Garage Gang

CityGen.Revival – курс навичок екосистемної взаємодії в командах

324

 

Команда може бути значно сильнішою чи значно слабшою, ніж усі її гравці разом узяті. Команда це переплетення персональних та професійних відносин, яке належить розглядати не як засіб, а як мету. Колективи працівників в компаніях, що здебільшого працюють віддалено і розподілено – це найбільш напружений соціальний контекст наразі, а в Україні з початком повномасштабної війни та масовим виїздом людей в інші країни, заплутаність динаміки у робочих групах ще більша. Як самореалізація та співпраця можуть щодня існувати поряд, враховуючи розриви та протиріччя, про які ми не говоримо в командах в контексті реалізації робочих завдань та суспільних викликів? 

Модель еко-циклу. 13 навичок екосистемного лідерства

Суть управління організацією – зробити індивідуальні та командні знання продуктивними, і персональний стиль лідера задає характерну траєкторію в циклах зростання та розвитку команди. Компетентні фахівці, що проявляють себе як автономні, адекватні, інновативні, самоорганізовані та бажають привносити цінність в роботу та мати мову для досягнення порозуміння, що керівництво чи партнер цінує цей вклад у спільний успіх. Вони налаштовані привносити цінність для досягнення комплексної мети в різних компаніях та містах та розглядають себе та взаємодію з іншими не через проекти, а через віртуальну систему ролей в екосистемі. 

Модель еко-циклу, яку розробила команда Garage Gang в 2016 році, пропонує розглядати команду як екосистему, в якій кожному з учасників команди притаманна одна з 4 екосистемних ролей. Ця роль характеризує його/її природні таланти та відображає персональний тип лідерства. Екосистемний підхід до розгляду команди дає можливість: 

  • розпізнати власний стиль екосистемного лідерства кожного з її учасників, 
  • зрозуміти природу певних тенденцій на рівні команди і знизити рівень конфліктності між її учасниками
  • відкалібрувати синергійну взаємодію компанії в мережі партнерів.


Дізнатися більше про 4 екосистемні ролі та визначити ваш персональний стиль лідерства в командах, мережах та партнерствах можливо на основі результату тесту «Роль в екосистемі» в розділі Майстерня на платформі Велика Ідея.
Пройти тест >>


Крім 4-х ролей модель еко-циклу передбачає Екосистемні навички для оптимального втілення різних лідерських ролей в будь-яких командах.

Прочитати детальніше про екосистемні навички можна за посиланням >>

Як побудований навчальний курс CityGenRevival?

Курс складається з 4-х навчальних модулів по 5 онлайн-майстерень з фокусом на окремій ролі в екосистемі:

>> Модуль Мислитель
     Трандисциплінарність, Сенсотворення, Евристичність, Краудфандинг, Тілесна-розумність

>> Модуль Освітянин
     Дизайн-мислення, Селективність, Життєзарадність, Краудфандинг, Тілесна-розумність 

>> Модуль Підприємець
     Кіберзалученість, Транскультурність, Дата-синтез, Краудфандинг, Тілесна-розумність 

>> Модуль Радник
     Медіаграмотність, Дата-синтез, Соціабельність, Краудфандинг, Тілесна-розумність 


У рамках курсу
CityGen.Revival користувачі платформи Велика Ідея зможуть:

  • поглибити розуміння кожної навички в форматі групових навчальних майстерень, а також познайомитись з ментором і сформувати питання для індивідуального менторства надалі
  • опанувати їх на практиці в процесі менторства з фахівцями зі спільноти менторів платформи Велика Ідея в форматі індивідуальних майстерень


Щоб визначити, який модуль найбільш доречний до вашого стилю екосистемного лідерства, проходьте майстерню "Синергетичні ролі в екосистемі команди" 28 березня о 19:00  за посиланням >>

 

Ви також можете комбінувати майстерні з різних модулів, формуючи персональну композицію навичок, яка підтримує вас у лідерський позиції на шляху до мети.

Всі навчальні майстерні, запущені в рамках програми CityGen.Revival, будуть доступні на постійній основі в розділі “Майстерні програми” в обмін на доброчинний внесок.

Графік навчання 

Перша хвиля курсу міститиме в собі навички притаманні кожній з екосистемних ролей. 

В квітні на вас чекають майстерні з тем:

>> Трансдисциплінарність від Іллі Бачуріна, 11 квітня 19:00

>> Дизайн мислення від Дмитра Бєлопольського, 18  квітня 19:00

>> Селективність від Михайла Крикунова,  25 квітня 19:00     

Далі тиждень тиші на освоєння нового матеріалу.

В травні ми продовжимо навчання та оновимо дати нових майстерень з тем>>  кіберзалученість, тілесна розумність, медіаграмотність та життєздатність.

2 хвиля навчання з навичок евристичноті, сенсотворення, життєзарадності, соціабельності, датасинтезу та краудфандингу стартує влітку.

Екосистемні партнери курсу CityGen.Revival

Завдяки фінансовій підтримці партнерів програми Фундація ЗМІН нам разом вдалося створити атмосферу стратегічної співпраці та побудувати платформне рішення у форматі навчальних онлайн-майстерень з метою розширити сталий доступ до навичок екосистемного лідерства в контексті віднови України. 

Завдяки компетентній підтримці нашого партнера School of Visual Communication ми разом змогли залучити чудових спеціалістів та адаптувати методологію навчання дорослих для підготовки навчальних майстерень з менторами спільноти.

Що пропонує курс CityGen.Revival

Практичні лідери зможуть отримати на платформі Велика Ідея інструменти та практики, щоб:

  • Послідовно удосконалювати свої вміння плідно взаємодіяти з власної природної ролі.
  • Фасилітувати продуктивні та ресурсні відносини в командах, розуміючи взаємовплив в екосистемі ролей в колективі
  • Посилювати довіру до роботодавця як партнера у досягненні складних цілей в бізнесі та суспільстві.


Лідер команди балансує компетенції людей, які мають унікальну композицію особистого досвіду і професійного знання, що дають їм перевагу у різних соціальних чи робочих процесах та допомагають швидко реконстектуалізувати їх застосування в нових обставинах. 

Завдяки посиленню екосистемних навичок в форматі навчальних майстерень з менторами спільноти Велика Ідея лідер посилить власний вплив, щоб зменшити марнування групових сил та виснаження індивідуальної мотивації людей в команді. 

Чому саме зараз?

Україна як суспільство має достатньо енергії, щоб змінити статус-кво, але нам потрібно більше людей з навичками етичної взаємодії та налаштованістю на поведінку з позитивною сумою, які і визначать, чи нова життєздатна норма потужно переважатиме. В умовах невизначеного майбутнього, більшості з нас критично важливо зміцнити зв’язок з нашою людяністю і відновити відчуття перспективи співпраці разом з різними партнерами в контексті віднови. Очевидно, що всі види навичок – технічних, творчих, аналітичних та особистих – через етичну взаємодію можна перетворити на будь-який продуктивний процес, необхідний для якісного відновлення міст, економічного зростання підприємництва серед нового покоління та розвитку громадянського суспільства співучасті.

Збільшення лідерського капіталу посилить винахідливість та адаптивність організацій та допоможе їм навігувати свій шлях в бурхливому морі, яким є наразі глобальний світ.

Майстерні програми


Кіберзалученість: як забезпечити свою продуктивність в житті та роботі?

Майстерня
Ви дізнаєтесь, як дизайнерити ваше життя, які інструменти допомагають швидко досягати цілей, налагоджувати робочі процеси та взаємодію з колегами
Наталія Синєпупова

Запис майстерні Синергетичні ролі в екосистемі команди

Майстерня
Ви дізнаєтесь як збільшити та ефективно використовувати потенціал своєї команди через розпізнавання аутентичних стилів лідерства
NGO Garage Gang

Селективність - навичка вибору правильних дій

Майстерня
Ви дізнаєтесь, як концентруватися на тому, що варто ваших зусиль, як розуміти інші перспективи та керувати власними когнітивними навантаженнями
NGO Garage Gang

Твоя роль в екосистемі

Майстерня
В основі тесту лежить дуже спрощена та адаптована модель індикаторів типів особистості за методом Маєрс-Бріггс.
Spilnokosht

Запис майстерні Метод дизайн-мислення для створення новацій

Майстерня
Ви дізнаєтесь як збільшити та ефективно використовувати потенціал своєї команди для створення нового продукта чи покращення існуючого
Дмитро Бєлопольський

Тілесна розумність. Почути "голос" власного тіла та знайти опору через живу тілесність

Майстерня
Ви матиме можливість звернути увагу на власне тіло та живий тілесний процес в безпечному просторі, експерементуючи з рухом та автентичним танцем
NGO Garage Gang

Запис майстерні Трансдиcциплінарність. Цілісний підхід до навчання, розвитку та пошуку рішень

Майстерня
Ви дізнаєтесь як "цілісність, "універсальність" та "комплексність" використовувати  для генерації креативних та нестандартних рішень
NGO Garage Gang

Новини програми


Підприємливе лідерство
Глокалізація
Глокалізація
An overview of the Synergy City board game, the purpose of the game is to create a model of a renewed city in team interaction through discussion and finding compatibility of different projects.
Підприємливе лідерство
Спільнодія
Інфопростір
Огляд настільної гри "Місто Синергія", ціль гри створити модель оновленого міста в командній взаємодії через обговорення та знаходження сумісності  різних проєктів.
Спільнодія
Інфопростір
Глокалізація
Продовжуючи говорити про команди, піднімаючи питання про ресурсність і адаптивність сучасних команд в контексті тотальної невизначеності. Це другий з трьох текстів об’єднані в колекцію “Crew in sync або як злагоджені команди творять нові норми”.

Аналітика програми