Світанок - сервіс взаємодопомоги на благодійній основі

 Світанок - сервіс взаємодопомоги на благодійній основі

1%

3 доброчинці

151зібрано (з 270 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

«Світанок» - благодійний сервіс, де можна як запитати про допомогу, так і надати її.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

ІСТОРІЯ

Трохи ключових факторів, які вплинули на створення додатку «Світанок»

Всім нам відомо про проблеми світового масштабу, такі як голод, епідемії, війни, стихійні лиха, які забирають життя мільйонів людей, а також негативно впливають на все живе в цілому. Всі ці події несуть у собі біль, досаду та руйнування.

Декілька прикладів:

 • Внаслідок занепаду економіки та зниження рівня життя населення загалом голод та антисанітарні умови, що утворилися в багатьох країнах, є збудником вірусів і захворювань з передчасним летальним кінцем.


 • Тотальна вирубка лісів на користь однієї людини, або групи людей - це катастрофа для цілих регіонів та мегаполісів, яка відображається у істотній зміні біологічних, фізичних та хімічних показників гірничо-лісових ґрунтів.


 • Червона книга регулярно поповнюється новими записами про ті чи інші види тварин, що знаходяться на межі вимирання. Причиною цього є браконьєрство, забруднення довкілля та людська безвідповідальність загалом.


 • Також, не варто забувати і про стихійні лиха, де все відбувається без людського втручання. Однак це дуже спірний момент, в який можна заглибитися і розглянути ситуацію з іншого боку.


Хтось може заперечити: "У світі все гармонійно. І якщо десь, наприклад, материк затоплений в результаті глобального потепління, то десь обов'язково утвориться новий" або "Нічого критичного у вирубці лісу немає. Через час виростуть нові дерева". Все правильно, але є один нюанс: навіщо свідомо руйнувати, а потім знову творити? Адже все це - час, який можна вкласти в облагородження та розвиток вже існуючих земних благ.


Війни:

 • Окремо хотілося б торкнутися теми воєн. Всім відомо, що війна - це зло, яке несе в собі біль, жах та руйнування в цілому. Як показує історія, проблеми більшості світових конфліктів виходять із бажання перерозподілу матеріальних ресурсів у можновладців. Ось тільки для звичайної людини війна є простір смерті, тому що в цьому випадку люди стають заручниками обставин, які не мають можливості на щось вплинути у величезній світовій системі. Однак, якщо людина не може змінити щось на глобальному рівні, то допомогти ближньому – це під силу кожному. Адже в єдності – величезна сила. Усьому світу відомо, що 24 лютого 2022 року країна-агресор РФ відкрито напала на Україну. Внаслідок цього почалися запеклі бої між двома державами. Україна – країна з вольовим характером та сильним духом народом – мужньо відстоює суверенітет, цілісність та незалежність своєї держави, виганяючи зі своїх земель окупантів, які влаштували геноцид. Саме завдяки хоробрості, згуртованості та єдності Україна показує гарні результати, які й приведуть її до Перемоги!ПРОБЛЕМА

Опис загальної проблеми

Основне посилання всього вищеописаного полягає в тому, що все в цьому світі має причинно-наслідковий зв'язок, і часто не без людської участі. Виходячи з цього, нескладно зробити висновок: якщо є наслідок, значить десь, безумовно, є та сама причина, яка і стала свого роду збудником для такого згубного результату. І причина ця - сама людина, точніше, її байдужість. Вся справа в тому, що більшість жителів цього світу не виявляють жодного інтересу до того, що відбувається навколо них, внаслідок чого страждає як саме людство, так і флора з фауною.

Найчастіше виною такого незацікавленого ставлення є:

 • відсутність прямої матеріальної вигоди;
 • лінь, недбале ставлення;
 • інші подібні фактори.

Все це і породжує серйозну дійсність з її фатальним результатом.РІШЕННЯ

Мета сервісу «Світанок»

Звичайно ж, не можна просто взяти і за кілька днів викорінити цю холоднокровність у масах, тим самим повністю зупинивши хаос, тому що, це вже окремий "режим", де практично нікому ні до кого (і ні до чого) немає справи. Але, можна спробувати почати з себе - творити посильне добро: надати допомогу (необов'язково матеріальну) людині, що потребує; підтримати своєю участю захід з облагородження тієї чи іншої місцевості; не бути байдужим до безпритульних тварин - спробувати влаштувати їх у добрі руки, або, хоча б, просто погодувати, та інші добрі справи. Якщо кожна 10-та людина братиме участь, як у благих справах загального призначення, так і надаватиме індивідуальну допомогу - світ загалом стане добрішим і чуйнішим.

