тренінгового центру у с.Вишнівчик).

  14 доброчинців

  86 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  В пластовому співанику понад 100 пісень на понад 140 сторінках. Співаник складається з 4 розділів: народні і козацькі пісні; пластові пісні; повстанські і стрілецькі пісні; сучасні пісні.

  67 доброчинців

  33 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дерев’яні підсвічники ручної робити «Veslo Company» можуть стати чудовим доповнення до вашого домашнього інтер’єру. До набору входить 3 підсвічники. Виробники — пластуни.

  6 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Міні Додекаедр від Leosklo, може слугувати як елемент декору або як пакунок для подарунка. Виробники пластуни.

  8 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Дерев'яна краватка від "Зробив тато". Виробники пластуни.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Візуальний календар-планер "365 яскравих днів". Формат А4, не датований. В комплекті ідуть наліпки для візуалізації роботи/навчання, спорту, часу для друзів та себе. Виробники пластуни.

  11 доброчинців

  19 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Дерев’яні машинки «Veslo Company» – це екологічні та якісні іграшки для дітей, виготовлені вручну з масиву дуба, бука та сосни. Виробники - пластуни.

  4 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  Зайчик-пластун ручної роботи, виготовлений з натуральних матеріалів, стане гарним другом для Вашої дитини вдома та на таборі) Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  Зайчиха-пластунка ручної роботи, виготовлена з натуральних матеріалів, стане гарною подругою для Вашої дитини вдома та на таборі) Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Пластова футболка ⛺️ “PlastCamp Minimalism” Дизайнер: пластун Сергій Чепкий

  15 доброчинців

  35 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Скретч-карта «Українські Карпати» від Pinzel. Настінна карта зі скретч-покриттям, при стиранні якого, ви можете відзначити місця, де побували і вершини, які підкорювали. Виробники пластуни.

  8 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1750 грн

  Шкіряний ремінь "Пласт" від Клямра. Пряжка виповнена у вигляді емблеми Пласту. Пасок виготовлений з натуральної телячої шкіри.

  5 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1750 грн

  Постіль від Порічка «Для пластунчиків». Виробиники пластуни.

  13 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  1 захоплююча доба на юнацькому пластовому таборі з інструктором. (липень-серпень)

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Участь у вишколі зі скелелазання або особистий майстерклас, поблизу Львова від інструктора пластуна.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Політ на паратрайку. Піднятись над Карпатами в Івано-Франківській області з професійним сертифікованим пілотом пластуном.

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 60 грн

  Квиток на благодійну вечірку BeeProject у Львові, 23 вересня 2018 року.

  13 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Квиток на благодійну зустріч-нетворкінг для старшопластунів/сеньйорів та приятелів Пласту у Львові, 23 вересня 2018 року.

  8 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Симфонія радості - фільм присвячений святкуванню 100-ліття Пласту.

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Альбом "Давня Ватага" - це перший повноцінний альбом пластових пісень окремого колективу за час відновлення Пласту в Україні.

  20 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Квиток на благодійну зустріч-нетворкінг та вечірку BeeProject для старшопластунів/сеньйорів та приятелів Пласту у Львові, 23 вересня 2018 року.

  15 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Намисто "соти" від CoTasi. Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Намисто з кутасиків від CoTasi. Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Новинка від Котасі! Намиста ручної роботи з дерев'яних намистин вручну виточених, пофарбованих та полакованих. На котоновому шнуночку. Виробиники пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Новинка від Котасі! Намиста ручної роботи з дерев'яних намистин вручну виточених, пофарбованих та полакованих. На котоновому шнуночку. Виробиники пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Новинка від Котасі! Намиста ручної роботи з дерев'яних намистин вручну виточених, пофарбованих та полакованих. На котоновому шнуночку. Виробиники пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  "Вічний" пластовий календар, екологічний замінник настінного паперового календаря.

  7 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Кардхолдер Майстерні Торвальда. Шкіряний кардхолдер ручної роботи виготовлений зі шкіри рослинної вичинки. Містить 2 відділення. Виробники — пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 1250 грн

  Ювілейне видання "Пластовий Альманах" присвячене 100-літтю Пасту. На 888-ми сторінках розовідається історія становелння Пласту в Україні і в діаспорі. В альманах увійшли рідкісні пластові світлини.

  14 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Шкіряний гаманець ручної роботи з пластовою символікою, виготовлений зі шкіри рослинної вичинки. Розміри 10х10см, в гаманці 1 відділення для купюр та два відділення під картки. Виробники — пластуни.

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 1800 грн

  Таємний подарунок від партнерів Пласту - Холдингу емоцій !Fest Lokal. Ти обожнюєш вишукану атмосферу Львова і проводити час в товаристві дорогих тобі людей — тоді це для тебе!

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 1800 грн

  Таємний подарунок від друзів Пласту - музичного гурту TНMK. Не пропусти свій шанс — твій улюблений гурт здивує тебе і цього разу!

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Вікенд без інтернету та ґаджетів у розумному будинку поблизу Львова від Cosmos prefab. Виробники пластуни.

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту