Підтримай Громадське

 Підтримай Громадське

100%

3 896 доброчинців

1 243 381зібрано (з 1 000 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Допомогти Громадському забезпечити безперебійну роботу у 2014 році

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Громадське телебачення – це медіа для глядача.

Громадське започаткувала група журналістів, котрих не влаштовувала підконтрольність більшості  українських медіа.  Від травня до листопада 2013 року команда журналістів, редакторів, операторів ґрунтовно готувалася до створення Громадського: працювала над розробкою принципів та правил, прописувала стратегію на наступні роки, продумувала майбутні програми.

Перші ефіри Громадського  планувалися на кінець листопада до Дня свободи  та саміту  у Вільнюсі, де Україна мала підпистати  угоду про асоціацію з ЄС.

Випробування

Зрив підписання Угоди та вихід людей на Майдан змінили плани. Вже з другого дня Євромайдану Громадське почало постійне мовлення. Громадське мало  змобілізуватися і рости швидше та інтенсивніше. Упродовж перших двох тижнів  Громадське  почали  щодня дивитися сотні тисяч українців, а  онлайн мовлення  ретранслювали регіональні телекомпанії.

Попри шалений обсяг роботи до кінця листопада всі працівники Громадського залишались волонтерами, а їхня робота не оплачувалась. Лише з грудня Громадське починає виплачувати своїм працівникам гонорари.

Команда 

Багато журналістів  Громадського має  досвід запуску нових проектів. Одним з найпомітніших  було створення  5 каналу у 2003 році.

У світовій практиці практично не існує  прикладів створення громадського мовлення «знизу». Це відповідь на поразки попередніх проектів, на які покладалися великі надії.

Команда Громадського  складається переважно з журналістів. У 2014 році  важливо посилити її фахівцями з інших сфер: управління, фінансів, маркетингу, HR, безпеки, а також технічних працівників.

Команда Громадського це Мустафа Найєм, Наталя Гуменюк, Сергій Андрушко, Дмитро Гнап, Андрій Сайчук, Юлія Банкова, Тетяна Даниленко, Настя Станко, Зураб Аласанія, Богдан Кутєпов, Данило Яневський, Мар'яна Почтар та багато інших. Керівником Громадського у жовтні  обрали Романа Скрипіна.

Фінансування

Громадське - це дуже ощадний проект. Його бюджет в сотні разів менший за бюджети великих загальнонаціональних каналів, в його команді в десятки разів менше людей.

Громадське швидко розвивається, щоб задовольнити потреби глядачів у чесній, перевіреній, повній інформації. Цей процес постійний і неперервний. Він потребує роботи щоденно, а в умовах наявної політичної кризи ще й практично цілодобової. Крім журналістів та редакторів  потрібні будуть фахові управлінці, профільні спеціалісти. Витрати Громадського у наступному році зростатимуть, хоч вони залишатимуться неспівмірно меншими, ніж в інших медіа.

Призначення внесків

Громадське відповідально ставиться до своєї роботи і хоче мати впевненість в тому, що необідних ресурсів вистачить за будь-якого розвитку подій. Кошти, які зараз збирає Громадське  - це кошти на безпосередню діяльність, оплату виробничих витрат, гонорарів чи заробітних плат своїм працівникам. Вже зараз можна побачити проміжний фінансовий звіт ось тут.

А звіт за 2013 рік представимо на початку 2014 року.

Паралельно Громадське активно шукає донорське фінансування різних проектів (наприклад, розслідувань, конкретних програм), а також розраховує на зростання прибутків від спонсорства та реклами.

Підтримка від глядачів є не тільки можливістю профінансувати діяльність Громадського. Це також прояв довіри, зворотній зв'язок між глядачами та тими, хто їм служить. Довіра глядача є головною цінністю Громадського. Місією Громадського є створення інформаційного поля, яке допомагатиме розвитку України.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 20 грн

  Ви отримаєте емейл подяку від Громадського за ваш внесок в розвиток проекту

  415 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  В подяку за ваш внесок - електронна листівка від команди Громадського

  351 доброчинець

 • Внесок від 200 грн

  У подарунок ви отримаєте друковану листівку підписану особисто одним із учасників команди Громадського або чашку із брендом Громадського або аватаркою одного із членів команди в подарунок

  553 доброчинці

 • Внесок від 300 грн

  Наша подяка - це книга чи диск від відомих Українських письменників, музикантів та інших відомих гостей Громадського. Футболка або чашка Громадського.

  337 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Фото із журналістами команди Громадського. Книги чи диски за підписом відомих людей, гостей студії. Візит до студії Громадського. Дизайнерське поло Громадського.

  186 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Ми були б раді запросити вас побачити на власні очі як знімаються сюжети, чи зробити фото у кріслі ведучого. Вибрати собі подарунок: поло, солодощі, книги, фото тощо

  93 доброчинці

 • Внесок від 2000 грн

  Нічна екскурсія Києвом із Богданом Кутєповим його улюбленими місцями, а можливо навіть із баяном... Письмова подяка за внесок в розвиток проекту підписана особисто кожним із команди проекту

  28 доброчинців

 • Внесок від 3000 грн

  Картина Микити Кравцова «Сонце та місяць». 2013 р. Полотно, акрил. 40,5х34,5 см. Микита Кравцов народився в Ялті (1988). Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Картина Олени Колбанової «Два дерева». 2013 р. Полотно, олія. 68х50 см. Олена Колбанова народилася у Миколаєві (1959). Закінчила Одеський державний педагогічний інститут

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Картина Олексія Аполлонова Із серії «Полювання», 1999 р. Папір, мішана техніка. 59, 5х67,5 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Картина Оксани Стратийчук «Лялька-мотанка». 2010 р. Офорт, 1/12. 29х41 см. Оксана Стратийчук народилася у Києві (1968). Закінчила РХСШ ім. Т.Г. Шевченка, Київський державний художній інститут.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4500 грн

  Картина Олега Колбанова «Предтеча». 2010 р. Полотно, олія. 91х70 см. Олег Колбанов народився у Миколаєві (1965). Навчався в Одеському державному художньому училищі ім. М.Б. Грекова

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  За вашим бажанням зможемо зробити запис інтерв’ю із доброчинцем, подяка в ефірі Громадського. Зустріч одним із журналістів: Мустафою Найємом, Романом Скрипін, Майклом Щуром та іншими

  8 доброчинців

 • Внесок від 6000 грн

  Картина Івана Семесюка «Гербопрапор. Юніон Кнур». 2013 р. Полотно, акрил. 60х80 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 6500 грн

  Картина Олексія Белюсенко «Біля бухти Капсель». 2013 р. Полотно, олія. 60х80 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 6500 грн

  Картина Олесі Хоменко «Фігура». 2013 р. Полотно, олія. 70х95 см. Олеся Хоменко закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Учасник групи «Р.Е.П.» та спільноти «ХудРада»

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 8000 грн

  Картина Тіберія Сільваші «Композиція". 2001 р. Папір, олія. 30х40 см. Тіберій Сільваші народився у м. Мукачево (1947). Навчався у КХСШ ім. Т.Г. Шевченка

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 9000 грн

  Картина Микити Кадана «Львів, 9.05.2011" Із серії «Постаті на білому». 2011 р. Папір, акварель. 29х42 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  особиста вечеря з ведучими Громадського Тетяною Даниленко, Романом Скрипіним та іншими, вечеря приготована Данилом Яневським.Зустріч із один із журналістів: Мустафою Найємом, Майклом Щуром

  15 доброчинців

 • Внесок від 10500 грн

  Картина Олекси Манна «Герой нашого часу". 2012 р. Полотно, мішана техніка. 70х50 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 12000 грн

  Картина Олексія Малиха «Червоний бук». 2011 р. Полотно, олія. 40х120 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 16000 грн

  Картина Лади Наконечної «Вже сказане». 2008 р. Полотно, олія, переносний друк. 35х184 см (кожна робота).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Картина Влади Ралко «Фонтан у мене в голові». 2008 р. Полотно, мішана техніка. 100х80 см. Влада Ралко народилася у Києві (1969)

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 25000 грн

  Картина Сергія Савченка «Інтимна надія на білку". 2013 р. Полотно, мішана техніка. 120х65 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  квиток на виставу «Альберт, або найвища форма страти» - літературно-музичний проект письменника Юрія Андруховича, контрабасиста Марка Токара, співачки Уляни Горбачевської, художника Анатолія Белова

  9 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  У подарунок ви отримаєте особливу книгу Олега Криштопи "Усі жінки курви", якій вдалося вціліти після спалення машини автора

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Картина Олега Грищенка. Ілюстрація до артбуку за твором Г. Тютюнника «Три зозулі з поклоном». 2012 р. Ліногравюра, акрил, 3/5. 29,7х21,2 см. Олег Грищенко народився у Житомирі (1985).

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту