126 %
 • 1 265 150зібрано (з 1 000 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Прагнемо, щоб більше молодих українців долучилися до Пласту й отримали знання та вміння, що дозволять їм надихати та об’єднувати однодумців в єдину хвилю змін для сталого розвитку України.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 20

Історія

    Україні потрібно перейти від хаотичних змін до сталого розвитку. Пласт вже протягом 106 років є середовищем, де виховується українська молодь, яка брала і бере на себе відповідальність за майбутнє на кожному етапі нашої історії. У той же час, ми розуміємо, що нас не так багато, аби масштабно працювати над розвитком України.

    Сьогодні Пласт є найбільшою скаутською організацією в нашій державі і налічує 8000 пластунів, у 137 осередках по всій Україні. Для того аби надалі зростати і більше впливати на сталий розвиток України, організація потребує якісного управління , налагодження процесів залучення, навчання та розвитку волонтерів; потребує професійного та більш ефективного підходу до роботи з молоддю.

    Стратегічним пріоритетом Пласту є поширення нашої діяльності в тих регіонах, де наша організація є малочисельною або не представлена зовсім. Тому сьогодні ми розпочинаємо збір необхідних коштів щоб підсилити організаційну спроможність, оптимізувати внутрішні процеси, вдосконалити наші методичні проекти і аби в 2025 році досягнути чисельності 20 000 пластунів з рівномірним поширенням по всій території України.    Виховання в Пласті полягає у створені унікального середовища для дітей, що нагадує доросле життя, при цьому навчання і виховання дитини проходить у формі гри. Основними  елементами виховання є життя в природі, діяльність у невеликій команді (8-12 дітей), розвиток лідерських навичок, вміння брати відповідальність тощо. З дитиною завжди перебуває дорослий волонтер-виховник, що навчає, радить, надихає та є прикладом того активного громадянина, яким має стати кожен. У Пласті  діти та молодь мають можливість проявити себе та свої вміння, здобути нові навички та знання і, щонайважливіше, в разі припущення будь-якої помилки спробувати ще раз, адже Пласт - це “Велика гра”.


    Ми усвідомлюємо, що для сталого розвитку України важливе рівномірне поширення громадських ініціатив по всій країні і це тривалий процес, який потребує значних спільних зусиль. Пласт прагне розвиватися та долучатися до розбудови громадянського суспільства в Україні. Саме тому в найближчі роки ми спрямуємо діяльність нашої команди на залучення волонтерів в регіонах країни, де Пласт є менш чисельним - у першу чергу в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Сумській та Кіровоградській областях. Наша діяльність у Донецькій та Луганській областях перш за все спрямована на розвиток громадянського суспільства, реалізацію освітніх і виховних проектів і поширення пластових цінностей для виховання добрих громадян.


Основна діяльність у Пласті (виховання дітей) реалізовується силами волонтерів. Тому робота нашої команди спрямована саме на залучення волонтерів, що працюватимуть з дітьми.

Ми хочемо бути впевнені, що кожна дитина в Пласті - у надійних руках, а тому розуміємо, що навчання “виховників” має бути на найвищому рівні. Навчання волонтерів в Пласті - це постійний процес, що представлений тренінгами з удосконалення навичок, розвитку компетенцій, методичною підтримкою, а також постійною координацією їхньої роботи.

Пріоритети нашої команди на 2018-2019 рр.

ЗБІЛЬШИТИ ПОІНФОРМОВАНІСТЬ МОЛОДІ ПРО МОЖЛИВОСТІ В ПЛАСТІ

 1. Охоплення цільової аудиторії Пласту в 3 млн осіб (17-25 років, 30-35 років) через соціальні мережі, зустрічі лідерів думки з молоддю по усій Україні “PlasTalks”

 ОПТИМІЗУВАТИ ПРОЦЕС ЗАЛУЧЕННЯ, НАВЧАННЯ ТА АДАПТАЦІЇ ВОЛОНТЕРІВ

 1. Досягнути щорічний ріст на рівні 350 волонтерів, які системно працюватимуть з дітьми та втілюватимуть соціальні проекти по всій країні

     2. Запустити мобільний додаток PlastApp для швидкої інтеграції молоді в пластове середовище.

     3. Ремонт пластового тренінгового центру у с. Вишнивчік Львівської області та забезпечення 20 тренінгів для 300 волонтерів на рік

РОЗВИТОК ПЛАСТОВИХ ОСЕРЕДКІВ

 1. Розвинути Пласт в обласних містах та створити щонайменше 5 нових осередків в рік в кожній з них.  В першу чергу:

 • Херсон, Чернігів (з 0 до 150 пластунів)

 • Миколаїв, Суми, Кропивницький, Запоріжжя (з 8 до 200 пластунів)

 • Одеса (з 37 до 300 пластунів)

Донецька та Луганська області:

 • створення нових виховних частин (об’єднання близько 30 дітей): Краматорськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Авдіївка, Бахмут.

    2. Запустити програму “Школа організаційного розвитку” для молоді 16+ років та адміністраторів Пласту, щоб сформувати та підсилити управлінські навички 100 волонтерів щороку

ВДОСКОНАЛЕННЯ ЗНАНЬ ТА НАВИЧОК ВОЛОНТЕРІВ, ЩО ЗАЙМАЮТЬСЯ ВИХОВАННЯМ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

 1. Навчити 400 нових волонтерів займатись з пластовими гуртками дітей (охоплення 1500 дітей на рік)

2. Забезпечити нових виховників методичними матеріалами для якісної роботи з дітьми та молоддю

3. Провести семінари для виховників аби познайомити їх з питаннями інклюзивності, ейдетику, проектної діяльність та практичні заняття з фасилітації

4. Провести 70 таборів різного спрямування для дітей та підлітків від 6 до 18 років, а також сімейні табори (пташат) з дітьми віком 2 - 6 років

Ми прагнемо надати можливість якомога більшій кількості дітей та молоді з різних куточків України долучитись до виховних програм Пласту, отримати ті особливі знання та вміння, які дозволять їм вже завтра активно включитись у процес масштабного перетворення України, надихаючи інших та об’єднуючи однодумців в єдину хвилю змін.

Інвестуй в майбутнє – допоможи  дітям долучитись до Пластової «Великої гри»!Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 42
 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана художницею Ольгою-Прімович Грабар для Пласту. Листівка має формат поштової.

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана пластункою Дзвінкою Загайською. Листівка має формат поштової.

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана пластункою Анастасією Мельник- Маньковською. Листівка має формат поштової.

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана пластуном Тарасем Зенем. Листівка має формат поштової.

  8 доброчинців

  42 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Благодійна авторська листівка написана художницею Олесею Магеровською для Пласту. Листівка має формат поштової.

  14 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Лист подяки благодійнику

  17 доброчинців

  83 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Олівець з насінням соняшника від БФ “Богдана Гаврилишина”: вирости соняшник унікального сорту як нагадування від друга Богдана, що кожен повинен взяти на себе відповідальність за зміни у країні.

  14 доброчинців

  36 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Розмальовка сумлінних новаків. На сторінках Розмальовки розміщено 12 ілюстрацій, що розкривають ідейні засади виховання діток 6-12 років в Пласті (Новацький закон).

  22 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 220 грн

  "Солов'ї із Шаоліня" - поетична збірка талановитої поетеси-пластунки Таї Наконечної, куди увійшли вірші різних років, які об’єднані ідеєю пошуку себе і свого шляху у світі.

  3 доброчинці

  27 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дерев'яна підставка під чашку (Пластового тренінгового центру у с.Вишнівчик).

  14 доброчинців

  86 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  В пластовому співанику понад 100 пісень на понад 140 сторінках. Співаник складається з 4 розділів: народні і козацькі пісні; пластові пісні; повстанські і стрілецькі пісні; сучасні пісні.

  67 доброчинців

  33 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дерев’яні підсвічники ручної робити «Veslo Company» можуть стати чудовим доповнення до вашого домашнього інтер’єру. До набору входить 3 підсвічники. Виробники — пластуни.

  6 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Міні Додекаедр від Leosklo, може слугувати як елемент декору або як пакунок для подарунка. Виробники пластуни.

  8 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Дерев'яна краватка від "Зробив тато". Виробники пластуни.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Візуальний календар-планер "365 яскравих днів". Формат А4, не датований. В комплекті ідуть наліпки для візуалізації роботи/навчання, спорту, часу для друзів та себе. Виробники пластуни.

  11 доброчинців

  19 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Дерев’яні машинки «Veslo Company» – це екологічні та якісні іграшки для дітей, виготовлені вручну з масиву дуба, бука та сосни. Виробники - пластуни.

