Центр зайнятості Вільних людей: нова робота, нове життя

 Центр зайнятості Вільних людей: нова робота, нове життя

100%

101 доброчинець

45 900зібрано (з 30 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Ми допомагаємо шукати роботу постраждалим від подій останнього часу - переселенцям з Криму та Сходу України, а також учасникам АТО

Блог

Відомості про здійснення проєкту

«Центр зайнятості Вільних людей» — це громадська організація, яка допомагає у працевлаштуванні та соціальній реабілітації тим громадянам України, які цього зараз найбільше потребують, — вимушеним переселенцям з Криму та східних областей України, а також учасникам АТО, які повертаються додому. 

Чому це потрібно 

Право на мир і свободу коштувало нашим громадянам чималих втрат: на початок грудня УВКБ ООН повідомляло про півмільйона вимушених переселенців з Криму та Донбасу, хоча їхня реальна кількість може бути суттєво більшою. Серед них — багато працездатних людей, кваліфікованих спеціалістів, годувальників родин, які мають починати життя з чистого аркуша. А ще є воїни АТО, які повертаються до мирного життя. 

Усі ці люди потребують підтримки задля продовження повноцінного життя і, насамперед, у реалізації свого права робити те, що вміють, і отримувати за це гідну винагороду. 

Хто ми 

«Центр зайнятості Вільних людей» виник на Майдані в лютому 2014 року, аби допомогти тим, хто втратив роботу через участь у революційних подіях. А вже за тиждень почалась анексія Криму, а потім — війна на Донбасі, і потреба у нашій діяльності суттєво збільшилась. У травні в нас з’явився офіс завдяки київській «Школі рекламних технологій». Сьогодні Центр нараховує близько 60 постійних волонтерів та запрошує долучатись усіх небайдужих. 

центр зайнятості вільних людей

Що ми робимо 

Основні напрями нашої активності — це:

- Допомога в працевлаштуванні. Центр допоміг знайти роботу понад 500 кандидатам.

- Кар’єрне консультування та профорієнтація. Окрім власне пошуку роботи, рекрутери Центру надають кар’єрні консультації, готують до співбесід та радять кандидатам, як коректно скласти резюме — роблять усе, щоб люди могли також самостійно успішно здійснювати пошук роботи.

- Навчання та підвищення кваліфікації. Освіта — це окрема велика складова діяльності Центру. Спільно з ініціативою «Крим SOS» була створена Програма навчання та розвитку, в рамках якої десятки людей здобувають знання та практичні навички з напрямків: «Підприємництво», «Професія “Офіціант”», «Майстерність продажів», «SMM» і «Photoshop (графічні редактори)». Крім того, в нас регулярно відбуваються тренінги для пошукачів: як та яку роботу шукати, як складати резюме, як поводитися на співбесіді.

- Виїзди в місця компактного проживання. Наші волонтери виїздять у місця компактного проживання вимушених переселенців, щоб розповісти про можливості Центру та допомогти знайти роботу тим, у кого немає доступу до інтернету.

- Тісна співпраця з роботодавцями, громадським сектором, професійними асоціаціями та ініціативами, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам. Нашу ініціативу підтримали більше 1000 роботодавців, серед яких «Нова пошта», «МТС», «УкрСиббанк», «WOG», «DTEK», «Миронівський хлібопродукт», «Billa», «Novus», «Fozzy Group», «Ашан» та інші.

Серед наших партнерів - найбільші портали з пошуку роботи в Україні: «Work.ua», «Rabota.ua» та «HeadHunter Україна», — а також великі громадські ініціативи: «Восток SOS», «Крим SOS», «Донбас SOS», «Волонтерська сотня», «Дім друзів» і «Кримська діаспора».   

Чого ми прагнемо 

Наша велика мрія — утворити соціальний інститут, який би ефективно вирішував проблему працевлаштування в межах країни.

Сьогодні ми допомагаємо людям, змушеним залишити свої домівки, та солдатам, які захищають Україну. Однак завжди є верстви населення, яким складно шукати роботу самотужки: це люди з обмеженими можливостями, студенти або люди похилого віку. І ми вважаємо, що той, хто прагне чесно заробляти собі на життя, вже заслуговує на повагу. 

Ми виходимо з того, що базовою цінністю є людська гідність, не мислима без свободи. Тому так і називаємося — «Центр зайнятості Вільних людей».

Що нам потрібно

Ми плануємо відкрити центри кар’єрного консультування в інших містах України. Наявність таких центрів дозволить залучати більше місцевих роботодавців, відслідковувати вакансії, моніторити ситуацію з житлом, щільніше співпрацювати з громадськими ініціативами на місцях та доносити інформацію про кар’єрні та освітні можливості, наявні в різних куточках України.

Центр_зайнятості_вільних_людей_мапа

Щоб пожвавити рекрутерську діяльність у регіонах, «Центру зайнятості Вільних людей» насамперед треба забезпечити зв’язок з місцевими волонтерами, а також налагодити та підтримувати систематичну взаємодію з ними.

Тому ми просимо вашої фінансової підтримки, яка буде спрямована на оплату праці координаторів у регіонах та координатора медіанапряму Центру.

Будь ласка, підтримайте фінансування нашої великої ідеї!

Партнери проєкту

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Ви отримаєте фігурки-оригамі японських журавликів, які є символом досягнення мрії та віри у власні сили. Саме японський журавлик зображений на логотипі «Центру зайнятості Вільних людей»!

  9 доброчинців

 • Внесок від 70 грн

  Ви зможете завітати в наш офіс, випити теплого чаю та відчути наші не менш теплі обійми :)

  5 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Ви відвідаєте заняття з йоги від волонтерки «Центру зайнятості Вільних людей».

  4 доброчинці

 • Внесок від 150 грн

  Ви зможете відвідати майстер-клас з публічних виступів «Майстер презентації» 12 лютого (10:00–14:00).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ви отримаєте мило ручної роботи з запахом свободи та логотипом «Центру зайнятості Вільних людей».

  3 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Ви відвідаєте професійну кар’єрну консультацію.

  3 доброчинці

 • Внесок від 240 грн

  Ви отримаєте два квитки на виставу «Про мишей і людей» у кінотеатрі «Kronverk Cinema Skymall» (на сеанс 24 лютого о 19:00) від Британської ради в Україні в рамках фестивалю «Британський театр у кіно».

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Ви отримаєте футболку з дизайнерським принтом від «BRO art-factory» (маємо дві жіночі та одну чоловічу!).

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви зможете взяти участь у 4-годинному поглибленому тренінгу з працевлаштування від HR-спеціаліста Олени Вертинської.

  0 доброчинців

 • Внесок від 750 грн

  Ви отримаєте квиток на всі заходи «Альфа-фесту» (12–15 лютого): http://www.alfa-fest.com.ua/

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Ви зможете зробити годинний фотосет з професійним фотографом Оленою Білокуровою, авторкою титульної світлини нашого проекту: http://www.belokurova-photo.com/

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Ви зможете обрати та прослухати будь-який курс Програми навчання та розвитку, яку разом створили «Центр зайнятості Вільних людей» і «Крим SOS».

  0 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Ви отримаєте професійна фотосесію від Олени Білокурової, авторки титульної світлини нашого проекту: http://www.belokurova-photo.com/

  0 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  Ви зможете обрати та прослухати будь-який один курс «Школи рекламних технологій Advertising School».

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Ви зможете піти на стрічку «Закохані в садах» у кінотеатр «Кінопанорама» на будь-який сеанс у проміжку від 16 до 25 лютого в один з днів — понеділок, вівторок, середу або четвер.

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ви зможете відвідати майстер-клас «Ведення переговорів», який проведе Олег Демчик, президент Клубу професійних переговорників, 5 лютого (10:00-14:00, м. Київ).

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви отримаєте квиток на концерт групи «Бумбокс» 28 лютого в «Палаці спорту».

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

15 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту