







- 264доброчинці
- 0 залишилось год.
- зібрано (з 100 000 грн)
- Завершено
Головне
Національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine – незабутній захід з обміну досвідом для відповідального вчительства, яке прагне кращої якості знань для наших дітей.
Блоги
Відомості про здійснення проекту
Історія
ЯК УСЕ ПОЧАЛОСЯ
10 років роботи над інноваційними освітніми проектами утвердили нашу команду в думці: усе починається зі школи, і майбутнє наших дітей залежить від того, у яких педагогів вони навчаються.
Складно рухати інновації, не маючи підготовлених і мотивованих людей, готових їх упроваджувати.
У 2014 році співзасновник П@Ель Олександр Елькін відвідав Усесвітній економічний форум у Давосі. Набутий там досвід переконав нашу команду у необхідності впровадження формату EdCamp в Україні, адже саме цей формат був визнаним 6-им у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року.
Ми розуміли: українським освітянам будь-що потрібне якісне підвищення кваліфікації в такому демократичному й інноваційному форматі. Але виникала проблема – у інших країнах (не)конференції EdCamр для вчительства організовують і забезпечують фінансово самі ж педагоги, а в тих складних умовах, у яких зараз перебуває і Україна загалом, і шкільне вчительство зокрема, такий варіант є фактично неможливим.
Понад рік П@Ель – творчий союз Олександра Елькіна та Марини Пащенко – формували самовіддану команду професіоналів і професіоналок, щоб мати можливість провести Першу національну (не)конференцію EdCamp Ukraine 2015.
І це стало незабутньою подією для багатьох освітян України!
ЧИМ УНІКАЛЬНИЙ EDCAMP UKRAINE
Демократичний формат EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. Завдяки новому дискусійному формату, учасниці й учасники самі у перший день (не)конференції визначають перебіг її роботи, вибираючи ті сесії, які відповідають їхнім потребам та інтересам.
EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти. В Україні така унікальна подія відбулася вперше, проте за результатами двох днів продуктивного спілкування зав’язалося чимало знайомств, народилося багато ідей і спільних проектів: саме в цьому й полягає так званий «ефект довгого хвоста» – продовження обговорення, діяльності, продукування ідей уже після завершення якоїсь події.
Недискримінаційність та гендерна чутливість: ми будуємо освітній простір, вільний від дискримінації за будь-якою ознакою.
Безкоштовна участь: учительки й учителі сплачують лише вартість проїзду до місця проведення (не)конференції; проживання, харчування, матеріали та все інше забезпечує EdCamp Ukraine.
Спікерки і спікери, експерти й експертки усіх рівнів, усвідомлюючи важливість побудови спільноти відповідального вчительства, роблять особистий соціальний внесок у розвиток освітньої сфери – проводять свої сесії, не отримуючи за це гонорарів.
ЧОМУ EDCAMP UKRAINE ВАЖЛИВИЙ
ДЛЯ КОЖНОЇ ТА КОЖНОГО З НАС
Із власного досвіду ми знаємо, що сьогодні шкільним педагогам в Україні, на жаль, непросто знайти можливості (як контентові, так і фінансові) для якісної продуктивної самоосвіти й підвищення кваліфікації, не говорячи вже про вирішення проблеми професійного вигоряння. А без цього, як ви самі розумієте, діти навряд чи можуть розраховувати на Вчительку чи Вчителя – які не просто працюють у школі, а йдуть у ногу з часом, можуть підготувати дитину до життя, а не лише до екзаменів, горять своєю місією, знають і використовують найкращі світові практики, користуються повагою та довірою і дітей, і їхніх батьків.
Ми хочемо підтримати вчительство, створюючи й розвиваючи інноваційну та демократичну платформу самоосвіти й підвищення кваліфікації із залученням найкращих світових і вітчизняних фахівців і фахівчинь не тільки у сфері освіти, а й у суміжних галузях, що допоможе змінити ситуацію на краще.
І найголовніше – ми прагнемо, щоб участь у подіях EdCamp Ukraine була для педагогів безкоштовною, щоб незалежно від розмірів доходу, населеного пункту, їхньої кваліфікаційної категорії чи педагогічного стажу ВСІ мали рівні шанси і поділитися власним досвідом, і збагатити його. Ми хочемо, щоб діти в Україні навчалися у професійних, талановитих, натхненних і щасливих педагогів – попри всі труднощі в нинішній системі освіти. Зберігаючи найкращі традиції світової педагогіки й організовуючи професійне зростання в сучасному форматі EdCamp, ми будуємо спільноту відповідального вчительства – для кращого майбутнього наших дітей.
ЩО МИ ВЖЕ ЗРОБИЛИ
Об’єдналися в команду
Це люди, які давно й успішно працюють у середній, вищій і неформальній освіті, мають організаторський і адміністративний досвід, займають активну громадянську позицію, знають, що і як можна змінити на краще – знизу, не чекаючи помаху чарівної палички, і готові після своєї основної роботи не спати ночами, щоб у всіх наших з вами дітей були класні педагоги.
Організували й провели Першу національну (не)конференцію для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2015 (23 і 24 червня 2015)
Понад 300 учасниць та учасників із 20 регіонів країни, 2640,5 років сумарного професійного досвіду педагогів, 57 експерток і експертів із 7 країн світу, 5 тематичних напрямків з урахуванням актуальних трендів, 82 унікальні сесії в 10 сучасних форматах, які 8-ма потоками проходили одночасно в 11 локаціях, 129 подарунків для дітей, які потребують особливої уваги, – це була надзвичайна подія, пам’ять про участь у якій буде залишатися впродовж усього життя!
Організували конкурс на проведення регіональних міні-EdCamp’ів
За спеціально розробленою методикою та критеріями обрали 11 кращих проектів регіональних міні-EdCamp’ів та забезпечили їм організаційну й фінансову підтримку – вони відбудуться у великих і малих населених пунктах України з 12 грудня 2015 до 1 квітня 2016 р. Якщо Ви десь поруч – зв’язуйтеся з координаторками й координаторами і побачте все на власні очі :)
Уперше в Україні відзначили Всесвітній День Гідності
Разом із спільнотою відповідального вчительства провели Всесвітній День Гідності (Global Dignity Day), який відбувався одночасно у понад 65-ти країнах світу. Подія є навчальним курсом для вчительства, учнівства й студентства. 21 жовтня 2015 року Всесвітній День Гідності відбувся вперше в Україні, до проведення якого було залучено майже 13000 учасниці учасників із 120 закладів освіти.
ЩО МИ ПЛАНУЄМО ЗРОБИТИ
Провести 9 та 10 квітня 2016 р. у Харкові Другу національну (не)конференцію для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2016 із такими інноваційними компонентами:
- перекласти, адаптувати та запропонувати спільноті відповідального вчительства один із професійних курсів підвищення кваліфікації від всесвітньо відомої MOOC платформи Сoursera;
- представити результати 11-ти міні-EdCаmp'ів;
- на базі зведеного класу – учениць і учнів з різних шкіл – запропонувати відкриті уроки за методикою "акваріум";
- одну зі спільних сесій присвятити питанням недискримінації та гендерної рівності в освіті із залученням кращого вітчизняного і світового досвіду;
- долучитись до світової фотокампанії, присвяченої Цілям сталого розвитку ООН у сфері освіти;
- один день присвятити інтерактивній роботі в музеях – єдиному в Східній Європі Музеї жіночої та гендерної історії, Музеї релігій, Літературному музеї, Музеї голокосту, Музеї сексуальних культур, Чорнобильській творчій майстерні, а також на “виставці під відкритим небом" муралів харківського художника Гамлета. І це буде не просто відвідування музеїв, а сесії за спеціально розробленими методиками в рамках підвищення кваліфікації;
- спільно з видавничою групою “Основа” створити ексклюзивний випуск журналу з усіма родзинками експертних та учительських сесій, інтерв’ю, корисними посиланнями й контактами, що були напрацьовані впродовж незабутніх днів (не)конференції;
- одночасно із всеукраїнською подією організувати Music Camp під менторством неймовірної Констанції Фортунато та запросити на гала-концерт учасниць і учасників EdCamp Ukraine 2016.
А також ми очікуємо близько 500 осіб, іще більше країн, більше експерток і експертів, стейкхолдерів освіти, тем та ідей!
НА ЩО МИ ЗБИРАЄМО ГРОШІ
Для забезпечення участі в (не)конференції учительству.
Щоб прийняти експертів і експерток (виступатимуть вони, нагадуємо, безкоштовно – роблячи свій соціальний внесок у розвиток освіти в Україні).
Для відеозапису всіх 100+ сесій, подальшої їх обробки та розміщення на сайті: щоб уся Україна могла згодом долучитися до цієї скарбниці експертних знань.
Та для створення незабутнього EdCamp’івського духу, який – як родзинка – полягає у цілій купі креативних дрібниць.
ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ
1. Поширити форму реєстрації для участі серед усіх, кому це буде цікаво, – педагогів Ваших дітей чи дітей друзів і знайомих, у соціальних мережах, спеціалізованих розсилках тощо. Ось воно http://bit.ly/applyedcampukraine2016
2. Порадити нам теми та напрями, важливі, на Вашу думку, для підвищення кваліфікації шкільних педагогів. Пишіть на for@edcamp.org.ua.
3. Запропонувати нам експерток і експертів, які, на Вашу думку, мають цікавий досвід, уміння та можуть в інтерактивній формі представити їх спільноті відповідального учительства. Напишіть нам – for@edcamp.org.ua.
4. Ну і, звісно, – підтримати матеріально EdCamp Ukraine 2016 – можливість педагогам наших дітей стати більш професійними, успішними та щасливими!
Можете бути певні, що подія точно відбудеться, серед широкого кола нашої підтримки також надійні партнери: Посольство США в Україні, Microsoft, Представництво Фонда імені Гайнріха Бьолля та інші.
А ми для вас приготували чудові подаруночки та надихаючу легенду :)
Подарунки
Підтримайте проект та оберіть подарунок
Спільнокошт
Внески доброчинців у втілення проекту
Команда
Автор(-ка) проекту
Олександр
ЕлькінРозбудовниця спільноти
Марина
ПащенкоМозок програмного центру
Olena
MasalitinaПіар і просунення
Iryna
MinkovskaКонтент і волонтеріат
Юлія
МанохінаДискусійний формат
Олег
МарущенкоГуру логістики
Ірина
ЖелезняковаМайстриня дизайну
Алена
ОвчароваTranslate шефиня
Євгенія
КаськоваЗв’язки з освітою
Людмила
СавченкоЗв’язки з 3-м сектором
Yevgen
PoltenkoКонсультантка з програми
Марина
Гончаренко
ЦІКАВО ТАКОЖ
37 проектів зараз чекають твоєї підтримки
-
Azatot: виробництво екологічного одягу
З маленьких клаптиків - трендовий одяг, з маленьких історій - всесвітньо відомий бренд.
-
7
-
-
-
-
Мистецький проєкт «Химери. Ми Є»
«Химери. Ми Є» - це сторітелінг від людей з інвалідністю: створення документальної вистави і муралу, як місця сили, що об`єднує з суспільством. Реальні історії про любов, бажання, мрії та життя.
-
52
-
-
-