  4 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  Зайчик-пластун ручної роботи, виготовлений з натуральних матеріалів, стане гарним другом для Вашої дитини вдома та на таборі) Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  Зайчиха-пластунка ручної роботи, виготовлена з натуральних матеріалів, стане гарною подругою для Вашої дитини вдома та на таборі) Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Пластова футболка ⛺️ “PlastCamp Minimalism” Дизайнер: пластун Сергій Чепкий

  15 доброчинців

  35 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Скретч-карта «Українські Карпати» від Pinzel. Настінна карта зі скретч-покриттям, при стиранні якого, ви можете відзначити місця, де побували і вершини, які підкорювали. Виробники пластуни.

  8 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1750 грн

  Шкіряний ремінь "Пласт" від Клямра. Пряжка виповнена у вигляді емблеми Пласту. Пасок виготовлений з натуральної телячої шкіри.

  5 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1750 грн

  Постіль від Порічка «Для пластунчиків». Виробиники пластуни.

  13 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  1 захоплююча доба на юнацькому пластовому таборі з інструктором. (липень-серпень)

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Участь у вишколі зі скелелазання або особистий майстерклас, поблизу Львова від інструктора пластуна.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Політ на паратрайку. Піднятись над Карпатами в Івано-Франківській області з професійним сертифікованим пілотом пластуном.

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 60 грн

  Квиток на благодійну вечірку BeeProject у Львові, 23 вересня 2018 року.

  13 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Квиток на благодійну зустріч-нетворкінг для старшопластунів/сеньйорів та приятелів Пласту у Львові, 23 вересня 2018 року.

  8 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Симфонія радості - фільм присвячений святкуванню 100-ліття Пласту.

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Альбом "Давня Ватага" - це перший повноцінний альбом пластових пісень окремого колективу за час відновлення Пласту в Україні.

  20 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Квиток на благодійну зустріч-нетворкінг та вечірку BeeProject для старшопластунів/сеньйорів та приятелів Пласту у Львові, 23 вересня 2018 року.

  15 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Намисто "соти" від CoTasi. Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Намисто з кутасиків від CoTasi. Виробники пластуни.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Новинка від Котасі! Намиста ручної роботи з дерев'яних намистин вручну виточених, пофарбованих та полакованих. На котоновому шнуночку. Виробиники пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Новинка від Котасі! Намиста ручної роботи з дерев'яних намистин вручну виточених, пофарбованих та полакованих. На котоновому шнуночку. Виробиники пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Новинка від Котасі! Намиста ручної роботи з дерев'яних намистин вручну виточених, пофарбованих та полакованих. На котоновому шнуночку. Виробиники пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  "Вічний" пластовий календар, екологічний замінник настінного паперового календаря.

  7 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Кардхолдер Майстерні Торвальда. Шкіряний кардхолдер ручної роботи виготовлений зі шкіри рослинної вичинки. Містить 2 відділення. Виробники — пластуни.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 1250 грн

  Ювілейне видання "Пластовий Альманах" присвячене 100-літтю Пасту. На 888-ми сторінках розовідається історія становелння Пласту в Україні і в діаспорі. В альманах увійшли рідкісні пластові світлини.

  14 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Шкіряний гаманець ручної роботи з пластовою символікою, виготовлений зі шкіри рослинної вичинки. Розміри 10х10см, в гаманці 1 відділення для купюр та два відділення під картки. Виробники — пластуни.

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 1800 грн

  Таємний подарунок від партнерів Пласту - Холдингу емоцій !Fest Lokal. Ти обожнюєш вишукану атмосферу Львова і проводити час в товаристві дорогих тобі людей — тоді це для тебе!

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 1800 грн

  Таємний подарунок від друзів Пласту - музичного гурту TНMK. Не пропусти свій шанс — твій улюблений гурт здивує тебе і цього разу!

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Вікенд без інтернету та ґаджетів у розумному будинку поблизу Львова від Cosmos prefab. Виробники пластуни.

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Рейди по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрством

  Збираємо кошти на бензин для здійснення рейдів по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрськими засідками по Київській та Чернігівській областям.

  Альона
  Федорченко
  • 3
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Go Friends IT Academy

  IT ACADEMY – навчальна академія, де діти-сироти, випускники інтернатів вивчають сучасні професії у сфері IT. Найстаранніші з них отримують стажування у великих компаніях.

  Ольга
  Олексюк
  • 5
  • 182
   днів
  • 0
   грн