4 %
 • 16 475зібрано (з 388 890 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Наша мета - сприяти безпечному шкільному середовищу за допомогою онлайн-курсу для дітей, батьків та освітян із запобігання та протидії булінгу

Історія

Ні, діти не стали жорстокіші. Просто соцмережі зробили булінг у школі видимим...


Практично кожен з нас має що розповісти про цькування. Це були ви? А може, ваш друг чи подруга? А може, просто дивна дитина з класу, перед якою тепер соромно?

Можливо, ви самі цькували, а можливо, цькували вас. Хай там як, а ніхто з нас не бажає такого досвіду своїм власним дітям.Ось і ми віримо, що школа - місце для зростання, а не виживання з дня в день. Тому хочемо створити для учителів, учнів молодшої школи, учнів середньої школи і батьків  онлайн-курс з протидії булінгу, базований на доказовому підході.

Зміни у законодавстві України вимагають від учителів та адміністрації шкіл провадити дії з недопущення булінгу (цькування) у школах. А проте, єдиного методу до протидії булінгу держава досі не запропонувала. Тож вчителям доводиться шукати інформацію самотужки або вдаватися до підходів, які не є ефективними або є відверто застарілими. Освітяни з регіонів часто не мають змоги ознайомлюватися з останніми напрацюваннями у сфері протидії булінгу через брак досвіду або знань іноземних мов. Між тим, адміністрація шкіл тепер притягається до адміністративної відповідальності у випадку допущення в школі булінгу. Тобто: не знаємо як, але зробіть щось із цим!Команда ГО “Студени” з 2017 року працює у сфері недискримінаційного навчання, протидії булінгу та впровадження інклюзії. За цей час було проведено дослідження наявних у світі доказових методів протидії булінгу та вироблено підхід, адаптований до українських реалій. Цей підхід увібрав у себе найкраще зі світових практик та застосовує усі основні принципи доказових програм з протидії булінгу: дії, спрямовані на превенцію; загальношкільний підхід; вимірюваність результатів.

У зв’язку з цим, а також маючи успішний досвід впровадження онлайн-курсу для вчителів (наш курс “Недискримінаційний підхід у навчанні" проглянуло понад 59,5 тисяч осіб), ми вирішили зняти онлайн-курс для учителів, а також учнів молодшої школи, учнів середньої школи і батьків (чотири різних модулі, сумарно - 3 години навчання: 1,5 години для вчителів, по 30 хвилин для учнів та 30 хв для батьків). Наша успішна співпраця з платформами Ед-Ера, існування нашої власної антибулінгової платформи, залучення великої вчительської спільноти з попереднього курсу, а також партнерство з МОН допоможуть успішно реалізувати цей проект.

Свого часу, на платформі "Спільнокошту" ми зібрали кошти на створення однієї години онлайн-курсу з протидії булінгу для вчителів. Цей проект проглянуло 59 554 особи (статистика сайту Ед-Ера). Тож ваше вкладення точно не буде даремним!

Бо ми маємо намір повторити успіх у більших масштабах!Наш проект є актуальним, тому що робить школу безпечною.  А ще тому, що права людини завжди на часі. Провадження інклюзії та реформи деінституалізації дасть школам потік дітей, які мають особливі освітні потреби, а отже вимагатимуть прийняття та створення безпечного середовища у школах. Наш проект працює саме з цією задачею.

За два роки існування курсу ми плануємо охопити від 50 000 вчительської аудиторії, 10 000 батьківської та 20 000 учнівської.Ваш внесок - це внесок у простір, де безпечно бути собою!

Внесок, який зробить чиєсь дитинство радісним, а спогади про нього - щасливими!

БЮДЖЕТ


Відеозйомка онлайн-курсу  курсу "під ключ" за 3 години готового курсу (вартість  включає в себе оренду приміщення, обладнання та освітлення, відеозйомку, роботу звукорежисера, резервне копіювання відзнятого матеріалу і постпродакшен, як то зведення відео зі звуком, кольорокорекція, накладання анімацій та спецефектів) - 253 759 грн.

Оплата роботи команди, 4 місяці (бухгалтерія, координація, просування в соцмережах, піар) - 115 000 грн.

Написання сценарію, розробка відеокурсу, підготовка тексту суфлера - 20 000 грн.

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Текст рекламного посту! Напишу кльовий пост для соцмереж, що просуне ваш проект, бізнес чи ідею!

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Консультація на одну з тем на вибір: собаки (догляд і виховання), управління проектами, як гарно писати тексти, як видати свою книжку

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Кава з авторкою проекту в Києві. Я пригощаю!)

  5 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книжечка з автографом авторки "Що знаходять в Хрулях", де піднімається, зокрема, тема булінгу

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Консультація і підготовка технічних вимог для розробки сайту вашої компанії, бренду чи проекту.

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Прочитаю лекцію/тренінг з протидії булінгу у вашій школі вчителям або дітям.

  0 доброчинців

  4 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Вокс Україна: Зробимо державне управління кращим

  Краще державне управління - це вищий добробут кожного. Ми створюємо запит на якісне держуправління, допомагаємо розробляти рішення в інтересах суспільства та оцінюємо прогрес реформ.

  Максим
  Скубенко
  • 117
  • 183
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5219
  • 1513
   днів
  • 0
   грн