Документально-пригодницький фільм «Людина з Табуретом»

 Документально-пригодницький фільм «Людина з Табуретом»

100%

469 доброчинців

276 175зібрано (з 200 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Проєкт перейшов на гнучке фінансування 17 серпня 2018 р. 10:47

Фільм, що надихає мріяти та діяти. Молоді митці лишають усе, що мали і вирушають у довгу дорогу аби встановити Табурети на узбережжі чотирьох океанів – символи людських мрій.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

В основі фільму "Людина з табуретом" лежить неймовірна історія пригод мандрівника, режисера та продюсера Леоніда Кантера. І нині саме час розповісти її світові.

В далекому 2004-му році в Леоніда з'явилася шалена ідея, яка повністю змінила не тільки його життя, а й долі дуже багатьох людей, які підхопили цю сміливу авантюру. Йдеться про гру "З табуретом до океану", суть якої – донести 4 табурети з київської кухні на береги 4 світових океанів.
Разом із виставами, співами, пригодами і відкриттями, мандрівники несли глибокий сенс мистецької ініціативи - довести собі і світові, що мрії здійснюються, якщо їх здійснювати.


Табурети й океани

Леонід із командою однодумців провів 4 масштабні творчі експедиції до Атлантичного, Індійського, Льодовитого й Тихого океанів. На берегах кожного з них було встановлено пам'ятники зі звичайних кухонних табуретів, які височіють на скелях як символи того, що слід невтомно рухатися вперед до своїх мрій, а не просиджувати безцільно свої життя.

«Ця Гра дає відчуття, ніби береш себе акуратно двома пальчиками, припіднімаєш над усім тим, що раніше було твоїм повсякденням і стабільністю і переносиш в дивовижні «запропоновані обставини». А потім спостерігаєш, як поведеш себе в тих нових обставинах. Так дізнаєшся, хто ти є насправді», – говорив Леонід Кантер про цей проект.


Події у фільмі

Три табурети вже стояли пам'ятниками на берегах трьох океанів. Залишився останній табурет і останній океан – Тихий... В кишені учасників по 33 долари і 33 центи, паспорт із візами та квиток на літак в один бік.

Останній похід дуже особливий, адже в ньому окрім дорослих бере участь дворічна Маґдалена – донька Леоніда.

"Табуретний шлях" пролягає до самого краю землі, на Мис Горн. Мандрівники проїжджають автостопом через Канаду, Сполучені Штати, Мексику, Панаму, Болівію, Колумбію, Еквадор, Бразилію, Аргентину, Чилі...


Вони зустрічають людей на іншому боці планети, які шукають щастя – у церквах, медитаціях, карнавалах, піснях, ворожінні, пияцтві та наркотиках. Вони голодують, важко працюють, сплять де доведеться, миються в річках та водоспадах і все заради своєї химерної мрії – віднести табурет на край землі.
А поки дорослі боряться за виживання в жорстокій реальності, маленька дівчинка мандрує світом казок. Відважна Маґдалена, знаходячись посеред цього химерного карнавалу, живе власним життям, де немає метушні, турбот та пристрастей. Вона слухає казки, які їй розповідають місцеві мешканці і пізнає всесвіт.


Подолавши карколомні перешкоди, за дві сотні кілометрів до Мису Горн, на самому краю Вогняної Землі, у головних героїв з'являється друга дитина. Вони не встигають приїхати до лікарні і просто у таксі народжують (!) дівчинку на ім'я Патагонія. Починається нове життя.

Гру зіграно, чотири українські табурети стоять на берегах чотирьох океанів.
Мрію здійснено і тепер слід шукати нову...

МЕТА

Фільм “Людина з Табуретом” надихне людей творити власне життя своїми руками, покаже, що для втілення мрії не потрібно багато грошей, а достатньо величезного бажання і віри в те, що все вдасться. Фільм насичений сильними переживаннями та безмежною любов'ю.
"Людина з Табуретом" – це унікальний приклад життя, просякнутого сенсом. Життя, повного довіри до себе та світу, сповненого безумовної любові. Любити кожну мить, яку живеш так, наче вона остання – чи не це і є ЩАСТЯ?


Леонід Кантер 

Автор ідеї та продюсер табуретної гри і фільмів справді умів реалізувати неможливе. Повернувшись додому з мандрів, він створив свій рай на землі, “країну мрій”- мистецький хутір Обирок, в якому почував себе, як у казці. З усього світу сюди з’їжджаються його друзі, однодумці, творці, мандрівники, які хочуть пізнати Україну і стати ще трохи щасливішими.

Леонід Кантер починав роботу над цим фільмом разом із командою. Він мріяв реалізувати це кіно більше, ніж будь-яке інше. Є безліч його напрацювань та бачень, які увійдуть до фільму. Завершувати кіно ми будемо вже без нього.

4 червня Леонід Кантер пішов із життя, але залишив нам віру в здійснення мрій.


Талановита кінокоманда, яка створила разом фільми "Добровольці Божої Чоти" та "МІФ", перевернула уявлення українського глядача про українське документальне кіно. Як і раніше, команда працює з власної ініціативи і власним коштом. Два роки тому автори звернулись до Спільнокошту з проханням підтримати новий фільм, доброчинці активно відгукнулись і невдовзі світ побачив неймовірну стрічку про велику любов – "МІФ".

Давайте підтримаємо їх і зараз!

Що вже зроблено

Подолано понад 60 тисяч кілометрів і відзнято понад 400 годин унікального відеоматеріалу – крізь монгольску пустелю Гобі та Гімалайські гори, крізь Гранд Каньйон та джунглі Амазонії.        Написано книжку “З табуретом до океану”, яка стала літературним сценарієм майбутнього фільму.

В українському кінематографі досі немає прикладів якісних пригодницьких фільмів, які сприяють формуванню світогляду, цінностей та розширенню пізнань про світ в українського глядача. А у світового – про Україну.
Наша продюсерська команда має успішний досвід просування документального кіно: «МІФ» та «Добровольці Божої Чоти»  мали найширший прокат в Україні та світі й були показані у 25 країнах!

Що ми зробимо, якщо ви нас підтримаєте

• Усі відзняті в подорожі епізоди ми змонтуємо в захопливу та фантастичну стрічку просякнену пристрастю, пригодами, конфліктами та любов'ю.
• Наповнимо фільм анімацією української студії ”Ridni animation”.
• Звуковий супровід фільму створить найкраща команда «KWA sound production», яка робила звук для фільмів “Кіборги”, “Міф”, “Жива Ватра”, “ТойЩо ПройшовКрізьВогонь” та ін.
• Музику до фільму напише лідер гуртів «Даха Браха» та «OY sound system» - Марко Галаневич!
• Ми створимо фільм, який надихатиме людей до творчості та наповненого життя!

На екрани українських кінотеатрів стрічка вийде вже восени 2018 року. Всі доброчинці отримають змогу потрапити на прем'єрні покази фільму в містах України та світу. 

Українське кіно є! Підтримай його!

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо за ваш внесок! Тепер ви частина команди і ваше ім'я буде згадано в фінальних титрах фільму.

  26 доброчинців

  474 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ви отримаєте запрошення на одну особу на прем’єру фільму у вашому місті, а також ваше ім'я буде у фінальних титрах фільму.

  71 доброчинець

  229 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ви отримаєте листівку з ілюстраціями до книжки “З табуретом до океану” художниці Влади Сошкіної + згадку в фінальних титрах фільму та запрошення на одну особу на прем’єру фільму у вашому місті

  40 доброчинців

  260 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ви отримаєте постер із автографами авторів фільму + згадку в фінальних титрах фільму та запрошення на 2 особи на прем’єру фільму у вашому місті

  78 доброчинців

  222 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви отримаєте диск із трилогією “З табуретом через Гімалаї” про експедицію до Індійського океану + згадку в фінальних титрах фільму та запрошення на 2 особи на прем’єру фільму у вашому місті

  36 доброчинців

  164 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ви отримаєте перевидану книжку “З табуретом до океану” Леоніда Кантера та Павла Солодька + згадку в фінальних титрах фільму та запрошення на 2 особи на прем’єру фільму у вашому місті

  39 доброчинців

  61 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Дякуємо за ваш внесок! Ви отримаєте Табурет, зроблений білоруським теслярем і учасником Табуретної експедиції Кірилом Крауцовим. + окрему подяку в титрах фільму та запрошення на 2 особи на прем'єру

  3 доброчинці

  7 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту