Практичні поради фестивальної промоції фільмів від американської експертки Тесси Мой


Чимало людей, навіть ті, хто не цікавиться документальним кіном, чули про стрічку «Українські шерифи». Але широковідомим кіно стало не тільки через свою оригінальність і легкість. В умовах сьогоднішнього медіапростору вже не достатньо просто створити якісний продукт, треба також вміти його просувати. Однією з тих, хто доклалася до промоції цього проекту, була американська публіцистка Тесса Мой. Маючи досвід у журналістиці (Screen International, The Hollywood Reporter), створенні кінопрограм (Goethe-Institut London) та володіючи кількома мовами, Тесса Мой зараз працює у сфері зв’язків із громадськістю у Нью-Йорку. Її компанія Silversalt PR займається кампаніями для фестивальних прем’єр у Північній Америці та Європі, театральними релізами та піаром фільмів у сезон нагород. А на минулорічному фестивалі Docudays UA Тесса читала лекцію «Фестивальна промоція та піар фільму». До слова, цей DOCU/КЛАС буде цікавим не лише режисерам, а й іншим спеціалістам креативних індустрій.

До вашої уваги – насичені 60 хвилин практичних порад для документалістів від Тесси Мой, як промотувати уже готовий продукт. На які фестивалі краще подавати короткометражні фільмі, а на які – повнометражні. Чим відрізняються стратегії промоції на локальному та міжнародному рівні. Підтримкою яких організацій варто заручитися перед цим? Для чого потрібен професійний фотограф на знімальному майданчику під час роботи над документальною стрічкою. Чому звичайна листівка уже не працює, як промо-матеріал, але як креативно можна її трансформувати. Маленькі візуальні хитрощі, як зробити ваш продукт впізнаваним і серед глядачів, і серед професійної аудиторії. Або як, використовуючи унікальні артефакти-символи вашої роботи залучити нову аудиторію, яка навіть не знає про ваш фільм, і, можливо, навіть зрештою вивести документальне кіно на масовий рівень!

 

Фото © repor.to/shalamov

Автор
ВЕЛИКА ІДЕЯ — платформа фінансування проектів через Спільнокошт / медіа соціальних інновацій

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Молодь, яка має ментора на 130% частіше посідає керівні посади, та на 55% менше пропускають уроки, ніж їх однолітки, згідно з даними однієї з найбільших менторських організацій для молоді в США MENTOR