







- 50доброчинців
- 0 залишилось год.
- зібрано (з 4 239 920 грн)
- Завершено
Головне
Lifeline Ukraine – це національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.
Блоги
Відомості про здійснення проекту
Історія
Проект Lifeline Ukraine/Лінія Життя України розпочав працювати 14 жовтня 2019р. на свято «День захисника України».
Наша місія: Вирішити проблему самогубства та психічного здоров’я.
Мета нашого проекту: покращення добробуту та інтеграція ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей за допомогою надання психологічної допомоги та емоційної підтримки. Ми надаємо послуги в сфері консультування за запитом абонента засобами телефонного зв’язку та онлайн-консультування (чат та пошта), дотримуючись принципів анонімності, конфіденційності, доступності, своєчасності (ми працюємо 24/7).


Підтримка функціонування гарячої лінії:
1. Заробітна плата консультантів гарячої лінії (19 осіб) та менеджерів змін (7 осіб), що працюють в режимі 24/7, супервізора (1 особа), включаючи податки - 4 001 037 грн.
2. Оренда та утримання приміщення колл-центру - 179 330 грн.
3. Ліцензійна плата за користування телефонії (інтегратора зв'язку Binotel) - 11 314 грн.
4. Оплата послуг мобільних операторів (Kyivstar, Vodafone, Lifecell) - 1536 грн.
5. Оплата за користування CRM-платформи (збір та ведення статистики вхідних звернень абонентів, аналіз кращих практик консультування та надання підтримки) - 46 700 грн.
Подарунки
Підтримайте проект та оберіть подарунок
Спільнокошт
Внески доброчинців у втілення проекту
Команда
Автор(-ка) проекту
Юлія
СергійкоЮлія СергійкоДиректор/Засновник
Пол
НайландПол НайландМенеджер з МіО
Анастасія
ГлазковаАнастасія Глазкова
ЦІКАВО ТАКОЖ
15 проектів зараз чекають твоєї підтримки
-
Гуртожиток в Ірпіні на 80 осіб
Відбудуємо Україну разом - крок за кроком: це наш четвертий проєкт! Реконструкція гуртожитку на 80 людей в Ірпіні та створення сучасного простору для щасливих українських сімей.
-
52
-
-
-
-
Реабілітація. Адаптація. Соціалізація дітей
Створити безкоштовний відеопосібник для родин постраждалих під час війни. Методичний курс лекцій батькам та опікунам. Серед найбільш актуальних тем: Навчити дітей зберігати спокій та правильно діяти під час повітряної тривоги або обстрілів; Як провести адаптацію дитини після вимушеного переселення; Практичні поради як заспокоїти малечу та виводити дітей зі стану постійного стресу; План соціалізації школярів у новому місці; Залучення наляканих підлітків до інтерактивної розвиваючої гри; Корисні навички взаємодії з психологічно травмованою дитиною у побуті; Створення комфортного та приємного оточення навколо дитини для реабілітації після військових дій.
-
1
-
-
-