3 %
 • 300зібрано (з 8 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Хочемо запустити творчу майстерню hand made у форматі соціального підприємництва, яка даруватиме теплі емоції львів'янам

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Підлітки-учасники молодіжного розвиткового проекту «Квиток до успіху» активно розвиваються, ростуть та рухаються вперед попри усі зовнішні обставини. На Спільнокошті за підтримки людей вдалось реалізувати як розвиткові програми - Квиток до успіху та Школа лідерства та впевненості, за допомогою яких підлітки самовдосконалюються та навчаються, так і соціальні, що приносять користь іншим. Серед діючих проектів Взаємна допомога, Квиток до успіху для підлітків з Криму, Кіноклуб Бруківочка.

Зараз ми виходимо на новий рівень - хочемо створити Соціальну Art майстерню виробів ручної роботи, яка функціонуватиме у форматі соціального підприємництва.

Як виникла така ідея?

Поштовхом для майстерні стала благодійна виставка-продаж виробів ручної роботи від підлітків-учасників соціального проекту «Квиток до успіху» під час Львівського бізнес-вечора 25 жовтня 2014. За допомогою реалізованих виробів вдалось зіробити 900 гривень, за які підлітки ж самостійно вирішила долучити до свого проекту двох нових учасників - Голоско Соломію, 15 років та Вовк Діану, 14 років.

Підлітки вкотре переконались, що можуть приносити користь нашому суспільству попри те,
що їм по 14-17 років.

Як функціонуватиме Соціальна Art майстерня?

 Соціальна Art майстерня Mira має на меті за допомогою проведення творчих майстер-класів та реалізації виробів ручної роботи залучати підлітків із малозабезпечених сімей та сімей із складними життєвими обставинами у соціальний розвитковий проект «Квиток до успіху». Даний проект прагне сформувати молоде покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у розвиткові та лідерські проекти на основі етики особистості та соціальної відповідальності.

Соціальна Art майстерня увесь свій прибуток спрямовуватиме на подальший розвиток майстерні, а також на залучення підлітків у розвитковий проект. Адже так важливо не дати дитині вудочку, а навчити ловити рибу!

Майстерня функціонуватиме щосереди з 17:30 до 20:00. Також додатково відбуватимуться відкриті майстер-класи, на які можуть завітати усі бажаючі та за невеликий внесок спільно із підлітками створювати прекрасні вироби своїми руками, що даруватимуть теплі емоції. 

Наразі Соціальна Art майстерня знаходить у пошуку своєї ніші. Віримо, що правильне розуміння прийде уже в найближчому часі і ми зможемо дарувати своє тепло Вам.

Як реалізовуватимемо наші творіння?

Ті можливості, які ми бачимо уже на даний момент: на благочинних ярмарках, на Львівських ярмарках на Різдво та Великдень спільно із БО «Фундація духовного відродження» та Комісією у справах молоді ЛА УГКЦ, на гаражних розпродажах, заходах Клубу Ділових Людей, святкуванні Маланки з ТУСК «Обнова», hand made ярмарках та інших.

Для чого нам потрібні кошти?

Кошти потрібні для формування стартового капіталу та закупівлі матеріалів, із яких ми створюватимемо вироби ручної роботи, а також для оренди приміщення під час майстер-класів та діяльності протягом наступних 3 місяців. Надалі майстерня функціонуватиме самостійно завдяки реалізованим виробам та проведеним майстер-класам.

Підтримайте ініціативу молодого покоління українців!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 1 грн

  Молодь та підлітки Львова вдячні Вам за підтримку та головне - у віру в нове покоління лідерів!

  2 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Власноруч розфарбовані квіти із міді від учасників Соціальної Art майстерні

  0 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Серце, створене з любов'ю!

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Картина-квілінг від підлітків молодіжного розвиткового проекту "Квиток до успіху"

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Зустріч-знайомство із організаторами Соціальної Art майстерні за чашечкою смачної львівської кави

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Можливість долучитись до одного із творчих майстер-класів та спільно із підлітками створити чудові різдв'яні прикраси, які зігріватимуть душу приємними емоціями!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Перша картина, створена командою Соціальної Art майстерні. Картина, що передає тепло та любов її творців!

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

43 проекти зараз чекають твоєї підтримки