119 %
 • 29 875зібрано (з 25 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

GreenHouse – cучасний інтерактивний центр охорони природи, мета якого – навчити людей жити в гармонії з природою.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 10

Історія

Чому цей проект важливий для кожного?

Це наша планета, і нам про неї піклуватись. Ми маємо вберегти природу заради наших дітей. Яким Ви бачите майбутнє? Якщо в ньому Ви живете серед здорових людей, в гармонії з природою, дихаєте чистим повітрям і п’єте чисту воду – нам з Вами по дорозі! Однак, таке майбутнє треба будувати. Запорукою гармонії між природою та людиною є екоосвіта, якій в нашій країні поки що приділяється дуже мало уваги.

Ми хочемо змінити ситуацію на краще, залучити громадян до екоосвіти задля формування більш усвідомленого та дбайливого ставлення до природи. І відкриття Екоцентру GreenHouse – один з кроків на цьому довгому та непростому шляху. Екоцентр буде постійно діяти в Ботанічному саду імені Гришка у Києві. Абсолютно безкоштовно відвідувачі ботсаду зможуть відкрити для себе прості та ефективні речі, що роблять наше життя більш екологічним, навчаться заощаджувати кошти та ресурси, дізнаються багато цікавого про нашу Планету. Також всі бажаючі можуть взяти участь у розв'язуванні екозавдань, пройти тематичний квест та багато іншого.

У центрі проводитимуться заняття на екологічну тематику для дітей та дорослих, тренінги та семінари для бізнесу та всіх бажаючих. Ми прагнемо показати, що збереження природи є не тільки дуже важливим для нашого майбутнього, а ще й може бути дуже цікавим та захоплюючим.

Між іншим, Ви знали, що з одного протікаючого вдома крану втрачається 75 літрів води на день. Це буде 2250 л на місяць, що дорівнює 20 повним ваннам. 

Команда проекту

Команда проекту - віддані своїй справі люди, які хочуть змін в українському суспільстві. Екоклуб «Зелена хвиля» – випускники Могилянки – своїм натхненням та силами створюють нову сучасну Україну, яка стає на шлях сталого розвитку. Експерти Всесвітнього фонду природи WWF в Україні привносять в проект кращий міжнародний досвід та практики.

Під облаштування Екоцентру виділено стару теплицю Ботсаду площею 200 м2. На даний момент повністю демонтована попередня застаріла будівля, розроблена проектно-технічна документація, облаштований фундамент, теплоізоляція та гідроізоляція, укладені труби системи опалення. Наступним кроком GreenHouse дуже потрібні стіни. На екологічні матеріали для будівництва стін та кваліфіковану роботу потрібні кошти. 

Як океан складається з крапель, так і кожний великий результат складається з маленьких кроків, «цеглинок». Якщо небайдужі люди та компанії подарують Екоцентру GreenHouse по цеглинці, ми зможемо завершити ремонт та відкрити його для всіх українців. 

Подаруйте цеглинку Екоцентру – зробіть крок у стале майбутнє!

  Віртуальна екскурсія ЕкоцентромУявіть себе першим відвідувачем Екоцентру GreenHouse. Ви заходите в просторе світле приміщення, побудоване з використанням сучасних товарів та послуг, що дозволяють зменшити негативний вплив на довкілля. Ергономічне, кольорове облаштування центру радує око та створює затишну атмосферу, а інтерактивні сучасні експонати пробуджують цікавість.

Праворуч від Вас – початок огляду. Ви потрапляєте в жовту Соціальну зону, де дізнаєтесь, що сталий розвиток існував в Україні ще задовго до того, як в світовій історії з'явилося це поняття. Його засади передавались від покоління до покоління, що дозволило нашим пращурам передати нам квітучу здорову землю.

Далі проходите до центру зали і потрапляєте в червону Економічну зону, де до Вашої уваги представлені діючі моделі вітряка, сонячної панелі, теплового насосу, інші сучасні екотехнології та пристрої. Натисніть кнопку та подивіться, скільки енергії вони виробляють, і яке домашнє обладнання може від них живитися. А потім – «Нічого собі!» – Ви бачите на власні очі, наскільки відрізняється кількість відходів, що продукує українець, який сортує та не сортує сміття.

І наостанок – Вас вітає зелена Екологічна зона центру. Її експонати розповідають Вам про те, як і навіщо потрібно зберігати природні системи, наскільки людина залежить від природних ресурсів і яке місце займає в павутині життя. У Вас є зайвих 5 хвилин? Пограйте у гру «Екологічний слід», щоб дізнатися про свій особистий вплив на Планету.

Це був дуже стислий екскурс центром. Але GreenHouse може побачити життя лише з Вашою допомогою! Ми віримо, що все справдиться.

Дякуємо за допомогу та після відкриття запрошуємо Вас до Екоцентру, щоб побачити все на власні очі! Якщо нам вдасться зібрати необхідні кошти, то восени наступного року Екоцентр буде відкрито для Вас та всіх українців.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 11
 • Внесок від 50 грн

  Сертифікат за подаровану цеглинку. Класний стікер з пандою чи ведмедем.

  12 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Можливість для 1 людини пограти у "Рибний бізнес" в київському офісі WWF. Гра відбудеться наприкінці грудня за домовленістю з учасниками.

  4 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра GreenHouse. Стильна вітальна листівка WWF.

  24 доброчинці

 • Внесок від 150 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Подаруйте коханим дерево в природі, яке ми висадимо за Вас. Читайте більше у блозі.

  16 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Емоційний блокнот від WWF з переробленого паперу.

  15 доброчинців

 • Внесок від 400 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Пухнаста іграшка від WWF (це може бути панда, рись чи інша тварина)

  5 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Група з 6 учасників візьме участь в рольовій імітаційній екологічній грі «Рибний бізнес» (Fish banks) від WWF (3 години). Більше у блозі.

  0 доброчинців

 • Внесок від 600 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Тематична екскурсія на природу від WWF

  1 доброчинець

 • Внесок від 700 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Вечір із командою WWF :)

  1 доброчинець

 • Внесок від 800 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Тренінг із «Зеленого офісу» для Вашої компанії

  1 доброчинець

 • Внесок від 1000 грн

  Ім'я на стіні Екоцентра. Можливість провести захід в Центрі або обрати будь-яку винагороду з перерахованих до цього

  3 доброчинці

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки