Garage Gang

IN:SURE UA – стимул для твого бізнесу

940

Кожен власник-керівник бізнесу – це капітан свого корабля, що шукає способів поповнення сил після шторму, який виник внаслідок повномасштабного вторгнення РФ в Україну в лютому 2022 року. В результаті цих потрясінь велика кількість підприємців були змушені релокувати свій бізнес та гостро потребують попутного вітру для нових бізнес експедицій за бажаними результатами. Власне повне відновлення бізнесу вимагає розробки бізнес-плану для наступного ривка в умовах війни. Моментами це дуже схоже на розрахунки капітанів для прокладання курсу для своїх бізнесів-кораблів у відкритому морі. Платформа Велика Ідея виступає в ролі надійного маяка на шляху від хаосу і колапсу до стійкості та життєзарадності для малих та мікро бізнесів, що навігують свій розвиток у світі екстремальних наслідків. IN:SURE UA це стимул для твого бізнесу на шляху до оптимізму та витривалості через навчання, спільнокошт та партнерство. 

В ході програми IN:SURE UA підприємці отримають сім надздібностей: розповідати історію своєї стійкості, переписувати правила своєї гри, застосувати знання для прориву в своїй галузі, залучати каталізуючий капітал спільнокоштом, задіювати підтримку спільноти для перенаправлення бізнесу в нову індустрію, посилювати місцеву економіку з адекватною фінансовою моделлю, будувати самоорганізовану команду та розвивати систему маркетингу, що допоможе пройти різні випробовування та досягти бажаного успіху.  

IN:SURE UA – програма навчання та залучення безповоротного фінансування для українського мікро, малого та середнього бізнесу (ММСП) на платформі Велика Ідея, яка реалізується Громадською організацією “Гараж Генг” у співпраці з Маріупольською Асоціацією Підприємців та Освітнім хабом “Халабуда” та ГО “Фінансера” за фінансової підтримки ПРООН

Програма пропонує модульне навчання, індивідуальні менторські консультації, а також підтримку в підготовці до реалізації ефективних краудфандингових кампаній для ММСП на платформі Велика Ідея.

Запрошуємо до участі в програмі:

  • ММСП, засновані під час війни

  • Релоковані підприємства, які в найближчий час потребують безризикових і безповоротних ресурсів для відновлення та продовження роботи

  • Підприємства, які потребують фінансових ресурсів для створення додаткових робочих місць, оновлення і розширення лінійки обладнання для виходу на нові сегменти клієнтів чи розширення на нові географічні ринки. 


 

Етапи та умови участі в програмі:

1. Подача заявки

Для участі в програмі команді вашого підприємства слід заповнити реєстраційну форму з коротким описом діяльності та мотивації участі в програмі.

2. Навчальна програма

Після подачі заявки відібору для участі в програмі, у вас буде можливість пройти змістовне групове навчання, що складається з чотирьох онлайн модулів, в рамках яких ви оволодієте ключовими навичками у сферах краудфандингу, маркетингу та продажів, управління командою та фінансами   

3. Краудфандингова кампанія

В рамках навчання ви запустите власні краудфандингові кампанії. Таким чином, це буде унікальна можливість поєднати теоретичні знання з практичним досвідом і реалізацією своїх проєктів. Краудфандинг дозволить вам:

- побудувати спільноту клієнтів-прихільників навколо свого бізнесу
- в безпечному режимі провалідувати ідеї нових продуктів, вийти на нові цільові аудиторії та отримати змістовний зворотній зв'язок від спільноти клієнтів
- збільшити фінансовий і соціальний капітал свого бізнесу, що в подальшому дозволить посилити переговорну позицію при залученні подальшого фінансування від інвесторів і фондів

4. Індивідуальне менторство

Крім групового навчання, ви отримаєте ваучери на індивідуальні менторські консультації від досвідчених тренерів та менторів програми. Ця підтримка допоможе докладніше проробити й удосконалити свої проєкти, а індивідуальний формат роботи дозволить вам по максимуму сфокусувати свій час і зусилля на пропрацювання актуальних саме для вас питань


 

Тривалість та дедлайни:

Навчальна програма та менторство – жовтень - листопад 2023 р.

Модуль Краудфандинг з 18:00 по 19:00 з 11 по 13 жовтня 2023 року.
Модуль Маркетинг (час уточнюється) з 23 по 24 жовтня 2023 року.
Модуль Управління командою (час уточнюється) з 2 по 3 листопада 2023 року.
Модуль Фінанси (час уточнюється) з 10 по 12 листопада 2023 року.

Проведення краудфандингових кампаній – жовтень 2023 р. - січень 2024 р.

Виплата коштів, зібраних на спільнокошті – січень 2024 р.


Спікери та ментори модулів:

1. Краудфандинг
Ірина Соловей— мислителька, стратегиня з розвитку спільнот та президентка громадської організації Garage Gang (з 2008 року), співзасновниця платформи соціальних інновацій Велика Ідея. Big Idea, консультантка по стратегії для програми міського розвитку Код Міста, ініціаторка Go BiGGGA!, розробниця гри для командної синхронізації "Місто Синергія". "Для того, щоб поповнити сили після шторму ми повернемось до себе та своїх історій за допомогою компасу, щоб побачити власну стійкість передати її своїй команді корабля, знайти свої 4 аргументи для рішення залучати безризикове фінансування. А під час запуску власної краудфандингової кампанії — побудувати  спільноту, пройшовши 3 кола залучення." - говрить тренерка.
 Люда Нікітіна — тренерка/менторка з комунікацій. Люда має 7 років досвіду роботи в соціальних, кератинах та культурних проектах. Спочатку допомагала втілювати в Харкові фестивалі — Plan B, Parad-Fest, День Музики, а далі стала комунікаційним каталізатором розвитку для соціальних та культурних ініціатив та організацій, долучившись до команди краудфандингової платформи Моє Місто. З повномасштабним второгенням сфокусувалась на роботі з комунікаціями та краудфандингом в партнерстві з платформою участі Велика Ідея. І зараз готова ділитись досвідом інсайтами та креативними прийомчиками які працюватимуть і на розвиток малого підпримєництва. "Під час навчання ми поговоримо про, те як планувати комунікації та просування проекту на кожному з етапів краудфандингу, але вже на глобальному рівні, та як організувати процес взаємодії в команді так, щоб результат від успішних комунікацій був відчутний для кожного члена команди, і як наслідок кожного доброчинця." - говорить тренерка.
 2. Маркетинг
Дар’я Пшенична — тренерка/менторка з діджитал маркетингу. Дар’я має 8 років фрілансу у сфері маркетингу, та працює тренеркою та менторкою з маркетингу та смм у різних навчальних проєктах з 2019 року. Про свій модуль тренерка говорить:"Вивчення та використання  digital-маркетингу в бізнес-середовищі може стати ключовим фактором для успіху підприємства. Враховуючи переваги, які він надає, він вартий інвестування часу та ресурсів для подальшого розвитку. Під час роботи зі мною на модулі та під час індивідуального консультування ви дізнаєтесь про основні складові, які допоможуть вам сформувати свою маркетингову стратегію, що містить в собі визначення цілей, аналіз аудиторії, вибір каналів просування, створення контенту та моніторинг результатів. Ефективна стратегія маркетингу дозволяє досягати більшого успіху у привертанні та утриманні клієнтів  в онлайн-каналах, таких як  веб-сайт, соціальні медіа, email-маркетинг та інші."
Денис Лавріщев— викладач/тренер Маріупольської асоціації підприємців Денис має 13 років управлінського досвіду в компаніях, у тому числі побудованих з нуля. Працює як індивідуально, так і з командами для побудови стратегії, декомпозиції задач між відділами/співробітниками, пошуку нових ринків збуту продукції чи побудови маркетингової стратегії.Має А навички розробки бізнес-процесів, комплаєнсу підприємства та доведення його до необхідних вимог за міжнародними вимогами ISO, GAFTA допомагають Денису підібрати та створювати унікальні рішення для кожного запитувача.. Під час навчання модуля Маркетинг Денис буде робити наголоси на питаннях: цінності маркетингу в організації, відсутність прибутку організації, як відсутність стратегії маркетингу, скільки витрачають коштів на маркетинг та просування продукту?, в яких бізнесах не потрібен маркетинг та який маркетинг не потрібен бізнесу.
 3. Управління командою
 Леся Гладкова— бізнес-тренерка, коуч, HR консультант, психолог. Леся має вищу психологічну освіту, 7 років працювала в напрямках HR generalist та Training & Development. Вона провела більше 2 тисяч тренінгових годин за напрямками стратегування, ефективні комунікації, самоорганізація, лідерство та командна взаємодія, успішна презентація, розвиток HR компетенцій для малого бізнесу. Та з 2015 року займається коучинговим супроводом у процесах започаткування та розвитку малого і середнього бізнесу. Під час навчання модулю Управління командами Леся сфокусується на Командотворенні та розбере теми: головні помилки у організаційній структурі та розподілі функціонала, лідерство та делегування обов’язків, підбір, адаптація, мотивація команди, формування відчуття «приналежності» в умовах  роботи онлайн і офлайн, засоби командоутворення.
4. Фінанси
Людмила Завалєй — тренерка/менторка з фінансів Людмила власниця консалтингового бізнесу, бізнес-тренерка, фінансова менеджерка, експертка в галузі обліково- податкового законодавства та фінансового планування, оптимізаторка бізнес-процесів. На напрацювання цього досвіду у тренерки пішло 20 років. "Я вважаю, що сектор малого та середнього бізнесу робить нашу економіку, та наповнює наш бюджет, саме ці люди показують незламність і через усі перепони йдуть до мети. Вони мають право на рівний доступ до ресурсів та знань." - підсумовує Людмила.


 

 

Ефективність програми забезпечує команда партнерів. 

Партнери програми:

Авторами та засновниками програми є команда ГО “Гараж Генг”,

Навчальні модулі та менторські консультації з розвитку бізнесу надаватимуть експерти Маріупольської Асоціації Підприємців та Освітнього хабу “Халабуда”,

Краудфандингові кампанії проєктів пройдуть на платформі Спільнокошт.

 


Ця ініціатива реалізується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.


 

Проекти програми на Спільнокошті


Спільнокошт

Це наша спроба відкрити вікно в різноманіття трав'яних традицій нашої країни: вивчити багатство Півдня і Сходу, а також чарівність Полісся та Наддніпрянщини, щоб передати знання наступним поколінням.
41 доброчинець
26
днів
12330
238289
грн.

Спільнокошт

CupToU - це сервіс оренди багаторазових стаканів to-go доступний в 12 кав’ярнях Одеси, який націлений на попередження одноразових відходів через кругову економіку.
45 доброчинець
19
днів
39060
111644
грн.

Спільнокошт

Створюємо одяг адаптивний під сидяче положення тіла. Це комфорт та зручність в користуванні кріслом колісним. Має естетичний та красивий вигляд.
13 доброчинець
19
днів
4620
359048
грн.

Спільнокошт

Головна мета проєкту – ПОДАРУВАТИ ЖІНКАМ ВПО НАДІЮ, ВІРУ І НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УСПІШНОГО ЖИТТЯ, РОЗВИТКУ І САМОРЕАЛІЗАЦІЇ, навчити і перекваліфікувати жінок ВПО з метою їх подальшого працевлаштування
12 доброчинець
18
днів
7350
165556
грн.

Спільнокошт

Автомобіль це така ж зброя як гармата, ракетна установка чи БПЛА, на жаль після бойового виходу, наша зброя потребує ремонту. Ваш донат допоможе повернути наших залізних друзів до строю!
13 доброчинець
0
днів
5550
443146
грн.

Спільнокошт

Тепло та зручно, як в маминих обіймах. Закупка обладнання для майстерні з виготовлення трикотажних речей.
5 доброчинець
0
днів
850
91172
грн.

Спільнокошт

Виготовлення балаклав та шапок літніми жінками із сіл Сумщини для військовослужбовців/иць. 400 шапок та балаклав для Захисників та Захисниць від літніх жінок, що чекають рідних із фронту.
431 доброчинець
0
днів
122296
82222
грн.

Спільнокошт

САЛОНЪ № 5 пропонує бʼюті послуги під час війни у Харкові. Хочемо надати жінкам можливість відпочити, приділити час собі, зарядитися атмосферою нашого місця, та на деякий час забути про тяжкі реалії
3 доброчинець
0
днів
450
240000
грн.

Майстерні програми


Консультація з визначення каталізуючого капіталу для бізнесу

Майстерня
Погляд зі сторони на продукт та досвід, який допоможе виокремити ціннісну бізнес складову варту підтримки в рамках програми IN:SURE UA
Ірина Соловей
залишилось 32 місця

Консультація з маркетингу від Дениса Лавріщева

Майстерня
Консультування підприємців з питань маркетингу, стратегії, офлайн продажів в рамках програми IN:SURE UA
Денис Лавріщев
залишилось 36 місця

Консультування з питань Комунікації краудфандингової кампані

Майстерня
Консультування підприємців з формування комунікаційного плану проекту в рамках програми IN:SURE UA
Людмила Нікітіна
залишилось 37 місця

Маркетинг для бізнесу IN:SURE UA

Майстерня
Навчальний модуль з маркетингу в рамках програми підтримки українського мікро, малого та середнього бізнесу IN:SURE UA
NGO Garage Gang

Консультація з маркетингу для бізнесу та соціальних проєктів

Майстерня
Консультування підприємців з питань маркетингу та продажів в рамках програми IN:SURE UA
Дар'я Пшенична
залишилось 36 місця

Фінанси для бізнесу IN:SURE UA

Майстерня
Навчальний модуль з фінансів в рамках програми підтримки українського мікро, малого та середнього бізнесу IN:SURE UA
NGO Garage Gang

Краудфандинг для бізнесу IN:SURE UA

Майстерня
Навчальний модуль з краудфандингу в рамках програми підтримки українського мікро, малого та середнього бізнесу IN:SURE UA
NGO Garage Gang

Управління командою для бізнесу IN:SURE UA

Майстерня
Навчальний модуль зі стратегування, командотворення і лідерства в рамках програми підтримки українського мікро, малого та середнього бізнесу IN:SURE UA
NGO Garage Gang

Консультація з менеджменту фінансів для бізнесу

Майстерня
Консультування підприємців з менеджменту фінансів в рамках програми IN:SURE UA
Людмила Завалєй
залишилось 35 місця

Консультація з управління командою для бізнесу

Майстерня
Консультація з управління командою для бізнесу
Леся Гладкова
залишилось 36 місця

Новини програми


Спільнодія
Інфопростір
Глокалізація
Експертка з освіти та розвитку потенціалу команд, фасилітаторка, менторка Анна Уварова має понад 10 років досвіду керування організаціями й ініціативами. Вона — одна із перших, хто почала впроваджувати в українському громадському секторі менторство. Вчилась, вибудовувала розуміння, навчала інших і продовжує ділитися знаннями. Так, як й у межах проєкту «Розвиток спроможності місцевих ОГС — надавачів правової допомоги в Україні», який впроваджує Мережа правового розвитку (МПР) за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Канади. Протягом 10 місяців Анна ділилась досвідом менторства із дев’ятьма представниками членських організацій МПР. Для сімох із них пані Анна була й менторкою та допомагала досягати поставлені цілі. Тож ми розпитали Анну Уварову про менторський компонент проєкту, практики, історії успіху й виклики, які довелося долати менторам і менті.
Консультант з розробки бізнес моделей, фандрейзингу та залучення інвестицій Петро Дарморіс розповідає що таке бізнес модель та ділиться прикладами як її використовують соціальні підприємництва для розвитку бізнесу та вирішення соціальних проблем.
За рік з 24 лютого ми отримали 155 заявок на запуски краудфандингових кампаній. З них 106 це проеки, які були створені та не передані на модерацію, решта  42 пройшли модерацію та отримали кнопку запуску краудфандингової кампанії — хтоcь вже запустився та зібрав необхідну суму а хтось ще в процесі.
Спільнодія
Інфопростір
Глокалізація
Продовжуючи говорити про команди, піднімаючи питання про ресурсність і адаптивність сучасних команд в контексті тотальної невизначеності. Це другий з трьох текстів об’єднані в колекцію “Crew in sync або як злагоджені команди творять нові норми”.
Спільнодія
Інфопростір
Про соціальне підприємництво шелтеру Святої Ольги, які попри окупацію та нестабільну економічну ситуацію знайшли можливості запустити власний вишивальний цех, де працюють жінки, які постраждали від насильства

Аналітика програми