Завдяки небайдужості та єдності, навіть самий, здавалося б, звичайний добрий вчинок кожної людини стає частинкою величезної миротворчої місії з порятунку світу.

Саме це і є метою сервісу «Світанок» - об'єднання людей для взаємодопомоги та облагородження світу в цілому

Сила в єдності!ПРОЕКТ

Опис

Ідея створити подібний додаток зародилася вже давно. Основним мотивом виступали частково описані вище глобальні проблеми. Проте рішучий момент, після якого проект перейшов у стадію реалізації, настав, коли ситуація в Україні загострилася через вторгнення РФ. Взагалі спочатку «Світанок» створювався як локальний - для використання на території України. Потім, у процесі розробки, було прийнято рішення зробити його міжнародним. Адже в будь-якій частині світу є як ті, хто потребує допомоги, так і небайдужі до її надання.


Принцип роботи сервісу:

Будь-який зареєстрований користувач (або група людей), який перебуває у скрутному становищі, може звернутися з проханням про допомогу, описав особисту чи громадську проблему. І навпаки, якщо хтось має можливість допомогти, може оголосити про добрі наміри.


Невелике уточнення:

Основна ідея додатку полягає в тому, що все відбувається на рівні благих справ, без будь-якої особистої вигоди та користі. Також у цьому додатку відсутня можливість збирання грошей.


Поточний стан

Певна частина проекту готова, а саме:

 • Реалізовано серверну частину додатку;
 • Складено UX/UI дизайн;
 • На завершальному етапі розробка під Android-пристрої;
 • Додані мовні переклади інтерфейсу.

В даний час проект знаходиться на закритому Бета-тестуванні під пристрої ОС Android.


Що ще потрібно зробити

Для повноцінної та коректної роботи сервісу ще необхідно доопрацювати наступні моменти:

 • Розробка під iOS-платформу;
 • Тестування додатку на обох платформах;
 • Запуск.КОМАНДА

Учасники, які працюють над проектом

Наразі над сервісом працює один учасник. Він ідейний натхненник і творець. Саме зараз немає необхідності залучати додаткових фахівців для розробки, тому що засновник в єдиній особі справляється з поточними завданнями. Також, цей варіант кращий з міркувань економії фінансової складової.

Трохи про засновника:

Євген Щербицький, 33 роки – ІТ-фахівець. Ідея створення такого сервісу стала зароджуватися у процесі читання книг, повсякденного спілкування, а також довгих роздумів, результатом яких була зміна парадигми сприйняття дійсності та переоцінка цінностей загалом. Згодом стало ясно, що перспективи нашої реальності не такі вже й райдужні, якщо не спробувати обернути людську байдужість, холод і озлобленість – у добродушність, любов і турботу. Адже лише життя з небайдужим ставленням до світу привнесе до нього гармонію та радість.

Саме так «Світанок» і почав втілюватись у життя.


ФIНАНСУВАННЯ

На що планується використання матеріальних коштів

Обладнання/послугаКiлькiсть/перiод

Вартiсть  грн. 

Генератор – для безперебійної роботи над сервісом

1 шт.

45 000

Macbook Pro – для розробки під ios-пристрої

1 шт.

78 000

IPhone - для тестування додатку

1 шт.

20 000

Послуги хостинг-провайдеру

1 рік

20 000

Юридичні аспекти: реєстрація інтелектуальної власності, товарного знаку, тощо

Одноразово

20 000

Співпраця з партнерами для обміну досвідом та просунення додатку

2 місяці

60 000

Крім цього, 10% (комісія платіжної системи, адмін витрати) від зібраної суми утримує краудфандинговий сервіс «ВеликаIдея», без якого дана кампанія була б неможлива.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  1.Додавання до списку у додатку "Наші спонсори".

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  1.Додавання до списку у додатку "Наші спонсори"; 2.Спеціальна колірна тема додатку.

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  1.Додавання до списку у додатку "Наші спонсори"; 2.Спеціальна колірна тема додатку; 3.Подячна листівка від засновників проекту.

  0 доброчинців

  300 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  1.Додавання до списку у додатку "Наші спонсори"; 2.Спеціальна колірна тема додатку; 3.Подячна листівка від засновників проекту; 4.Посадка іменного дерева. Надсилання фотозвіту з координатами.

  0 доброчинців

  150 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

13 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту