EdCamp Ukraine – освітня (не)конференція

 EdCamp Ukraine – освітня (не)конференція

100%

264 доброчинці

122 032зібрано (з 100 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine – незабутній захід з обміну досвідом для відповідального вчительства, яке прагне кращої якості знань для наших дітей.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

ЯК УСЕ ПОЧАЛОСЯ

10 років роботи над інноваційними освітніми проектами утвердили нашу команду в думці: усе починається зі школи, і майбутнє наших дітей залежить від того, у яких педагогів вони навчаються.

Складно рухати інновації, не маючи підготовлених і мотивованих людей, готових їх упроваджувати.

У 2014 році співзасновник П@Ель Олександр Елькін відвідав Усесвітній економічний форум у Давосі. Набутий там досвід переконав нашу команду у необхідності впровадження формату EdCamp в Україні, адже саме цей формат був визнаним 6-им у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. 

Історія руху EdCamp в цифрах

Ми розуміли: українським освітянам будь-що потрібне якісне підвищення кваліфікації в такому демократичному й інноваційному форматі. Але виникала проблема – у інших країнах (не)конференції EdCamр для вчительства організовують і забезпечують фінансово самі ж педагоги, а в тих складних умовах, у яких зараз перебуває і Україна загалом, і шкільне вчительство зокрема, такий варіант є фактично неможливим.

Продюсери освіти ПаЕль, ініціатори руху EdCamp в Україні

Понад рік П@Ель – творчий союз Олександра Елькіна та Марини Пащенко – формували самовіддану команду професіоналів і професіоналок, щоб мати можливість провести Першу національну (не)конференцію EdCamp Ukraine 2015.

І це стало незабутньою подією для багатьох освітян України!

Щасливі педагоги на EdCamp Ukraine 2015

ЧИМ УНІКАЛЬНИЙ EDCAMP UKRAINE

Демократичний формат EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. Завдяки новому дискусійному формату, учасниці й учасники самі у перший день (не)конференції визначають перебіг її роботи, вибираючи ті сесії, які відповідають їхнім потребам та інтересам.

EdCamp збирає відповідальне вчителсьтво!

EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти. В Україні така унікальна подія відбулася вперше, проте за результатами двох днів продуктивного спілкування зав’язалося чимало знайомств, народилося багато ідей і спільних проектів: саме в цьому й полягає так званий «ефект довгого хвоста» – продовження обговорення, діяльності, продукування ідей уже після завершення якоїсь події.

Знайомство на EdCamp Ukraine

Недискримінаційність та гендерна чутливість: ми будуємо освітній простір, вільний від дискримінації за будь-якою ознакою.

Безкоштовна участь: учительки й учителі сплачують лише вартість проїзду до місця проведення (не)конференції; проживання, харчування, матеріали та все інше забезпечує EdCamp Ukraine.

Спікерки і спікери, експерти й експертки усіх рівнів, усвідомлюючи важливість побудови спільноти відповідального вчительства, роблять особистий соціальний внесок у розвиток освітньої сфери – проводять свої сесії, не отримуючи за це гонорарів.

ЧОМУ EDCAMP UKRAINE ВАЖЛИВИЙ
ДЛЯ КОЖНОЇ ТА КОЖНОГО З НАС

Із власного досвіду ми знаємо, що сьогодні шкільним педагогам в Україні, на жаль, непросто знайти можливості (як контентові, так і фінансові) для якісної продуктивної самоосвіти й підвищення кваліфікації, не говорячи вже про вирішення проблеми професійного вигоряння. А без цього, як ви самі розумієте, діти навряд чи можуть розраховувати на Вчительку чи Вчителя – які не просто працюють у школі, а йдуть у ногу з часом, можуть підготувати дитину до життя, а не лише до екзаменів, горять своєю місією, знають і використовують найкращі світові практики, користуються повагою та довірою і дітей, і їхніх батьків.

Кращі агенти змін на EdCamp Ukraine

Ми хочемо підтримати вчительство, створюючи й розвиваючи інноваційну та демократичну платформу самоосвіти й підвищення кваліфікації із залученням найкращих світових і вітчизняних фахівців і фахівчинь не тільки у сфері освіти, а й у суміжних галузях, що допоможе змінити ситуацію на краще.

І найголовніше – ми прагнемо, щоб участь у подіях EdCamp Ukraine була для педагогів безкоштовною, щоб незалежно від розмірів доходу, населеного пункту, їхньої кваліфікаційної категорії чи педагогічного стажу ВСІ мали рівні шанси і поділитися власним досвідом, і збагатити його. Ми хочемо, щоб діти в Україні навчалися у професійних, талановитих, натхненних і щасливих педагогів – попри всі труднощі в нинішній системі освіти. Зберігаючи найкращі традиції світової педагогіки й організовуючи професійне зростання в сучасному форматі EdCamp, ми будуємо спільноту відповідального вчительства – для кращого майбутнього наших дітей.

EdCamp Ukraine 2015

ЩО МИ ВЖЕ ЗРОБИЛИ

Об’єдналися в команду

Це люди, які давно й успішно працюють у середній, вищій і неформальній освіті, мають організаторський і адміністративний досвід, займають активну громадянську позицію, знають, що і як можна змінити на краще – знизу, не чекаючи помаху чарівної палички, і готові після своєї основної роботи не спати ночами, щоб у всіх наших з вами дітей були класні педагоги.

Організували й провели Першу національну (не)конференцію для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2015 (23 і 24 червня 2015)

Статистика EdCamp Ukraine 2015

Понад 300 учасниць та учасників із 20 регіонів країни, 2640,5 років сумарного професійного досвіду педагогів, 57 експерток і експертів із 7 країн світу, 5 тематичних напрямків з урахуванням актуальних трендів, 82 унікальні сесії в 10 сучасних форматах, які 8-ма потоками проходили одночасно в 11 локаціях, 129 подарунків для дітей, які потребують особливої уваги, – це була надзвичайна подія, пам’ять про участь у якій буде залишатися впродовж усього життя!

Організували конкурс на проведення регіональних міні-EdCamp’ів

За спеціально розробленою методикою та критеріями обрали 11 кращих проектів регіональних міні-EdCamp’ів та забезпечили їм організаційну й фінансову підтримку – вони відбудуться у великих і малих населених пунктах України з 12 грудня 2015 до 1 квітня 2016 р. Якщо Ви десь поруч – зв’язуйтеся з координаторками й координаторами і побачте все на власні очі :)

Уперше в Україні відзначили Всесвітній День Гідності

Разом із спільнотою відповідального вчительства провели Всесвітній День Гідності (Global Dignity Day), який відбувався одночасно у понад 65-ти країнах світу. Подія є навчальним курсом для вчительства, учнівства й студентства. 21 жовтня 2015 року Всесвітній День Гідності відбувся вперше в Україні, до проведення якого було залучено майже 13000 учасниці учасників із 120 закладів освіти.

ЩО МИ ПЛАНУЄМО ЗРОБИТИ

Провести 9 та 10 квітня 2016 р. у Харкові Другу національну (не)конференцію для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2016 із такими інноваційними компонентами:

- перекласти, адаптувати та запропонувати спільноті відповідального вчительства один із професійних курсів підвищення кваліфікації від всесвітньо відомої MOOC платформи Сoursera;

- представити результати 11-ти міні-EdCаmp'ів;

- на базі зведеного класу – учениць і учнів з різних шкіл – запропонувати відкриті уроки за методикою "акваріум";

- одну зі спільних сесій присвятити питанням недискримінації та гендерної рівності в освіті із залученням кращого вітчизняного і світового досвіду;

- долучитись до світової фотокампанії, присвяченої Цілям сталого розвитку ООН у сфері освіти; 

Ми зробимо так, щоб учительські голоси були почуті!

- один день присвятити інтерактивній роботі в музеях – єдиному в Східній Європі Музеї жіночої та гендерної історії, Музеї релігій, Літературному музеї, Музеї голокосту, Музеї сексуальних культур, Чорнобильській творчій майстерні, а також на “виставці під відкритим небом" муралів харківського художника Гамлета. І це буде не просто відвідування музеїв, а сесії за спеціально розробленими методиками в рамках підвищення кваліфікації;

- спільно з видавничою групою “Основа” створити ексклюзивний випуск журналу з усіма родзинками експертних та учительських сесій, інтерв’ю, корисними посиланнями й контактами, що були напрацьовані впродовж незабутніх днів (не)конференції; 

- одночасно із всеукраїнською подією організувати Music Camp під менторством неймовірної Констанції Фортунато та запросити на гала-концерт учасниць і учасників EdCamp Ukraine 2016.

А також ми очікуємо близько 500 осіб, іще більше країн, більше експерток і експертів, стейкхолдерів освіти, тем та ідей!

НА ЩО МИ ЗБИРАЄМО ГРОШІ

Для забезпечення участі в (не)конференції учительству.

Щоб прийняти експертів і експерток (виступатимуть вони, нагадуємо, безкоштовно – роблячи свій соціальний внесок у розвиток освіти в Україні).

Для відеозапису всіх 100+ сесій, подальшої їх обробки та розміщення на сайті: щоб уся Україна могла згодом долучитися до цієї скарбниці експертних знань.

Та для створення незабутнього EdCamp’івського духу, який – як родзинка – полягає у цілій купі креативних дрібниць.

ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ

1. Поширити форму реєстрації для участі серед усіх, кому це буде цікаво, – педагогів Ваших дітей чи дітей друзів і знайомих, у соціальних мережах, спеціалізованих розсилках тощо. Ось воно http://bit.ly/applyedcampukraine2016

2. Порадити нам теми та напрями, важливі, на Вашу думку, для підвищення кваліфікації шкільних педагогів. Пишіть на [email protected].

3. Запропонувати нам експерток і експертів, які, на Вашу думку, мають цікавий досвід, уміння та можуть в інтерактивній формі представити їх спільноті відповідального учительства. Напишіть нам – [email protected]

4. Ну і, звісно, – підтримати матеріально EdCamp Ukraine 2016 – можливість педагогам наших дітей стати більш професійними, успішними та щасливими!

Можете бути певні, що подія точно відбудеться, серед широкого кола нашої підтримки також надійні партнери: Посольство США в Україні, Microsoft, Представництво Фонда імені Гайнріха Бьолля та інші.

А ми для вас приготували чудові подаруночки та надихаючу легенду :)

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 30 грн

  Ексклюзивна наклейка EdCamp Ukraine: Ви матимете символ приналежності до всеукраїнського руху відповідального вчительства! Ми надішлемо Вам її на поштову адресу в конверті.

  19 доброчинців

  81 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Сертифікат про підтримку EdCamp Ukraine: Ви станете часточкою партнерської команди розвитку освіти для майбутнього наших дітей! Сертифікат надійде на поштову адресу в конверті, розмальованому дітьми.

  43 доброчинці

  57 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Еко-ручка з логотипом EdCamp Ukraine та чарівним побажанням, яке надихає змінювати світ на краще! Ми надішлемо Вам її на поштову адресу.

  33 доброчинці

  67 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Блок для записів із логотипом EdCamp Ukraine та надихаючими висловами підтримки спільноти відповідального вчительства! Ми надішлемо його Вам на поштову адресу в конверті, розмальованому дітьми.

  8 доброчинців

  92 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Унікальний календар на 2016 р., присвячений Усесвітньому Дню Гідності: інформація про історію події та те, де і як вона вперше відбулася в Україні. Ви точно знатимете, коли і як відзначати наступний!

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Ексклюзивну фетрову брошку EdCamp Ukraine, яку отримують у перший день (не)конференції, – як символ щирої вдячності на пам'ять від спільноти відповідального вчительства, – надішлемо поштою.

  3 доброчинці

  27 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ви даруєте набір канцелярського приладдя для школи, а також свою підтримку, турботу і тепло дитині, яка позбавлена батьківського піклування чи змушена була залишити свою домівку.

  8 доброчинців

  92 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ви даруєте книгу учителю чи вчительці, які прагнуть нових знань та хочуть змінювати освіту на краще. Подарунок стане надихаючим сюрпризом та свідченням Вашого внеску в розбудову освіти України.

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Просто й доступно – книга із дарчими написами від союзу П@Ель, який створив EdCamp в Україні: «НеоЕтикет – нова грамотність у цифрову добу: кращі поради щодо ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ для вашої кар‘єри».

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Просто й доступно – книга із дарчими написами від союзу П@Ель, який створив EdCamp в Україні: «НеоЕтикет – нова грамотність у цифрову добу: кращі поради щодо СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ для вашої кар‘єри».

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Включимо Ваше ім'я до кола доброчинства на сайті EdCamp Ukraine і в програмі Другої національної (не)конференції та надішлемо програму з автографами команди поштою.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ексклюзивна еко-торба EdCamp Ukraine, виготовлена спеціально для доброчиниць і доброчинців Спільнокошту! Ми надішлемо її поштою та включимо Ваше ім'я до кола доброчинства на сайті і в програмі події.

  4 доброчинці

  26 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  "НеоЕтикет: кращі рецепти з цифрового етикету" (2 томи) з автографами та дарчими написами союзу П@Ель, ініціаторів руху EdCamp в Україні. І включимо Ваше ім'я до кола доброчинства EdCamp Ukraine.

  6 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Книга "The EdCamp Model" (англ. мовою) про формат EdCamp із автографом виконавчої директорки The EdCamp Foundation Хедлі Фергюсон. І включимо Ваше ім'я до кола доброчинства EdCamp Ukraine.

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Запрошуємо на неймовірну екскурсію «Харків – місто освітніх традицій та інновацій»: відкрийте для себе Харків! І включимо Ваше ім'я до кола доброчинства EdCamp Ukraine.

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Обід/вечеря з командою EdCamp Ukraine (Харків/Київ), креативне селфі та скайп-зв’язок із Філадельфією, щоб поспілкуватися із виконавчою директоркою The EdCamp Foundation Хедлі Фергюсон.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ви даруєте путівки для педагогів на участь у EdCamp Ukraine 2016: 6 делегованих Вами педагогів беруть участь у додатково оголошеному конкурсному відборі, за результатами якого 3 з них візьмуть участь.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ви матимете можливість виступити з промовою для учасниць і учасників під час Другої національної (не)конференції EdCamp Ukraine 2016 на гала-вечері. І включимо Ваше ім'я до кола доброчинства.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Лого організації включимо до партнерського кола (не)конференції (із додатковим узгодженням партнерської політики). Три екз. програми та іменний сертифікат надішлемо у конверті, розмальованому дітьми.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Нашим емоціям та вдячності немає меж! Ви можете обрати будь-які три позиції з усього списку подарунків.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Як допомогти дитині уникнути тиску стереотипів та обмежень, позбавитися комплексів й упереджень? Книга «У пошуках гендерного виховання» від Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА».

  5 доброчинців

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту