Чи можуть проекти, що фондують Спільнокоштом, впливати на зміни в українських містах? Чи розвивають вони креативну економіку міст?

Згідно концепції С5, яка була розроблена фахівцями Центру досліджень культурної політики Університету Гонконга, креативний потенціал міста формується через п'ять капіталів. Вирізняють людський, соціальний, культурний, інфраструктурний капітали та їх сумарний вплив на економіку міста.


Велика Ідея провела оцінку проектів, що були опубліковані на Спільнокошті за минулий рік, за цією методикою з метою визначити, на формування яких капіталів українських міст впливали проекти, що фондувалися Спільнокоштом. 

spilnokosht_creatyvnyi_potentsial 

Всього 109 проектів пройшли випробування Спільнокоштом, 80 з них - успішно. 
 
 
Найбільше проектів було подано з Київської, Харківської та Львівської областей; загалом, успішними проектами, що розвивають той чи інший капітал свого регіону, у період квітень 2016 - квітень 2017 років були представлені 15 областей, включаючи Крим. 

Жодного проекту не було подано з 7 областей - Волинської, Житомирської, Закарпатської, Сумської, Кіровоградської, Чернівецької та Херсонської - активісти та іноватори, зверніть увагу!
Автор
ВЕЛИКА ІДЕЯ — платформа фінансування проектів через Спільнокошт / медіа соціальних інновацій

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Соціальні інновації – це безперервна структуралізація і переструктуралізація тієї арени, на якій люди виконують ті чи інші дії, намагаючись знайти рішення проблем і завдань, що постають перед ними.